زندگی

سبک زندگی، آشپزی، شیرینی پزی، مد و لباس، خانه داری، دکوراسیون

22 مهر 1396

موفقیت
محققان تناظر بین این رفتارهای کلیشه ای مدیریت زنان و مردان را در دو مطالعه ارزیابی کردند

آیا مدیران زن و مرد رفتارهای مدیریتی کاملا متفاوتی دارند

با وجود اینکه مردم از مدیران زن و مرد انتظار دارند رفتارهای مدیریتی کاملا متفاوتی داشته باشند، شواهد نشان دهنده ی تفاوت های اندک سبک مدیریت زنان و مردان است محققان یک تجزیه و تحلیل از مطالعات سبک های مدیریت مردم محور، وظیفه محور، و دموکراتیک دربرابر استبداد ارائه دادند

20 مهر 1396

14 مهر 1396

موفقیت
سرمایه گذاران باید ایده ریسک و چگونگی اعمال آن را بدانند.

سرمایه گذاری و تعیین سطح ریسک

آگاهی از تصمیمات سرمایه گذاری نه تنها مستلزم تحقیقات سهام فردی است، بلکه درک از سرمایه گذاری‌های شخصی و نمایه ریسک را نیز می‌طلبد. برای داشتن تخمینی از سهام مناسب برای سطوح مشخص حد تحمل ریسک و بیشینه سازی عایدی‌ها، سرمایه گذاران باید ایده‌ای از مدت و میزان پولی که می‌بایست سرمایه گذاری کنند و عایدی مطلوب داشته باشند

10 مهر 1396

 هر شکلی از هنر بیان فرهنگی اندک خود را دارد

پست مدرنیته

پست مدرنیسم یعنی یک جامعه شبکه ای که در آن همه چیز و همه کس با یکدیگر از طریق رسانه های جمعی مانند تلویزیون و اینترنت متصل می شوند.

7 مهر 1396

6 مهر 1396

اثاثیه و لوازمی را که غیر قابل استفاده هستند را یادداشت نمایی

طب دکوراسیون

معمولابعداز یک روز پرکار و پرتلاش دوست دارید بعد از صرف یک شام خوشمزه و خوش عطر در اتاق خود با آرامش خاطر بخوابید.اولین راه برای رسیدن به این امرمهم،پاک کردن ذهن از مشغولیت های ذهنی است

3 مهر 1396

30 شهریور 1396

موفقیت
زمانی که تکرار عادت را متوقف ‌سازیم، به وضعیت دیدن وارد می‌شویم.

ما چطور می‌بینیم چشم اندازی از بیرون

این اقدامات، که بر مبنای تکرار عادت بودند، در زمانی شروع به تغییر نمودند که من به دو مشاهده‌ توجه کردم که نمی‌توانستم آنها را درک کنم: چشمان قرمز معلم در زمانی که با من صحبت می‌کرد و قطع‌بودن تلفن در زمانی که من سعی کردم با خانه تماس بگیرم.

20 شهریور 1396

"نهنگ آبی" چیست و پدر و مادرها چقدر باید نگران آن باشند؟

نهنگ آبی چیست؟

تغییر رفتار نوجوانان گاهی عادی است و نباید به آن واکنش شدید و خارج از اندازه نشان داد. بهترین راه، برقرار کردن گفت‌وگوی آرام و باز با نوجوانان است. از طریق چنین گفت‌وگویی می توان عامل تغییر رفتار نوجوانان را شناخت و نگرانی آنها را برطرف کرد.

19 شهریور 1396

14 شهریور 1396

آشپزی
دسر های ترکیه ای خوشمزه

خوشمزه ترین دسر های ترکیه 10 مورد

مردم ترکیه از تمام مواد غذایی به نحو احسن استفاده کرده و بهترین غذا و دسر را درست می کنند. این غذاها و دسر های ترکیه ای خوشمزه که بسیار هم در بین مردم دنیا محبوب است رو در مجموعه شیرینی های ترکیه ای برای شما جمع آوری کرده ایم

31 مرداد 1396

24 مرداد 1396

21 مرداد 1396

20 مرداد 1396

موفقیت
چرا باید هر روز مطالعه کنیم

چرا باید هر روز مطالعه کنیم؟

آخرین باری که کتاب یا مقاله ای از یک مجله را خواندیده اید کِی بوده؟ اگر شما هم جزو تعداد بیشماری از افراد هستید که مطالعه جزو عادات روزانه ...

