زندگی

سبک زندگی، آشپزی، شیرینی پزی، مد و لباس، خانه داری، دکوراسیون

27 خرداد 1396

موفقیت
در این مقاله به بیان راه های موفقیت و ویژگی های انسان های موفق می پردازیم.

موفقیت و انسان های موفق

جسارت داشتن در کارها به معنی این نیست که فورا بدون فکر و برآورد کردن شرایط وارد عمل شویم تا شاید دیگران به ما به دیده تحسین و به عنوان فردی شجاع نگاه کنند.

24 خرداد 1396

موفقیت
 اهمیت زبان انگلیسی و تاثیر آن در موفقیت هر فرد

اهمیت آموختن زبان انگلیسی

اما چیزی که واضح است نیاز به زبان مشترکی است که بتوان با آن تعامل کرد. همان طور که می دانیم این زبان، زبان انگلیسی است . حالا چرا انگلیسی؟

23 خرداد 1396

یکی از کلیدی‌‌ترین بخش‌های ارتباط با بیمار همین قسمت است.

با بیمار همدردی یا همدلی کنیم؟

اگر بیمار متوجه کم‌حوصلگی و بی‌رغبت بودن ما گردد احساس اضافه بودن و مورد تایید نبودن به وی دست خواهد داد.این احساس منفی نه تنها روحیه بیمار را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد بلکه اثرات مخربی بر روند درمان و بیماری وی خواهد داشت.

22 خرداد 1396

لافکادیو مثل همه بچه ها که از چیزهای تازه به وجد می آیند

نقد داستان لافکادیو

ظاهرا قضیه از این قرار است که سیلور استاین در پشت نقاب عمو شلبی داستانی برای بچه ها تعریف می کند ، با این حال ابایی ندارد که گاه و بیگاه برای خواننده بزرگسال شوخی با مزه و گاه همراه با اندکی بی نزاکتی بپردازد.

21 خرداد 1396

20 خرداد 1396

فرزندان ارشد ۳۰ درصد بیش از بقیه احتمال دارد مدیرعامل و سیاستمدار شوند.

چرا فرزندان ارشد رهبران بهتری هستند?

این ایده که ترتیب به دنیا آمدن می‌تواند شخصیت را شکل دهد حداقل به دهۀ ۱۹۲۰ میلادی بازمی‌گردد. آن زمان آلفرد آدلر این نظریه را طرح کرد که فرزندان ارشد در سنین پایین «طعم قدرت» را می‌چشند و به آن خو می‌گیرند، چرا که آن‌ها....

19 خرداد 1396

13 خرداد 1396

آشپزی
انواع سالاد بدون سبزیجات

سالاد بدون سبزیجات 22 مورد

سالاد نباید حتما با کاهو یا دیگر سبزیجات تهیه شود. برخی از افراد علاقه خاصی به میوه ها و غذاهای دریایی و ماکارونی داشته و دوست ندارند سبزیجات برگ دار بدستور غذایی آنها اضافه شود

11 خرداد 1396

7 خرداد 1396

داستان برای کودک

داستان لافکادیو بخش 4

هرگاه این داستان را زندگینامه خودنوشت فردی با کمترین پرده پوشی بینگاریم ، می توان گفت که خواننده ، بخصوص خواننده بزرگسال حق دارد آن فرد را خود سیلور استاین فرض کند.

4 خرداد 1396

31 اردیبهشت 1396

آشپزی
کوینولا، غلات عجیب

طرز تهیه کوینولا و لوبیا سیاه

شما به این غذا ازهر نوع حبوباتی که دوست دارید می توانید اضافه کنید مهم استفاده از کوینولا می باشد.کوینولا نوعی از غلات کامل می باشد که سرشار از پروتئین است.

30 اردیبهشت 1396

آشپزی
حفظ عطر و طعم نعنا

چگونه عطر و طعم نعنا را حفظ کنیم

نعنا یک ماده غذایی مفید است که به هر غذایی احساس خنکی و شادابی میدهد، با اینکه روشی برای ذخیره و حفظ طعم نعنا وجود ندارد، به روش های زیر میتوانید عطر و طعم برگ های تازه نعنا را حفظ کنید.

