سلامت و بهداشت

سلامت و بهداشت، تغذیه، پوست، مو و زیبایی، ورزش و تندرستی، تناسب اندام، سلامت زنان و سلامت روان

3 خرداد 1396

2 خرداد 1396

1 خرداد 1396

31 اردیبهشت 1396

30 اردیبهشت 1396

25 اردیبهشت 1396

24 اردیبهشت 1396

23 اردیبهشت 1396

22 اردیبهشت 1396

تغذیه
تخم مرغ پروتئین روزانه شما را تامین میکند

ساده ترین و ارزان ترین روش تامین پروتئین

تخم مرغ ساده ترین، متنوع ترین و ارزانترین روش مصرف پروتئین است. علاوه بر ارزان بودن، پروتئین روزانه شما را تامین میکند و عضله ساز است. تخم مرغ مملو از اسید آمینه، آنتی اکسیدان و آهن میباشد.

15 اردیبهشت 1396

بیماری
چرا غربالگری میتواند زندگی شما را نجات دهد

آنچه لازم است در باره سرطان روده بزرگ بدانید

سرطان روده بزرگ دومین علت اصلی مرگ ناشی از سرطان در ایالات متحده است، سالانه حدود 50هزار نفر بعلت سرطان روده از بین میروند.این بیماری اغلب کشنده است زیرا قبل از رسیدن به مرحله پیشرفته شناسایی نمیشود.

ترجمه تخصصی

11 اردیبهشت 1396

بیماری
اختلال اضطراب ، علائم و دلایل  اضطراب

درمان اضطراب بصورت طبیعی

بیایید یک روز از زندگی تان را در نظر بگیریم، نبضتان با سرعتی می زند که فکرش را هم نمی کردید، کف دستانتان عرق کرده و به دلایلی همه چیز غم افزاتر از حالت طبیعی به نظر می رسد. وحشت زده و عصبی هستید، همواره عصبی هستید و فکر می کنید که زندگی مانند یک قطار فشنگ با آخرین سرعت به سمت شما می آید.

 شوره ی پوست سر ، خارش پوست سر

درمان خارش و شوره ی پوست سر

اگر از خارش و شوره ی پوست سر خود رنج می برید اما نمی خواهید از محصولات شیمیایی برای درمان آن استفاده کنید، ناراحت نباشید چراکه خوشبختانه گزینه های طبیعی متعددی وجود دارند.

دارو
مولتی ویتامین ، مکمل غذایی

آیا مولتی‌ویتامین‌ها مؤثرند

شکی نیست که کمبود طولانی‌مدت ویتامین‌های خاص می‌تواند منجر به بیماری و اختلالات عملکردی در دستگاه‌های بدن می‌شود.برای برخی از افراد در گروه‌های در معرض خطر بیماری، مکمل‌های خاص ثابت‌شده و به‌واسطه انجام تحقیقات کافی برای اطمینان خاطر از اتفاق آراء مورد تأیید قرارگرفته است.

10 اردیبهشت 1396

9 اردیبهشت 1396

 کاهش وزن با کمترین هزینه

20 توصیه برای کاهش وزن که همچنین موجب صرفه‌جویی در هزینه‌ها خواهد شد

چگونه می‌توانم این کار را انجام دهم؟ چگونه می‌توانم بدون از دست دادن تمام پول وزن خود را کاهش دهم؟ درواقع کار بسیار ساده‌ای است و ما در این مقاله نحوه کاهش وزن مقرون‌به‌صرفه را به شما نشان خواهیم داد.

8 اردیبهشت 1396

سفید کردن دندان ها ، لبخند زیبا

یازده روش طبیعی برای سفید کردن دندان ها

همه ی ما افرادی را در تلویزیون یا در یک فیلم دیده ایم که دندان ها و لبخندهای عالی، روشن و درخشان خود را به معرض نمایش می گذارند. یا شاید در محل کار خود یا جایی دیگر متوجه فردی شده اید که لبخند تابان بی نقصی دارد.

6 اردیبهشت 1396

5 اردیبهشت 1396

 رشد طبیعی مژه ها ، مژه های بلند و پرپشت

چگونه باعث رشد طبیعی مژه ها شویم

ممکن است استفاده از مژه های مصنوعی روش معمولی باشد برای اینکه مژه ها پر و بلند بنظر برسند اما با بی دقتی و استفاده نادرست این خطر وجود دارد که همه مژه هایتان را با کندن بی دقت مژه های مصنوعی از دست بدهید.

2 اردیبهشت 1396

افسردگی پس از زایمان ، علائم افسردگی پس از زایمان

افسردگی پس از زایمان

مشکل خوابیدن، تغییرات اشتها، خستگی بیش از حد، کاهش میل جنسی و تغییرات متداول رفتاری. با این حال، این علائم همراه با علائم دیگر همچون افسردگی شدید می باشند که بعد از زایمان نرمال نیستند و شامل حالت افسردگی؛ از دست دادن لذت؛ احساس بی ارزشی، ناامیدی و درماندگی. افکار مرگ یا خودکشی یا افکار صدمه زدن به شخص دیگر می باشد.

29 فروردین 1396

17 فروردین 1396

تغذیه
 مصرف روغن ماهی در دوران حامگلی ، هوش نوزاد

آیا مصرف روغن ماهی در دوران حامگلی باعث افزایش هوش نوزاد می شود

سالیان درازی است که خوردن روغن ماهی به عنوان یکی از مکمل‌های غذایی در وعده‌های روزانه به زنان باردار توصیه می‌گردد.بر اساس یافته‌های این موسسه تحقیقاتی، مصرف مکمل غذایی حاوی روغن ماهی امکان دارد دوران حاملگی را طولانی‌تر نماید.