زندگی

سبک زندگی، آشپزی، شیرینی پزی، مد و لباس، خانه داری، دکوراسیون

31 اردیبهشت 1396

آشپزی
کوینولا، غلات عجیب

طرز تهیه کوینولا و لوبیا سیاه

شما به این غذا ازهر نوع حبوباتی که دوست دارید می توانید اضافه کنید مهم استفاده از کوینولا می باشد.کوینولا نوعی از غلات کامل می باشد که سرشار از پروتئین است.

30 اردیبهشت 1396

آشپزی
حفظ عطر و طعم نعنا

چگونه عطر و طعم نعنا را حفظ کنیم

نعنا یک ماده غذایی مفید است که به هر غذایی احساس خنکی و شادابی میدهد، با اینکه روشی برای ذخیره و حفظ طعم نعنا وجود ندارد، به روش های زیر میتوانید عطر و طعم برگ های تازه نعنا را حفظ کنید.

29 اردیبهشت 1396

27 اردیبهشت 1396

موفقیت
خواندن زبان بدن افراد مهارت خاصی لازم دارد

19 ترفند برای خواندن زبان بدن

اگر شما میخواهید فکر و احساس فردی را تشخیص دهید، حرکات بدن و حالات چهره فرد گویای این احساسات میباشند. گاهی اوقات چهره ظاهری فرد با آنچه که با صدای بلند میگوید مطابقت ندارد.

24 اردیبهشت 1396

موفقیت
 فرایند یادگیری زبان ، روش های واکنش مغز به کلمات جدید

روش های یادگیری زبان

از قدیم گفته اند یادگیری زبان را میتوانید با تمرین کامل کنید، البته تمرین ویژگی هایی دارد. یک مطالعه جدید در مورد نحوه یادگیری زبان به این نتیجه رسیده است که تکرار یک بخش مهمی از فرایند یادگیری زبان میباشد

20 اردیبهشت 1396

موفقیت
 موفقیت ، مدیریت ، کنترل زمان

13 اصل موفقیت که باید بدانید

خودتان باشید، زمانی جهان با تمام قدرتش هر کاری را انجام میدهد تا شما را مثل بقیه نشان دهد، این مبارزه بزرگترین نبرد زندگی شما است.

15 اردیبهشت 1396

آشپزی
آش یارمه ، چریش ، cherish

طرز تهیه آش یارمه بجنورد

طرز تهیه آش یارمه ( yarmeh ) یکی از غذای مخصوص استان گلستان ، شهر بجنورد در این پست آورده شده اگر بجنوردی های عزیز در طرز تهیه این غذای خوشمزه ایرادی دیدند در قسمت نظرات به اشتراک بگذارند تا اصلاح شود.

13 اردیبهشت 1396

7 اردیبهشت 1396

2 اردیبهشت 1396

آرایش صورت ، فوت و فن های آرایش صورت

فوت و فن های آرایش صورت

صورت خود را با مرطوب کننده و زیرساز آرایش آماده کنید، سپس فاندیشن را اعمال کنید. در صورت نیاز کانسیلر را اعمال کرده و بمالید. با انتخاب رژگونه، رژ لب، سایه چشم، خط چشم، و ریمل ادامه دهید. وقتیکه نحوه انجام آنها را یاد گرفتید، می توانید با افزایش آنها، روی خصوصیات خوب چهره خود تاکید کنید.

 موم زدن به موهای صورت ، یک روش موثر و کم هزینه برای برطرف کردن  موهای صورت

نحوه استفاده از موم برای صورت

برای عده ای، برطرف کردن این موها بصورت یک ضرورت درآمده است. موم زدن به موهای صورت، یک روش موثر و کم هزینه برای برطرف کردن این موها در خانه می باشد. برای اغلب افراد، این کار به اندازه آنچه تصور می کنیم ، بویژه به هنگام استفاده از محصولات درست و آماده سازی صحیح، دردآورد نیست.

چه روش هایی کودکان را به بهبود رفتارشان ترغیب می کند

روش هایی برای متقاعد کردن کودکان

آنها نیازمند تجربه فرایند اشتباه و شکست هستند تا به عقب برگشته و مجدد شروع کنند. زمانیکه بزرگ می شوند، با مشکلات بهتر مواجه می شوند. من یاد گرفتم که بهتر است اجازه دهیم کودکان شکست بخورند. توازن سختی است، اما واقعا کودکان نیازمند آن هستند.

