موفقیت - صفحه 4

موفقیت

30 بهمن 1396

موفقیت
چند نکته برای تقویت قدرت اراده اراده مانند یک عضله است که می‌تواند رشد کند؛ هرچه بیشتر ورزش کنید، عضله  قویتر می‌شود. اما اگر در کاری که هم اکنون در حال انجام آن هستید، نیار به کمک داشتید، داستان چگونه خواهد بود؟ اگر نتوانستید منتظر ایجاد انگیز بمانید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟قدرت اراده را فراموش نکنید

چند نکته برای تقویت قدرت اراده

چند نکته برای تقویت قدرت اراده اراده مانند یک عضله است که می‌تواند رشد کند؛ هرچه بیشتر ورزش کنید، عضله  قویتر می‌شود. اما اگر در کاری که هم اکنون در حال انجام آن هستید، نیار به کمک داشتید، داستان چگونه خواهد بود؟ اگر نتوانستید منتظر ایجاد انگیز بمانید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟قدرت اراده را فراموش نکنید

19 بهمن 1396

موفقیت
ترس بیجا سلطه ای بر ما دارد که بر روی هیچ موجود دیگری بر روی زمین ندارد.

ارزیابی ریسک

بسیاری از دانشمندان ریسک را به عنوان نوعی آسیب که ممکن است رخ دهد، احتمال وقوع آن و تعداد افراد متاثر از آن تعریف می کنند.

موفقیت
از پذیرفتن اینکه شما از حالت ایده‌آل کمترید نگران نباشید.

توپهای شعبه بازی

زندگی را مانند یک مسابقه تصور کنید که در آن با پنج توپ در هوا شعبده بازی میکنید. برایشان نامی انتخاب کنید کار، خانواده، سلامتی، دوستان و روح . حال تصور کنید که تمام آنها را در هوا نگه داشته‌اید.

17 بهمن 1396

6 بهمن 1396

موفقیت
هر کارمند استعدادهای خاصی دارد که می تواند به شکل بهره ورانه در سازمان ها به کار رود .

مدیریت استعداد

برای توضیح این که چگونه و چرا مدیریت استعداد می‌تواند در مزیت رقابتی پایدار یک بنگاه مشارکت کند، نیاز داریم که دیدگاه‌هایی در مورد فلسفه‌های استعداد به دست بیاوریم .

22 دی 1396

موفقیت
اگر همیشه سر این موضوع با دوستان‌تان بحث می‌کردید، حالا یک تحقیق علمی هم دارید که در راستای ادعای‌تان طرح کنید.

زنان واقعا قوی‌تر از مردان هستند

اگر همیشه سر این موضوع با دوستان‌تان بحث می‌کردید، حالا یک تحقیق علمی هم دارید که در راستای ادعای‌تان طرح کنید.نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که در شرایط بسیار سخت مثل قحطی، شیوع بیماری‌های واگیردار، یا حتی اسارت، زنان بیش از مردان دوام می‌آورند.

17 دی 1396

موفقیت
این سه مورد، مهمترین احساساتی هستند که باید مراقب آنها باشید: ترس، طمع، و امید.

استارتاپ موفق از این احساسات دوری می کند

یکی از دشوارترین چیزهایی که باید برای تبدیل شدن به یک استارتاپ موفق بر آن غلبه کنید، خودتان هستید. شاید از خودتان بپرسید چرا این را میگویم؟ دلیل این است که اهمیتی ندارد از چه قوانینی استفاده میکنید و آن قوانین تا چه حد خوب هستند، در هر صورت، اگر احساسات خود را کنترل نکنید

موفقیت
برای شروع، بگذارید در مورد ساده سازی صحبت کنیم.

هوشمندانه ترین روش تجارت

هر چه یک سیستم تجاری پیچیده تر باشد، به عبارت دیگر، هر چه درک کردن آن دشوارتر باشد، تبعیت از آن نیز دشوارتر شده، و در نتیجه، پیاده سازی و بکارگیری آن نیز دشوارتر میشود. برای شروع، بگذارید در مورد ساده سازی صحبت کنیم.

16 دی 1396

14 دی 1396

موفقیت
تنها در صورتی که شما یک سرمایه گذار ناشی باشید ممکن است اندوخته 500 دلاری خود را به صفر برسانید.

محاسبه ریسک و بازده در سرمایه گذاری

تنها در صورتی که شما یک سرمایه گذار ناشی باشید ممکن است اندوخته 500 دلاری خود را به صفر برسانید. بنابراین میزان ریسک واقعی شما 500 دلار نخواهد بود. هر سرمایه گذار خبره ای یک آستانه زیان یا یک قیمت کمینه در سیر نزولی برای خود تعیین میکند.

5 دی 1396

موفقیت
در بخش دوم، مایل هستم تا شما را در استفاده‌ی حداکثری از توان فکری و اندیشه، شما را یاری دهم. شما برای اینکه تبدیل به یک نویسنده موفق شوید، باید بنویسید. اما چه چیزی؟

چگونه نویسنده شویم ؟ بخش دوم

این سوال مهمی‌ است که بسیاری از افراد در آغاز راه نویسندگی از خود می‌پرسند و اغلب پس از اینکه ایده‌ یا سوژه‌ای مناسب را برای خود نمی‌یابند، خسته و افسرده از نوشتن دست می‌کشند. اما باید بگویم در 99 درصد موارد ریشه‌‌‌ی این شکست و عدم یافتن سوژه‌هایی دلچسب و جذاب را باید در عدم بهره‌گیری از ایده‌هایی دانست که روزانه صدها بار مانند شهابی از آسمان ذهن ما رد می‌شوند و ما ساده و بی‌تفاوت از کنار آنها می‌گذریم. پس ایده‌ها را دریابید!!!!!

29 آذر 1396

موفقیت
حفظ منابع طبیعی یک معضل اجتماعی است

همکاری در معضل های اجتماعی

برای حفظ منابع جهانی حیاتی مانند هوا و آب پاک، جمعیت حیوانات، و انرژی، تصمیم گیرندگان از بسیاری از زمینه های مختلف فرهنگی باید از منافع محلی خود چشم پوشی کنند و همکاری نمایند. اگر آنها کاری نکنند، آسیب جمعی انجام شده توسط انتخاب های غیر تعاونی در نهایت محیط زیست را نابود و استانداردهای زندگی در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار می دهد.

21 آذر 1396

موفقیت
ماهیت محیط کار مستقیما با رفاه کارکنان و رفتارهای مربوط به کار مانند غیبت از کار، مشارکت شغلی، تمایل به ترک شغل، و تعهد سازمانی در ارتباط هستند .

کیفیت زندگی کاری"QWL" چیست؟

کیفیت زندگی کاری (QWL) در ابتدا به عنوان مفهومی در کنفرانس بین المللی روابط کاری در نیویورک در سال 1972 مطرح شد که هدفش به اشتراک گذاشتن دانش و آغاز یک نظریۀ منسجم و اقدام در مورد چگونگی ایجاد شرایط برای یک "زندگی کاری انسانی" بود.