تکنولوژی

تازه های تکنولوژی، موبایل، تبلت، خودرو، کامپیوتر، دوربین، لپ تاپ، کامپیوتر

2 اردیبهشت 1396

23 فروردین 1396

تبدیل کالاهای الکترونیکی دورریز به گردوغبار نانو

رفع مشکل زباله های الکترونیکی از طریق تجزیه قطعات به گردوغبار نانو

دانشمندان به راه حل جدیدی در مورد رفع تل توده‌های زباله‌های الکترونیکی دست یافته‌اند که در این سیاره به سرعت در حال تولید هستند و طبق برآورد انجام شده سال آینده میزان کالاهای الکترونیک دور ریز به 50 میلیون متریک تن در سراسر جهان خواهد رسید.

21 فروردین 1396

موبایل
 باز کردن قفل توسط چهره

ویژگی امنیتی باز کردن قفل توسط چهره دارای نقص می باشد

گوگل برای امن تر کردن این ویژگی به افزودن یک ویژگی دیگر به آن با نام "بررسی زنده بودن" پرداخت. این ویژگی جدید حرکت و پلک زدن چهره مخاطب در مقابل دوربین را بررسی می کند، تا اطمینان حاصل کند که ویژگی باز کردن قفل توسط چهره تنها با یک عکس خالی عمل نمی کند.

20 فروردین 1396

بیشتر سیستم های لای فای متکی به انتقال داده ها از طریق چراغ های ال.ئی.دی هستند

نوع جدیدی از لای فای که سرعت 40 گیگابیتی را ثبت کرده در راه است

اگر از سرعت کم وای فای کلافه شده اید، ممکن است یکی از افراد بسیاری باشید که مشتاقانه منتظر تجاری شدن لای فای (یا وای فای نوری) هستند. لای فای نوید اتصالی صد برابر سریع تر از آن چه امروز استفاده می کنیم را می‌دهد.

18 فروردین 1396

17 فروردین 1396

 تماس صوتی با تلگرام ، امنیت برقراری تماس صوتی در تلگرام

امکان تماس صوتی با تلگرام

مسئولان تلگرام توضیح داده اند که در چند ماه گذشته تلاش کرده اند که تماس‌های صوتی از طریق این پیام‌رسان، از نظر کیفی، سرعت و امنیت در بهترین وضعیت برقرار شود.

14 فروردین 1396

13 فروردین 1396

12 فروردین 1396

18 اسفند 1395

کامپیوتر های بسیار سریع و مبتنی بر DNA در راه هستند

کامپیوتر های بسیار سریع و مبتنی بر DNA در راه هستند

دانشمندان اظهار می دارند که ساخت نوع جدیدی از کامپیوتر تکثیر شونده که بتواند چیپ های سیلیکونی را با پردازشگرهای ساخته شده از مولکولهای DNA تعویض کند و سریعتر از دیگر اشکال کامپیوترهای پیشنهادی حتی کامپیوترهای کوانتومی باشد، امکان پذیر است.

17 اسفند 1395

15 اسفند 1395

8 اسفند 1395

موبایل
 ویژگی‌ای که اجازه میدهد با فشار کم و زیاد انگشت انتخاب‌های مجزا داشته باشد.

راز جدید آیفون فاش شد

آیفون‌های 7 و 7 پلاس هر دو در حال حاضر با GB128 عرضه می‌شوند. پس آوردن SE با این امکان بدون ارتقا سایر سخت‌افزارها برای اپل مقرون به صرفه و برای مصرف‌کنندگان مزیتی مثبت است.

از عبارتهای فوق العاده ساده و مشخص به عنوان گذرواژه استفاده نکنید

از عبارتهای فوق العاده ساده و مشخص به عنوان گذرواژه استفاده نکنید

با وجود اخبار فراوان در مورد هک شدن اطلاعات رايانه اي کاربران و نگاهی به لیست گذرواژه‌‌های ضعیف سال ۲۰۱۶ متوجه می‌شویم که بیشتر این گذرواژه‌ها ۶ کاراکتری می باشند، و اطلاع رسانی برای انتخاب گذرواژه‌ با کاراکترهای بیشتر برای امنیت در فضای آنلاین ، تغییری در فرهنگ کاربران برای استفاده از گذرواژگان مناسب ایجاد نکرده است

7 اسفند 1395

شبکه های اجتماعی می تواند زندگی شما را نجات دهد.

5 جنبه ی مثبت شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی از شما فرد بهتری می سازد. چگونه شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و توئیتر می توانند شخصیت شما را تغییرد هند. احتمالا راجع به جنبه های منفی شبکه های اجتماعی چیزهایی شنیده اید. پس به این سادگی ها هم نیست.

4 اسفند 1395

3 اسفند 1395

29 بهمن 1395

26 بهمن 1395

دیگر احتیاجی به مخازن جوهر نیست.

با استفاده از نور، پرینت بگیرید

متد جدیدی که برای پرینت با استفاده از نور طراحی شده است، در مقایسه با پرینت های مرسومی که با جوهر انجام می‌شوند، بسیار ارزان تر و سازگار تر با محیط خواهد بود.

23 بهمن 1395

19 بهمن 1395

18 بهمن 1395

دوربین
ما حاضریم ریسک کنیم و تلاش کنیم تا دوربین‌هایی متفاوت و خلاقانه بسازیم که تجربه‌های زندگی ما را بهبود ببخشد و بهتر منعکس کند.

اسنپ‌چت تلاش می کند عینک Spectacle را به جایی برساند

ما معتقدیم که اختراع مجدد دوربین نشانگر بهترین فرصت ماست تا نحوه زندگی و تعامل مردم را بهبود ببخشیم. محصولات ما به مردم این امکان را می‌دهد تا خودشان را بیان کنند، در لحظه زندگی کنند، در مورد دنیا یاد بگیرند و با یکدیگر خوش بگذرانند.

بهترین راه برای ایجاد درایو پشتیبان چیست؟

چرا داشتن درایو پشتیبان ضروری است

همۀ هاردها، چه به دلیل خرابی طبیعی بعد از مدتی طولانی و یا به خاطر ریختن قهوه و اتفاقات این چنینی، بالاخره از بین می‌روند. وقتی این اتفاق می‌افتد، تمام اطلاعات ذخیره شده بر روی آن‌ها نیز قابل دسترسی نمی باشد.

17 بهمن 1395