آموزش - صفحه 4

آموزش از مبتدی تا حرفه ای

6 اسفند 1396

امولاتورها در واقع برنامه‌های مجازی هستند

چگونه اپلیکیشن‌های iOS را در ویندوز اجرا کنیم؟

امولاتور یا برنامه شبیه ساز iOS این امکان را به کاربر می‌دهد تا به راحتی اپلیکیشن‌های تحت iOS را بر روی کامپیوتر خود اجرا کند. در این مطلب شما را با بهترین برنامه‌های امولاتور iOS برای ویندوز آشنا می‌کنیم. همراه ما باشید.

5 اسفند 1396

حجم، تنوع و سرعت

تعریف داده‌های بزرگ

" گارتز "داده‌های بزرگ را برحسب 3 وی(V) ، حجم، تنوع و سرعت (البته 3 وی در انگلیسی) تعریف می‌کند. این سه وی (V) به‌طور مختصر دربندهای زیر تعریف‌شده‌اند. برخی چهارمین وی را برای صحت و کیفیت داده‌ها اضافه می‌کنند. کیفیت داده‌ها در عمل یک مشکل بزرگ است.

حریم خصوصی آفلاین به سرعت در حال ناپدید شدن است

حریم خصوصی آفلاین به سرعت در حال ناپدید شدن است

همان طور که ما رو به جلو حرکت می کنیم، با خانه های هوشمند، لوازم هوشمند، نظارت و مانیتورینگ در اماکن عمومی و محل کار، هیچ چیز آفلاین نخواهد ماند. به طور خلاصه، حریم خصوصی آفلاین به سرعت در حال ناپدید شدن است و دیر یا زود به جزئی از گذشته بدل خواهد شد.

بحث امنیت به یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های کاربران تبدیل شده است.

چطور امنیت تلگرام را بالا ببریم؟

پیام رسان تلگرام که حداقل در میان کاربران ایرانی حرف اول و آخر را می‌زند، قابلیت‌های کاربردی فراوانی را برای بهبود امنیت، به کاربران ارایه می‌کند. در این مقاله می‌خواهیم شما را با این ویژگی‌ها و چگونگی افزایش امنیت تلگرام آشنا کنیم. همراه ما باشید.

2 اسفند 1396

حفظ حریم خصوصی از بسیاری جهات ضروری است.

حریم خصوصی آنلاین

چیزهای خصوصی در زندگی شامل روابط، دوستی، نقش بازی کردن، و نیاز تجربی خلاق به خصوصی ماندن می شود. بااین وجود، جهان امروزی مجهز به IT و جهان امروزی شبکه ای شده با IT دارای چالش هایی درزمینه‌ی حفظ حریم خصوصی می باشد.

 این نرم افزار آرشیو قدرتمندی دارد اما تمام موزیک های فارسی را پشتیبانی نمی کند

چطور متن آهنگ ها را بدون نصب اپلیکیشن به موزیک پلیر گوشی اضافه کنیم؟

وقتی در حال گوش دادن به موسیقی مورد علاقه مان هستیم، نمایش همزمان متن آهنگ و هماهنگی آن با آهنگ این تجربه را هزاران بار لذت بخش تر می کند. در این مطلب قصد داریم به معرفی روش هایی برای نمایش متن موسیقی و اضافه کردن متن آهنگ به موزیک پلیر شخصی تان بپردازیم.

30 بهمن 1396

در گوشیهای اندرویدی به راحتی با استفاده از مرورگر کروم می توانید به نسخه دسکتاپ سایت دسترسی داشته باشید

چگونه با گوشی موبایل نسخه دسکتاپ سایتها را ببینیم

حتما برای شما هم پیش آمده است که با موبایل قصد ورود به بعضی سایتها را داشته اید اما متوجه شده‌اید که سایت مذکور اصلا شبیه نسخه ویندوزی نیست به سربرگهای موضاعات سایت و یا دیگر منوهای کشویی داخل سایت دسترسی ندارید . دلیل این مشکل اصلا طراحی سایت نیست بلکه این سایتها صرفا نسخه موبایل ندارند

29 بهمن 1396

کانال یا همان چنل تلگرام یکی از قابلیت‌های جذاب این پیام رسان بوده که محبوبیت زیادی بین کاربران دارد. آموزش ساخت کانال تلگرام را در این مطلب دنبال کنید.