21 فروردین 1396

موفقیت
این زن سرسخت 57 ساله مسن تری زنی شد که راهپیمایی فضایی انجام داده است

سن تنها یک عدد است

پگی ویتسون، یک مهندس پرواز 57 ساله ناسا، این هفته با شناور شدن در فضای خلاء برای هشتمین بار در زندگی حرفه ای خود تاریخ‌ساز شد که او را به مسن ترین و باتجربه ترین زن که راهپیمایی هوایی انجام داده است تبدیل کرد.

20 فروردین 1396

18 فروردین 1396

بر حسب نیاز کودک وسایل چنین اتاقی متفاوت است

مناسب کردن فضای خانه برای کودکان اوتیستیک

هر کودکی با کودک دیگر متفاوت می باشد و کودکان اوتیستیک هم از این قاعده مستثنی نمی باشند. بنابراین هر کودک اوتیستیک نیازها و شرایط مخصوص خود را دارا می باشد و شما باید، با در نظر گرفتن ویژگی‌های خاص کودک خود محیط خانه را برایش مساعد و مناسب کنید.

14 فروردین 1396

1 فروردین 1396

9 چیز که معمولا توجه مردان را بر می انگیزد

اولین چیزی که مردان درباره زنان متوجه می شوند چیست

اولین چیزی که مردان درباره زنان متوجه میشوند چیست ؟ اگر انها هرگز با شما صحبت نکرده اند و چیزی درباره شخصیت ، خلق و خو و رفتار شما نمی دانند ، پس شما توسط ظاهرتان قضاوت می شوید.اگرچه این نوع قضاوت سرسری و سطحی به نظر می رسد ، کار زیادی از ما برای تغییر این وضعیت بر نمی اید.

26 اسفند 1395

اگر شما فرزند داشته باشید، آنگاه ماجرا کاملا فرق می‌کند

چرا فرزندان به توجه شما نیاز دارند

والدین خوب می‌دانند ، چقدر مهم است که مانع از بی‌خانمان شدن فرزندان خود شوند. تعداد افرادی که اموال خود را از دست می‌دهند رو به افزایش می‌باشد. اجازه ندهید فرزندان شما بخشی از این آمار ناراحت‌کننده باشند

25 اسفند 1395

نظافت خانه ، خانه تمیز و مرتب

خانه ای تمیز و مرتب با جدول نظافت

در زندگی روزمره خیلی مواقع پیش می‏ آید که افراد به دلیل کار و مشغله زیاد، وقت کافی برای نظافت خانه پیدا نمی کنند اما در مدت زمان کم ، می توانیدخانه ‏ای تمیز و مرتب داشته باشید و آلودگی‏ها را از خانه دور کنید.

23 اسفند 1395

22 اسفند 1395

آشپزی
کوفته تبریزی ،  انواع سبزیجات معطر ، ترخون

طرز تهیه کوفته به روش تبریزی

در حالت سنتی گوشت این کوفته در یک هاون سنگی کوبیده می شد و سبزیجات و لپه کم کم به آن اضافه می‌گردید.اما امروزه به جای کوبیدن ،چندین بار گوشت را چرخ می کنند و در آخر تخم‌مرغ آب‌پز، گردو و آلو خشک را داخل آن گذاشته و با مخلوطی از پیازداغ و زرشک تزئین می‌نمایند.

21 اسفند 1395

موهای خاکستری ، رنگ مو ،

6 دلیل برای اینکه موهای خاکستری را رنگ نکنیم

دوره و زمانه عوض شده است. آنچه که پیشتر مد تلقی می‌شد امروز قدیمی در نظر گرفته می‌شود. این اصل در مورد لباس‌هایمان، کفش‌هایمان و حتی موهایمان صادق است. احتمالا روزهایی را به خاطر می‌آورید که مادرتان هر چه می‌توانست می‌کرد تا جوان‌تر به نظر برسد.

20 اسفند 1395

موفقیت
عادات می توانند خوب یا بد باشند.

5 تغییر سالم که زندگی شما را دگرگون می کند

بیایید تمام راههای ممکن را امتحان کنیم تا از شر عادات بد خلاص شویم. در اینجا فهرستی از کارها وجود دارد که امروز شما می توانید انها را برای بهتر ساختن فردای خود ، انجام دهید. پیروی از توصیه های ما اسان است.

15 اسفند 1395

آشپزی
 صبحانه خوشمزه  کاسرول سوسیس و تخم‌مرغ

طرز تهیه کاسرول سوسیس و تخم‌مرغ

غذاهایی که در تابه‌های پیرکس یا سرامیک عمق دار تهیه می‌شوند را کاسرول می گویند. کاسرول سوسیس و تخم‌مرغ، که طرز تهیه آن بسیار ساده و آسان است صبحانه‌ای کامل می باشد .