سلامت و بهداشت

سلامت و بهداشت، تغذیه، پوست، مو و زیبایی، ورزش و تندرستی، تناسب اندام، سلامت زنان و سلامت روان

2 تیر 1396

1 تیر 1396

6 الی 8 ساعت در شب بخوابید.

لاغری با خواب کافی

بدون خواب کافی درشب میزان نسبی هورمون گرلین در بدن افزایش می یابد. این خود یکی از علت های افزایش اشتها و در نتیجه افزایش وزن است.

بیماری
17علامت دقیق که نشانه سلامت شما میباشد

علائم نشاندهنده سلامتی

ما همه علائم را از متخصصان پوست، پزشکان، دندانپزشکان، جراهان، روانشناسان، و متخصصان تغذیه پرسیده ایم. همه این علائم را نشانه سلامتی کامل میدانند.

31 خرداد 1396

30 خرداد 1396

تغذیه
قارچ ،  آب پز کردن ، سرخ کردن ، کباب کردن

بهترین روش پخت قارچ

بهترین روش پخت قارچ توسط پژوهشگران اسپانیایی استفاده از مایکروویو یا کباب کردن عنوان شده است.

28 خرداد 1396

کاهش وزن و لاغری یک نوع استراتژی است

لاغری سریع

لاغری و کاهش وزن یک نوع استراتژی است. چه استراتژی بهتر از اضافه کردن یک سری مواد غذایی که به شما در روند کاهش وزن و لاغری کمک می کند؟ تنها با اضافه کردن این مواد قرار است به جنگ با چربی های ذخیره شده در بدن خود بروید.

27 خرداد 1396

بیماری
علائم اچ‌آی‌وی/ایدز چه هستند و چقدر طول می‌کشد که علائم بروز کند؟

علائم ایدز

اگر تعدادی از این علائم را دارید و فکر می‌کنید که در چند هفته گذشته در خطر آلودگی به اچ‌آی‌وی قرار گرفته‌اید، حتما باید در اولین فرصت آزمایش اچ‌آی‌وی بدهید.

26 خرداد 1396

دارو
خطرات مصرف آسپرین برای افراد مسن

هشدار برای مصرف آسپرین

به واقع مصرف آسپرین خطر ابتلا به یک خونریزی داخلی بالقوه کشنده را در سالخوردگان در قیاس با بیماران جوان ده برابر بیشتر افزایش می دهد.

25 خرداد 1396

تغذیه
لاغری سریع با جایگزینی مواد غذایی

لاغری سریع با جایگزینی مواد غذایی

من جایگزینی را دوست دارم زیرا یک معامله ی برد برد است. شما هنوز هم می توانید غذاهای خوشمزه بخورید فقط باید آنها را با انواع سالم تر جایگزین کنید. به هر حال شما می توانید به میزان مواد مغذی مصرفیتان بیافزایید و از سطح مواد غذایی کم ارزش کم کنید و..........

23 خرداد 1396

تغذیه
)نشاسته و پروتئین را باهم مصرف نکنید

لاغری با غذاهای ترکیبی

در وعده های غذایی مختلف مواد غذایی متفاوت مصرف کنید. زیرا آن ها راه هضم و جذب متفاوت دارند و سوخت و ساز بدن را بالامی برد

تغذیه
خوراک های تخمیرشده مختصر مصرف کنید.

لاغری با درست خوردن 11 مورد

به گفته سازمان غدد آمریکا ۴۰٪ افراد جهان دچار کمبود ید هستند. ید یکی از عوامل مهم تولید هورمون در غدد است. ید در بدن تولید نمی شود پس باید یکی از مواد اصلی تغذیه باشد. بدون ید عملکرد بدن شروع به کند شدن می کند.

22 خرداد 1396

این فشارهای مخرب در اغلب موارد ناخودآگاه هستند

آسیب استرس به دندان‌ و فک

درحالی‌که بسیاری از افراد از تکرار این عادات بی‌خبرند، اغلب درد شدیدی را در ناحیه صورت خود احساس می‌کنند یا صبح‌ها با سردرد از خواب بیدار می‌شوند. از آنجایی که عضلات صورت این افراد مدام تحت فشار است

تغذیه
لاغری و کاهش وزن با ویتامین ها

کاهش وزن و لاغری با ویتامین 12 مورد

مولتی ویتامین های ملال آور و خسته کننده را با یک ماده ی با کیفیت بسیار بالا که پر از کلرلا است جایگزین کنید. به گفته ی کارشناسان تغذیه کلرلا دانه ای مبهوت کننده و پر انرژی است.

تغذیه
لاغری و کاهش وزن سریع

لاغری سریع 3 مورد

چربی ای که می تواند شما را لاغر کند. در مورد مصرف روغن نارگیل و روغن زیتون مطالب بسیاری شنیده ایم. این روغن ها به بدن برای چربی سوزی کمک می کنند. تحقیقات نشان می دهد زنانی که روزانه دو قاشق سوپ خوری روغن.........

تغذیه
کاهش وزن و تناسب اندام با فنون درست خوردن

لاغری با درست خوردن 10 مورد

کسی غذا خوردن را دوست ندارد؟ بهترین پیشنهاد برای لاغری و کاهش وزن ، این است که لازم نیست خودرا به گرسنگی کشیدن مجبور کنید یاکالری مصرفیتان را حساب کنید.

21 خرداد 1396

تغذیه
قارچ مایتاکه ، ری شی یا قارچ رقصنده

کاهش وزن و لاغری با قارچ مایتاکه

اضافه کردن مایتاکه به رژیم غذایی روزانه می تواند باعث لاغری و کاهش وزن کلی بدن شود. نه تنها به دلیل این که فیبر بالا و کالری کم دارد بلکه مایتاکه یا قارچ رقصنده همیشه به افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن کمک می کند.

تغذیه
برنج قهوه‌ای یکی ازکامل ترین  غلات سبوس دار می باشد

برنج قهوه ای

برنج قهوه ای از پیشرفت دیابت جلوگیری می کند: محققان دانشگاه هاروارد می گویند مصرف دو بار برنج قهوه ای در هفته از خطر پیشرفت دیابت جلوگیری می کند. این محققان پی برده اند با مصرف...

20 خرداد 1396

تغذیه
تخم مرغ یک غذای کمکی خوب می باشد

افزایش قد کودکان با تخم مرغ

تخم مرغ ارزان ترین و آسان ترین راه برای جلوگیری از کوتاهی قد در نوزادان می باشد. خوردن تخم مرغ مخصوصا در 2 سال اول زندگی بعد از 4 ماهگی ، برای رشد کودک بسیار حیاتی است و از کوتاهی قد که عارضه ای غیر قابل برگشت است جلوگیری می کند.

تغذیه
لاغری با درست نوشیدن

لاغری با درست نوشیدن

من معتقدم که ایجاد تغییراتی هرچند کوچک در خصوص چیزهایی که می نوشید یکی از ساده ترین تغییراتی است که می توانید برای دستیابی به لاغری ایجاد کنید.با انتخاب درست نوشیدنی هایی که به آب کردن چربی ها و لاغری کمک می کنند می توانید سریعتر به نتیجه دلخواه برسید.