زندگی

سبک زندگی، آشپزی، شیرینی پزی، مد و لباس، خانه داری، دکوراسیون

25 آذر 1396

24 آذر 1396

23 آذر 1396

22 آذر 1396

این چیزها واقعاً رویای هر کودک است.

دختری سه ساله ستاره اینستاگرام

مادر او میگوید که برندهای معتبر محصولات تولیدی خود مثل لباس، کیف دستی و کفش را به صورت رایگان برای میلی بل ارسال کرده و برای هر بار که او عکس خود را در حال استفاده از محصولات این شرکت‌ها منتشر کند، مبلغ ۱۹۰ دلار را دریافت خواهد کرد.

21 آذر 1396

موفقیت
ماهیت محیط کار مستقیما با رفاه کارکنان و رفتارهای مربوط به کار مانند غیبت از کار، مشارکت شغلی، تمایل به ترک شغل، و تعهد سازمانی در ارتباط هستند .

کیفیت زندگی کاری"QWL" چیست؟

کیفیت زندگی کاری (QWL) در ابتدا به عنوان مفهومی در کنفرانس بین المللی روابط کاری در نیویورک در سال 1972 مطرح شد که هدفش به اشتراک گذاشتن دانش و آغاز یک نظریۀ منسجم و اقدام در مورد چگونگی ایجاد شرایط برای یک "زندگی کاری انسانی" بود.

18 آذر 1396

 رنگ سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است

رنگ سال 2018

شرکت پنتون همچون گذشته در آستانه سال نوی میلادی، رنگ سال را اعلام کرد.

13 آذر 1396

 این ماسک از زغال چوب به دست می‌آید

مزایای درمانی و عوارض جانبی ماسک زغال

این ماسک برخلاف سایر ماسک‌های گیاهی و شیمیایی که با آب به آسانی شسته می‌شوند بسیار سخت از سطح پوست پاک می‌شود و درصورتی که فرد دارای مو‌های زائد یا آکنه برروی صورت خود باشد پاک کردن ماسک می‌تواند بسیار دردناک و حتی گریه آور باشد.

12 آذر 1396

موفقیت
در این مقاله به بررسی مفهوم موفقیت پرداخته شد.

موفقیت چیست؟

اراده ی قوی و راسخ ، عاملی است که مردم را به کارهایی مانند: سخت کوشی، بیشتر یادگرفتن و جست و جوی فرصت ها برای پیشرفت، مجاب می کند.

بررسی رابطه بین لباس و شغل های مختلف در جامعه

ارتباط میان لباس و شغل

این مقاله به موضوع هدف از لباس پوشیدن می پردازد. همچنین نشان می دهد که چگونه لباس پوشیدن می تواند نشان دهنده ی ایده های مهم و اعتبار یک فرهنگ باشد. صدها سال پیش چتر نماد قدرت و مقام بلند مرتبه بود.

10 آذر 1396

8 آذر 1396

موفقیت
قدرت و ضعف همواره در طول تاریخ، به موازات هم رشد یافته‌اند. انسان‌ها همواره دوست دارند که قوی باشند و از اینکه کسی آنها را ضعیف بنامد خوششان نخواهد آمد.

توانایی مقابله با نقاط ضعف

شما اگر به دنبال قدرت باشید، لاجرم باید در ابتدا باید مشکل خود را با ضعف‌هایتان حل کنید. ریشه‌ی بسیاری از موانع قدرت یابی در هر فردی ضعف‌های او است. شما ممکن است منابع زیادی برای قدرت در اختیار داسته باشید، اما به دلیل اینکه چندان برای حل ضعف‌های چالش بر انگیز خود سرمایه گذاری نکرده‌اید، پس در نتیجه چندان موفقیتی نیز شامل حال شما نمی‌شود. اما چکار کنیم؟

7 آذر 1396

انواع میکاپ برای موی کوتاه ، بلند، متوسط

مدل مو 40 مورد

بسیاری از عواملی که باید قبل از انتخاب یک میکاپ مو در نظر بگیریم می توانند خسته کننده باشند بسته به اینکه موی ما بلند، کوتاه یا متوسط است و اینکه جنس آنها ضخیم و یا ضعیف هستند، صاف یا فرفری ، ما باید مدلی برای میکاپ موهای خود انتخاب کنیم که بتواند به طور ضمنی ویژگی های و صفات خوب چهره ما را برجسته تر کند

4 آذر 1396

کودکی دنیای عجیب و غریبی است. احساسات و آرزوهای متفاوتی با دوران بزرگسالی دارد. خنده‌ها و گریه‌هایش فرق دارد و همچنین ترس‌های خاص خود را نیز دارد.

کودکان و ترس (بخش اول)

ترس‌های دوران کودکی، جزئی از روند بزرگ شدن ما را تشکیل می‌دهند. بسیاری از این ترس‌ها تجربیاتی مشترک در بین همه‌ی ما بوده است. مانند ترس از تاریکی و یا ترس از تنهایی و ترس‌هایی فراگیر مانند هراس از موجوداتی خیالی و ترسناک. راهکارها ساده خواهند بود و عملی. تنها کافیست که کمی وقت بگذارید.

3 آذر 1396

موفقیت
اولین گام این است که؛ اولین گام را بردارید!

چگونه نویسنده شویم ؟ بخش اول

زمان آن رسیده که به هر کدام از این افراد یک برگ کاغذ و یک قلم خوش‌رنگ بدهید. همه مات و مبهوت به یکدیگر نگاه می‌کنند زیرا هنوز نمی‌دانند که قرار است چه اتفاقی رخ دهد.