چگونه کانال تلگرام بسازیم؟

کانال یا همان چنل تلگرام یکی از قابلیت‌های جذاب این پیام رسان بوده که محبوبیت زیادی بین کاربران دارد. آموزش ساخت کانال تلگرام را در این مطلب دنبال کنید.

26 بهمن 1396

25 بهمن 1396

طراحان وب بر طراحی موجه با شواهد تجربی اصرار دارند.

چگونه افراد در مقابل طراحی خاص سایت از خود عکس العمل نشان میدهند؟

طراحی صفحه برای وبسایت ها می تواند پیچیده باشد زیرا آنها شامل عناصری هستند که عملکردهای متعددی را انجام می دهند. ممکن است که طراح بخواهد بداند که چگونه این عناصر در کنار یکدیگر تجربه ی کاربری بهتری را خلق می کنند.

24 بهمن 1396

18 بهمن 1396

 اينترنت ارتباط فرد با فرد يا فرد با گروه ها و اشاعه جهاني را امکان پذير مي سازد.

انقلاب اينترنت

اينترنت به افرادي که شايد هيچوقت به صورت رو در رو همديگر را نبينند اين اجازه را مي دهد که به صورت منظم و نزديک، حتي صميمي و مورد اعتماد با يکديگر رابطه داشته باشند. اين روابط ممکن است از روابط افرادي که به صورت فيزيکي با هم زندگي مي کنند، نزديک تر شود.

17 بهمن 1396

16 بهمن 1396

رمزنگاری یک روش جهت تأمین امنیت است.

اهمیت رمزنگاری در شبکه‌های حسگر بی سیم

ازآنجا که اهمیت WSN برای محدوده وسیعی از کاربردها شامل تغییر آب و هوا، نظارت بر محیط زیست، نظارت بر ترافیک و اتوماسیون خانگی افزایش پیدا کرده است امن نگاه داشتن WNS یک موضوع چالشی بسیار مهم است.

15 بهمن 1396

13 بهمن 1396

11 بهمن 1396

گیت - git
git یا گیت نرم افزار سورس کنترل یا کنترل نسخه است. این نرم افزار متن باز است و قابلیت های خوبی برای مدیریت سورس کد دارد.

گیت چیست؟

git یا گیت نرم افزار سورس کنترل یا کنترل نسخه است. این نرم افزار متن باز است و قابلیت های خوبی برای مدیریت سورس کد دارد.

9 بهمن 1396

8 بهمن 1396

4 بهمن 1396

3 بهمن 1396

عوامل جستجوی هوشمند ، عامل فیلتر کردن اطلاعات / طبقه بندی

محتوا کاوی وب

روش های سنتی جستجو در وب، از طریق محتویات بودند. محتوا کاوی وب، کار طولانی انجام شده توسط موتورهای جستجو می باشد. محتوا کاوی وب، به کشف اطلاعات مفیدی از محتوای وب مانند متن، تصویر فیلم ها و غیره اشاره می کند.

1 بهمن 1396

ابزار استخراج محتوای وب به دانلود اطلاعات ضروری کمک می کند.

ابزار استخراج محتوای وب

ابزار استخراج محتوای وب به دانلود اطلاعات ضروری کمک می کند. بعضی از آن ها اسکرین اسکراپر، اتومیشن انیور 6.1 ، وب اینفو اکسترکتور، موزندا، و وب کانتنت اکسترکتور و راپید ماینر هستند.در این مقاله به تفضیل به معرفی این ابزار ها می پردازیم.

27 دی 1396

25 دی 1396