زندگی

سبک زندگی، آشپزی، شیرینی پزی، مد و لباس، خانه داری، دکوراسیون

24 مرداد 1396

21 مرداد 1396

20 مرداد 1396

موفقیت
چرا باید هر روز مطالعه کنیم

چرا باید هر روز مطالعه کنیم؟

آخرین باری که کتاب یا مقاله ای از یک مجله را خواندیده اید کِی بوده؟ اگر شما هم جزو تعداد بیشماری از افراد هستید که مطالعه جزو عادات روزانه ...

11 مرداد 1396

موفقیت
نویسندگی و راز تبدیل شدن به یک نویسنده خوب در این مقاله توضیح داده می شود.

ویژگی های یک نویسنده خوب

دنیای هنر دنیای جذابی است. هنرمند می تواند در قالب آثاراش افکارش، امیدها، آرزوها و ناگفته هایش را به زبان بیاورد. یکی از این هنرهای جذاب، نویسندگی است. از نوشتن تا نویسنده ی خوب و مقبول جامعه شدن، فاصله بسیار است و صبر و شکیبایی و تجربه ی بسیار می طلبد.

6 مرداد 1396

موفقیت
بررسی و توضیح روش های صحیح مطالعه

روش صحیح مطالعه

در این مقاله به بررسی روش های صحیح مطالعه برای بهره وری هر چه بیشتر از مطالعه پرداخته شده است.

5 مرداد 1396

موفقیت
توضیح راه هایی برای آمادگی هرچه بیشتر برای کنکور

آمادگی برای کنکور

کنکور، غول بی شاخ و دمی که ذهن هر دبیرستانی را از همان سال اول به خود مشغول می کند. در این مقاله به بررسی راه هایی برای آمادگی کنکور پرداخته شده است.

1 مرداد 1396

موفقیت
آموزه های پایه ای و اصلی قانون جذب

قانون جذب به زبان ساده

قانون جذب توسط اشخاص مختلفی از جمله والاس دی واتلز، ناپلئون هیل، دیل کارنیگی، باب پراکتور، جو ویتال، استر هیکس و بسیاری افراد دیگر معرفی شده است. وجه مشترک تمامی ..

31 تیر 1396

 در چین به مردان مجرد بالای سی سال شنگنان می گویند

نتایج سیاست تک فرزندی در چین

در اثر اجرای سیاست تک فرزندی، تعداد مردان چینی میلیون‌ها نفر بیشتر از زنان می باشد و اگر چه این سیاست در سال ۲۰۱۵ کنار گذاشته شد، نتایج آن تا دهه‌ ها بعد ادامه دار است. به دلیل عدم توازن جنسیتی، برای مردان پیدانمودن شریک زندگی

25 تیر 1396

23 تیر 1396

نه گفتن حق کودک است به او آموزش دهید

آموزش پیشگیری از آزار جنسی کودکان

کودک باید آموزش ببیند درباره رازهایی که او را نارحت می‌کنند و باعث کابوس و بد خوابی او می شوند صحبت کند. کودک بایدبداند که بین راز خوب و بد تفاوت هستد. رازهای خوب (مثلا خرید پنهانی هدیه) را می‌تواند مخفی کند اما رازهای بد را باید به فرد مورد اعتمادخود بگوید.

بر اساس کنوانسیون حقوق کودک هر فرد زیر ۱۸ سال کودک (یا نوجوان) به حساب می آید.

علائم کودک‌ آزاری

همه ما در مقابل این کودکان مسئول هستیم و تا زمانی که امنیت لازم را برای آنهافراهم نکنیم تا درباره دردهایشان سخن بگویند ، این کودکان و قربانیان همچنان خاموش می مانند.

16 تیر 1396

14 تیر 1396

10 تیر 1396

آشپزی
طرز تهیه سس آلفردو

سس آلفردو

سس آلفردو که طرز تهیه بسیار ساده ای دارد یکی از انواع سس‌های ایتالیایی است و با فتوچینی ، انواع ماکارونی ، پاستا و ...سرو می شود.

4 تیر 1396

27 خرداد 1396

موفقیت
در این مقاله به بیان راه های موفقیت و ویژگی های انسان های موفق می پردازیم.

موفقیت و انسان های موفق

جسارت داشتن در کارها به معنی این نیست که فورا بدون فکر و برآورد کردن شرایط وارد عمل شویم تا شاید دیگران به ما به دیده تحسین و به عنوان فردی شجاع نگاه کنند.

24 خرداد 1396

موفقیت
 اهمیت زبان انگلیسی و تاثیر آن در موفقیت هر فرد

اهمیت آموختن زبان انگلیسی

اما چیزی که واضح است نیاز به زبان مشترکی است که بتوان با آن تعامل کرد. همان طور که می دانیم این زبان، زبان انگلیسی است . حالا چرا انگلیسی؟

23 خرداد 1396

یکی از کلیدی‌‌ترین بخش‌های ارتباط با بیمار همین قسمت است.

با بیمار همدردی یا همدلی کنیم؟

اگر بیمار متوجه کم‌حوصلگی و بی‌رغبت بودن ما گردد احساس اضافه بودن و مورد تایید نبودن به وی دست خواهد داد.این احساس منفی نه تنها روحیه بیمار را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد بلکه اثرات مخربی بر روند درمان و بیماری وی خواهد داشت.

22 خرداد 1396

لافکادیو مثل همه بچه ها که از چیزهای تازه به وجد می آیند

نقد داستان لافکادیو

ظاهرا قضیه از این قرار است که سیلور استاین در پشت نقاب عمو شلبی داستانی برای بچه ها تعریف می کند ، با این حال ابایی ندارد که گاه و بیگاه برای خواننده بزرگسال شوخی با مزه و گاه همراه با اندکی بی نزاکتی بپردازد.

21 خرداد 1396

20 خرداد 1396

فرزندان ارشد ۳۰ درصد بیش از بقیه احتمال دارد مدیرعامل و سیاستمدار شوند.

چرا فرزندان ارشد رهبران بهتری هستند?

این ایده که ترتیب به دنیا آمدن می‌تواند شخصیت را شکل دهد حداقل به دهۀ ۱۹۲۰ میلادی بازمی‌گردد. آن زمان آلفرد آدلر این نظریه را طرح کرد که فرزندان ارشد در سنین پایین «طعم قدرت» را می‌چشند و به آن خو می‌گیرند، چرا که آن‌ها....

19 خرداد 1396

13 خرداد 1396

آشپزی
انواع سالاد بدون سبزیجات

سالاد بدون سبزیجات 22 مورد

سالاد نباید حتما با کاهو یا دیگر سبزیجات تهیه شود. برخی از افراد علاقه خاصی به میوه ها و غذاهای دریایی و ماکارونی داشته و دوست ندارند سبزیجات برگ دار بدستور غذایی آنها اضافه شود

11 خرداد 1396

7 خرداد 1396

داستان برای کودک

داستان لافکادیو بخش 4

هرگاه این داستان را زندگینامه خودنوشت فردی با کمترین پرده پوشی بینگاریم ، می توان گفت که خواننده ، بخصوص خواننده بزرگسال حق دارد آن فرد را خود سیلور استاین فرض کند.

4 خرداد 1396

31 اردیبهشت 1396