تکنولوژی

تازه های تکنولوژی، موبایل، تبلت، خودرو، کامپیوتر، دوربین، لپ تاپ، کامپیوتر

18 اسفند 1395

کامپیوتر های بسیار سریع و مبتنی بر DNA در راه هستند

کامپیوتر های بسیار سریع و مبتنی بر DNA در راه هستند

دانشمندان اظهار می دارند که ساخت نوع جدیدی از کامپیوتر تکثیر شونده که بتواند چیپ های سیلیکونی را با پردازشگرهای ساخته شده از مولکولهای DNA تعویض کند و سریعتر از دیگر اشکال کامپیوترهای پیشنهادی حتی کامپیوترهای کوانتومی باشد، امکان پذیر است.

17 اسفند 1395

15 اسفند 1395

8 اسفند 1395

موبایل
 ویژگی‌ای که اجازه میدهد با فشار کم و زیاد انگشت انتخاب‌های مجزا داشته باشد.

راز جدید آیفون فاش شد

آیفون‌های 7 و 7 پلاس هر دو در حال حاضر با GB128 عرضه می‌شوند. پس آوردن SE با این امکان بدون ارتقا سایر سخت‌افزارها برای اپل مقرون به صرفه و برای مصرف‌کنندگان مزیتی مثبت است.

از عبارتهای فوق العاده ساده و مشخص به عنوان گذرواژه استفاده نکنید

از عبارتهای فوق العاده ساده و مشخص به عنوان گذرواژه استفاده نکنید

با وجود اخبار فراوان در مورد هک شدن اطلاعات رايانه اي کاربران و نگاهی به لیست گذرواژه‌‌های ضعیف سال ۲۰۱۶ متوجه می‌شویم که بیشتر این گذرواژه‌ها ۶ کاراکتری می باشند، و اطلاع رسانی برای انتخاب گذرواژه‌ با کاراکترهای بیشتر برای امنیت در فضای آنلاین ، تغییری در فرهنگ کاربران برای استفاده از گذرواژگان مناسب ایجاد نکرده است

7 اسفند 1395

شبکه های اجتماعی می تواند زندگی شما را نجات دهد.

5 جنبه ی مثبت شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی از شما فرد بهتری می سازد. چگونه شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و توئیتر می توانند شخصیت شما را تغییرد هند. احتمالا راجع به جنبه های منفی شبکه های اجتماعی چیزهایی شنیده اید. پس به این سادگی ها هم نیست.

4 اسفند 1395

3 اسفند 1395

29 بهمن 1395

26 بهمن 1395

دیگر احتیاجی به مخازن جوهر نیست.

با استفاده از نور، پرینت بگیرید

متد جدیدی که برای پرینت با استفاده از نور طراحی شده است، در مقایسه با پرینت های مرسومی که با جوهر انجام می‌شوند، بسیار ارزان تر و سازگار تر با محیط خواهد بود.

23 بهمن 1395

19 بهمن 1395

18 بهمن 1395

دوربین
ما حاضریم ریسک کنیم و تلاش کنیم تا دوربین‌هایی متفاوت و خلاقانه بسازیم که تجربه‌های زندگی ما را بهبود ببخشد و بهتر منعکس کند.

اسنپ‌چت تلاش می کند عینک Spectacle را به جایی برساند

ما معتقدیم که اختراع مجدد دوربین نشانگر بهترین فرصت ماست تا نحوه زندگی و تعامل مردم را بهبود ببخشیم. محصولات ما به مردم این امکان را می‌دهد تا خودشان را بیان کنند، در لحظه زندگی کنند، در مورد دنیا یاد بگیرند و با یکدیگر خوش بگذرانند.

بهترین راه برای ایجاد درایو پشتیبان چیست؟

چرا داشتن درایو پشتیبان ضروری است

همۀ هاردها، چه به دلیل خرابی طبیعی بعد از مدتی طولانی و یا به خاطر ریختن قهوه و اتفاقات این چنینی، بالاخره از بین می‌روند. وقتی این اتفاق می‌افتد، تمام اطلاعات ذخیره شده بر روی آن‌ها نیز قابل دسترسی نمی باشد.

17 بهمن 1395

16 بهمن 1395

بت بات با وزنی ۹۳ گرمی و پهنای بال ۴۷ سانتیمتری، تقریبا به اندازه یک خفاش میوه‌خوار مصری است.

بت بات رباتی که مانند خفاش

اغلب ربات های پرنده، همچون پهپادها، چندان چابک نیستند و شرایط بادی آنها را فلج می کند. بر خلاف اینها، بت بات می تواند با بالهای انعطاف‌پذیر خود بر این شرایط غلبه کرده و قابلیت های بیشتری از خود نشان دهد.

15 بهمن 1395

14 بهمن 1395

از میان واژه های خاص استفاده شده برای تبلت ها، آی پد واقعا یکی از سرگرم کننده و بهترین ها است.

برای اینکه آی پد تنها رایانه شخصی شما باشد این تنظیمات را انجام دهید

دو دسته انسان در دنیا وجود دارد: اول آن هایی که می‌دانند می‌توانند تنها از آی پد به عنوان رایانه شخصی خود استفاده کنند، و دوم آن هایی که چنین نیستند. و قضیه آنجا شروع می‌شود که شما بدانید از دسته اول هستید!

13 بهمن 1395

12 بهمن 1395