29 اردیبهشت 1396

27 اردیبهشت 1396

موفقیت
خواندن زبان بدن افراد مهارت خاصی لازم دارد

19 ترفند برای خواندن زبان بدن

اگر شما میخواهید فکر و احساس فردی را تشخیص دهید، حرکات بدن و حالات چهره فرد گویای این احساسات میباشند. گاهی اوقات چهره ظاهری فرد با آنچه که با صدای بلند میگوید مطابقت ندارد.

24 اردیبهشت 1396

موفقیت
 فرایند یادگیری زبان ، روش های واکنش مغز به کلمات جدید

روش های یادگیری زبان

از قدیم گفته اند یادگیری زبان را میتوانید با تمرین کامل کنید، البته تمرین ویژگی هایی دارد. یک مطالعه جدید در مورد نحوه یادگیری زبان به این نتیجه رسیده است که تکرار یک بخش مهمی از فرایند یادگیری زبان میباشد

20 اردیبهشت 1396

موفقیت
 موفقیت ، مدیریت ، کنترل زمان

13 اصل موفقیت که باید بدانید

خودتان باشید، زمانی جهان با تمام قدرتش هر کاری را انجام میدهد تا شما را مثل بقیه نشان دهد، این مبارزه بزرگترین نبرد زندگی شما است.

15 اردیبهشت 1396

آشپزی
آش یارمه ، چریش ، cherish

طرز تهیه آش یارمه بجنورد

طرز تهیه آش یارمه ( yarmeh ) یکی از غذای مخصوص استان گلستان ، شهر بجنورد در این پست آورده شده اگر بجنوردی های عزیز در طرز تهیه این غذای خوشمزه ایرادی دیدند در قسمت نظرات به اشتراک بگذارند تا اصلاح شود.

13 اردیبهشت 1396

7 اردیبهشت 1396

2 اردیبهشت 1396

آرایش صورت ، فوت و فن های آرایش صورت

فوت و فن های آرایش صورت

صورت خود را با مرطوب کننده و زیرساز آرایش آماده کنید، سپس فاندیشن را اعمال کنید. در صورت نیاز کانسیلر را اعمال کرده و بمالید. با انتخاب رژگونه، رژ لب، سایه چشم، خط چشم، و ریمل ادامه دهید. وقتیکه نحوه انجام آنها را یاد گرفتید، می توانید با افزایش آنها، روی خصوصیات خوب چهره خود تاکید کنید.

 موم زدن به موهای صورت ، یک روش موثر و کم هزینه برای برطرف کردن  موهای صورت

نحوه استفاده از موم برای صورت

برای عده ای، برطرف کردن این موها بصورت یک ضرورت درآمده است. موم زدن به موهای صورت، یک روش موثر و کم هزینه برای برطرف کردن این موها در خانه می باشد. برای اغلب افراد، این کار به اندازه آنچه تصور می کنیم ، بویژه به هنگام استفاده از محصولات درست و آماده سازی صحیح، دردآورد نیست.

چه روش هایی کودکان را به بهبود رفتارشان ترغیب می کند

روش هایی برای متقاعد کردن کودکان

آنها نیازمند تجربه فرایند اشتباه و شکست هستند تا به عقب برگشته و مجدد شروع کنند. زمانیکه بزرگ می شوند، با مشکلات بهتر مواجه می شوند. من یاد گرفتم که بهتر است اجازه دهیم کودکان شکست بخورند. توازن سختی است، اما واقعا کودکان نیازمند آن هستند.

21 فروردین 1396

موفقیت
این زن سرسخت 57 ساله مسن تری زنی شد که راهپیمایی فضایی انجام داده است

سن تنها یک عدد است

پگی ویتسون، یک مهندس پرواز 57 ساله ناسا، این هفته با شناور شدن در فضای خلاء برای هشتمین بار در زندگی حرفه ای خود تاریخ‌ساز شد که او را به مسن ترین و باتجربه ترین زن که راهپیمایی هوایی انجام داده است تبدیل کرد.