آشپزی
قطعا مخلوط کردن غذاهای سالم مزایایی دارد

ترکیب برخی غذاها برای جذب بهتر

از بین ترفندهای هوشمندانه برای تغذیه ، مصرف ترکیبی یکی از بهترین‌ها است: با انجامش به سادگی ارزش غذایی وعده‌های روزانه خود را افزایش می‌دهید، آن هم با تلاش بسیار کم.

کودک نیاز دارد که اندوخته‌ی خود را هر روز در روبروی چشمان خود ببینید

شادی شکستن قلک پول

روزی قلک‌ها، جز‌ء جدا ناپذیر خانه‌ها بودند. قلک‌هایی از جنس سفال. بزرگ یا کوچک. رنگارنگ و جذاب، آنقدر که می‌شد برای خرید یکی از آنها در بازار وسوسه شد و آنقدر به جان پدر و مادر‌ها نق زد تا یکی از آنها را برایمان بخرند.

موفقیت
چگونه ممکن است که ما برای خودمان زمانی را سپری نکنیم؟

درجستجوی زمان از دست رفته

تولد آغاز است، آغازی برای شادی‌ها و ناخوشی‌ها، لذت‌ها و ناکامی‌ها. آغازی برای هر آن چیزی که فکر می‌کنیم خوب است یا بد. بد و خوبش را ما انسان‌ها تعیین می‌کنیم. پس بهتر است بگویم در دنیایی کاملا نسبی زندگی می‌کنیم

2 آذر 1396

موفقیت
اگر فکر میکنید که آدم موفقی نیستید، شاید لازم باشد دوباره موفقیت را برای خود تعریف کنید.

موفقیت را دوباره تعریف کنیم

به طرزی شگفت انگیز همه‌ی ما در دوران کودکی، برای زود بزرگ شدن عجله داشتیم! اما خوب یا بد، خواسته یا ناخواسته، امیدوار یا نا امید، امروز همان روزی است که در گذشته‌ای نه چندان دور، در آرزوی رسیدن هر چه زودتر به آن گاهی حتی شب‌ها خوابمان هم نمی‌برد.

30 آبان 1396

سبک مقتدرانه ، سبک مستبدانه ، سبک سهل‌گیرانه

چگونه پدر و مادر می توانند فرزندان خود را به پیروی متقاعد کنند

هدف اصلی در توسعه ی اجتماعی این است که کودکان انتظارات اجتماعی را براورده سازند. اگرچه اطاعت در وهله ی اول به صورت خارجی کنترل می شود، هدف این است که به کودکان اطلاعات، مهارت و فرصت کافی داده شود تا ارزش های اجتماعی را درونی سازی کرده و با انتظارات اجتماعی به طور مستقل انطباق یابند.

28 آبان 1396

27 آبان 1396

25 آبان 1396

موفقیت
انقلاب صنعتی ماهیت کار را تغییر داد و به استانداردهای زندگی بسیار بالاتری منجر شد.

نقش مدیران در فناوری اطلاعات

در انقلاب فناوری، شرکت ها از IT به عنوان منبع جدیدی از انرژی برای پردازش و دسترسی به اطلاعات استفاده می کنند. این فناوری به سازمان کمک می کند دانش حل مسأله را جمع آوری، ذخیره، بازیابی و به کارگیری کند؛ IT مواد اطلاعاتی خام را به دانش قابل استفاده تبدیل می کند.

23 آبان 1396

موفقیت
این فایلها به عنوان مطلب اصلی که باید به خوبی یاد گرفته شود، ارائه می شوند.

نیاز به نوآوری در آموزش و پرورش

زندگی در این جهان سراسر تنوع، که جزء جدانشدنی "فرهنگ سایبری" را در خود دارد، بسیار پر زحمت است. جزئی چند سطحی که با میزان فزاینده اطلاعات، با ترکیب فن آوری های جدید و با استفاده از واقعیت مجازی مرتبط می باشد.

22 آبان 1396

آشپزی
رسانه های اجتمایی قسمت اصلی از تجارت قهوه در سراسر جهان هستند

قهوه و لاته آرت

اولین قدم برای تنظیم دوز قهوه ، تنظیم دستگاه قهوه ساز است.من به طور کلی با تنظیماتی که برای دانه های قدیمی قهوه انجام شده شروع میکنم ، مگر اینکه تفاوت بزرگی در مشخصات دم کردن وجود داشته باشد.

19 آبان 1396

17 آبان 1396

موفقیت
تضمین موفقیت دورکاری در داخل سازمان

مدیریت برنامه دورکاری بخش 3

وقتی که فرصتش را دارید خودتان نیز دورکاری کنید. به این ترتیب کارایی شخصی شما افزایش یافته و درک شما از مزایا و معایب دورکاری بهتر خواهد شد.

تعجبی ندارد که عروس ها و مادرشوهرها روابط پیچیده ای دارند.

هرگز نباید به مادرشوهر بگویید 10 جمله

هر دوی آنها احساس تهدید می کنند. عروس ها می خواهند در فامیل شوهر جا باز کنند، در حالیکه مادرشوهرها می خواهند مطمئن شوند که از زندگی فرزندشان خارج نشده اند. حتی وقتی هم که هر دوی این خانم ها همدیگر را دوست داشته باشند، مشخص کردن نقش هر یک سخت است.

16 آبان 1396

موفقیت
اگر به طور طبیعی آدم پرحرفی باشید بدانید چه چیز را باید بازگو و چه چیز را باید پنهان سازید.

در باره این 5 مورد هرگز با کسی صحبت نکنید!

در دنیایی شگفت انگیز اما دورو و زیرک زندگی می کنیم. گاهی بهتر است زبان خود را بسته نگهدارید و با مردمی که با شما صحبت می کنند فقط یک لبخند بزنید و درمورد موفقیت ها و خوشبختی خود به اندازه کافی زیرکی و زرنگی داشته باشید.