11 مرداد 1396

موفقیت
نویسندگی و راز تبدیل شدن به یک نویسنده خوب در این مقاله توضیح داده می شود.

ویژگی های یک نویسنده خوب

دنیای هنر دنیای جذابی است. هنرمند می تواند در قالب آثاراش افکارش، امیدها، آرزوها و ناگفته هایش را به زبان بیاورد. یکی از این هنرهای جذاب، نویسندگی است. از نوشتن تا نویسنده ی خوب و مقبول جامعه شدن، فاصله بسیار است و صبر و شکیبایی و تجربه ی بسیار می طلبد.

6 مرداد 1396

موفقیت
بررسی و توضیح روش های صحیح مطالعه

روش صحیح مطالعه

در این مقاله به بررسی روش های صحیح مطالعه برای بهره وری هر چه بیشتر از مطالعه پرداخته شده است.

5 مرداد 1396

موفقیت
توضیح راه هایی برای آمادگی هرچه بیشتر برای کنکور

آمادگی برای کنکور

کنکور، غول بی شاخ و دمی که ذهن هر دبیرستانی را از همان سال اول به خود مشغول می کند. در این مقاله به بررسی راه هایی برای آمادگی کنکور پرداخته شده است.

1 مرداد 1396

موفقیت
آموزه های پایه ای و اصلی قانون جذب

قانون جذب به زبان ساده

قانون جذب توسط اشخاص مختلفی از جمله والاس دی واتلز، ناپلئون هیل، دیل کارنیگی، باب پراکتور، جو ویتال، استر هیکس و بسیاری افراد دیگر معرفی شده است. وجه مشترک تمامی ..

31 تیر 1396

 در چین به مردان مجرد بالای سی سال شنگنان می گویند

نتایج سیاست تک فرزندی در چین

در اثر اجرای سیاست تک فرزندی، تعداد مردان چینی میلیون‌ها نفر بیشتر از زنان می باشد و اگر چه این سیاست در سال ۲۰۱۵ کنار گذاشته شد، نتایج آن تا دهه‌ ها بعد ادامه دار است. به دلیل عدم توازن جنسیتی، برای مردان پیدانمودن شریک زندگی

25 تیر 1396

23 تیر 1396

نه گفتن حق کودک است به او آموزش دهید

آموزش پیشگیری از آزار جنسی کودکان

کودک باید آموزش ببیند درباره رازهایی که او را نارحت می‌کنند و باعث کابوس و بد خوابی او می شوند صحبت کند. کودک بایدبداند که بین راز خوب و بد تفاوت هستد. رازهای خوب (مثلا خرید پنهانی هدیه) را می‌تواند مخفی کند اما رازهای بد را باید به فرد مورد اعتمادخود بگوید.

بر اساس کنوانسیون حقوق کودک هر فرد زیر ۱۸ سال کودک (یا نوجوان) به حساب می آید.

علائم کودک‌ آزاری

همه ما در مقابل این کودکان مسئول هستیم و تا زمانی که امنیت لازم را برای آنهافراهم نکنیم تا درباره دردهایشان سخن بگویند ، این کودکان و قربانیان همچنان خاموش می مانند.

16 تیر 1396

14 تیر 1396

10 تیر 1396

آشپزی
طرز تهیه سس آلفردو

سس آلفردو

سس آلفردو که طرز تهیه بسیار ساده ای دارد یکی از انواع سس‌های ایتالیایی است و با فتوچینی ، انواع ماکارونی ، پاستا و ...سرو می شود.

4 تیر 1396

27 خرداد 1396

موفقیت
در این مقاله به بیان راه های موفقیت و ویژگی های انسان های موفق می پردازیم.

موفقیت و انسان های موفق

جسارت داشتن در کارها به معنی این نیست که فورا بدون فکر و برآورد کردن شرایط وارد عمل شویم تا شاید دیگران به ما به دیده تحسین و به عنوان فردی شجاع نگاه کنند.

24 خرداد 1396

موفقیت
 اهمیت زبان انگلیسی و تاثیر آن در موفقیت هر فرد

اهمیت آموختن زبان انگلیسی

اما چیزی که واضح است نیاز به زبان مشترکی است که بتوان با آن تعامل کرد. همان طور که می دانیم این زبان، زبان انگلیسی است . حالا چرا انگلیسی؟