سلامت و بهداشت

سلامت و بهداشت، تغذیه، پوست، مو و زیبایی، ورزش و تندرستی، تناسب اندام، سلامت زنان و سلامت روان

9 اسفند 1395

تغذیه
سالم غذا خوردن با صبحانه شروع می شود

چگونه روز خود را با خوردن یک صبحانه سالم به درستی شروع کنیم

این روزها، هر جایی را که نگاه می کنید، پیام هایی را می بینید که اهمیت سالم غذا خوردن را به شما می گویند. هرچقدر فروشگاه های مواد غذایی خرده فروش، محصولات ارگانیک بیشتری ارائه کنند، آنها گزینه های سالم تری را نسبت به غذاهای فرآوری شده عرضه می کنند.

8 اسفند 1395

اعتیاد
اکثر مردم 9.3 ساعت را صرف نشستن می‌کنند. بدین ترتیب بدن در معرض خطرات سلامت فردی قرار دارد.

نشستن نوع جدیدی از اعتیاد است 9 توصیه برای ترک این اعتیاد

مطالعات نشان می‌دهد که اکثر مردم ساعت‌های بیش‌ازحد زیادی را در وضعیت نشستن در مدرسه و در دفتر کار می‌گذرانند. بعضی دیگر ساعت‌های طولانی را در مقابل تلویزیون، بازی‌های ویدیویی و رانندگی در همین وضعیت می‌گذرانند.

به دليل طعم تند سيتريک موجود در نارنگي براي مزه دار کردن انواع غذاها و چاشنيها استفاده ميشود.

خواص شگفت انگیز نارنگی

به دليل طعم تند سيتريک موجود در نارنگي براي مزه دار کردن انواع غذاها و چاشنيها استفاده ميشود.

ترجمه تخصصی

7 اسفند 1395

تغذيه مناسب بر روي حافظه موثر است.

آیا فراموش کار هستید پس این غذاها را بخورید

هر يک از ما با افزايش سن، بخشي از حافظه کوتاه مدت را از دست ميدهيم. حافظه ميتواند به دليل استرس(فشار روحي)يا خستگي به طور موقت از بين برود، هر دوي اين موارد روي تمرکز فکر اثر ميگذارد. استفاده کردن از حافظه، آن را قويتر مي‌کند، هنگامي‌که به حافظه خود اطمينان داشته باشيد، از آن بيشتر استفاده ميکنيد.

حقیقت این است که قهوه بسیار لذت بخش و مایه‌ی دلخوشی و آرامش در طول روز است.

18 دلیلی که توضیح می‌دهد چرا باید قهوه بنوشید

قهوه به قدری بد نام شده که برای تمام مشکلات سلامتی مقصر شمرده می‌شود. حقیقت اینست که رعایت اعتدال در نوشیدن قهوه مزایای زیادی بهمراه دارد. تا زمانی که عادت قهوه خوردن شما نامنظم نباشد، می‌توانید از یک فنجان قهوه و نکات مثبت آن لذت ببرید.

نمک صورتی هیمالیا از دل کوه‌های هیمالیا به‌صورت دستی استخراج می‌شود

خواص باورنکردنی نمک صورتی هیمالیا

نمک صورتی هیمالیا در سراسر جهان ازنظر بسیاری از افراد، به‌عنوان خالص‌ترین شکل نمک موجود بر روی کره زمین مدنظر قرار دارد. حدود 200 میلیون سال پیش لایه‌های نمک هیمالیا متبلور شده با گدازه‌های آتش‌فشانی پوشیده شده بود.

6 اسفند 1395

یوگا برای رسیدن به پوستی روشن

10 حرکت یوگا که می تواند شگفتی ساز شود

بعد از امتحان محصولات پرهزینه آرایشی یا درمانی روی پوست خود جهت جوان سازی آن، آیا اکنون حاضرید چیز جدید و کم هزینه ای را امتحان کنید؟ با بیشتر شدن آگاهی متوجه می شوید زمان و هزینه ای که صرف زیبایی ظاهر خود کرده اید بسیار زیاد بوده است.

5 اسفند 1395

آسان ترین راه برای شروع، تمرکز بر تنفس و سعی در افزایش تدریجی مدت زمان مدیتیشن است.

5 گام آسان برای شروع مدیتیشن

برای انجام مدیتیشن، نیازی نیست که شما از غذاهای مورد علاقه خود دست بکشید یا از عزیزان خود دور بمانید. در حقیقت، اگر برنامه کاری شما شلوغ است و احساس می کنید زمان به سرعت برای شما در حال سپری شدن است، پس مدیتیشن بهترین توصیه از سوی پزشکان برای شما خواهد بود.

ما پیوسته در جلسات هستیم، کار خود را به خانه می آوریم

چگونه مدیتیشن انجام دهیم

آخرین باری که در گوشه ای با آگاهی کامل از وجود خود، نفسهایتان، و محیط پیرامون خود در خلوت نشستید چه زمانی بوده است؟ مدت زمان چندان دوری نبوده است؟ ما در زندگی های روزانه خود تا حد زیادی به انجام همزمان کارها چنان عادت کرده ایم

4 اسفند 1395

3 اسفند 1395

2 اسفند 1395

تغذیه
با ذخیره سازی در یخچال و فریزر ممکن است تا چند روز از خرید معاف شوید اما

این مواد غذایی را هرگز در یخچال نگذارید

در حالی که سرما یک راه عالی برای گسترش عمر مفیدمحصولات فاسد شدنی است، اما غذاهای خاصی هستند که همیشه باید در بیرون از یخچال نگهداری شوند. با توجه به نیازهای خاص هر آیتم، شما همیشه می خواهید بهترین کیفیت ، عطر و طعم را در محصولات غذایی داشته باشید.

واقعاً چند نفر از ما به این باور می‌رسیم که جوش‌ها معمولاً ناشی از یک مشکل داخلی هستند

5 درمان خانگی عالی برای جوش‌

افرادی را دیده‌ام که در مورد پوست مشکل‌ساز خود نگران هستند و لوسیون ها، ماسک‌ها و کرم‌های ضد جوش بی‌شماری را با امید رسیدن به راه‌حل‌های جادویی یک‌شبه خریداری می‌کنند و غالباً در بسیاری از مواقع راه به‌جایی نمی‌برند.

1 اسفند 1395

30 بهمن 1395

تغذیه
رژیم سرشار از پروتئین، برای اکثر افراد سودمند است

پروتئین خوراکی از هر منبعی به سلامت ماهیچه کمک می کند

مطابق با یافته های جدید، رژیمهای غنی از پروتئین از هر منبعی ، حیوانی یا گیاهی ممکن است ماهیچه ها را در حین پیر شدن افراد، بزرگ و قوی نگه دارند. افراد با میزان پروتئین دریافتی بیشتر، دارای توده های ماهیچه ای بیشتر و عضله های(ماهیچه ی جلوی ران) قویتری هستند.

29 بهمن 1395

تغذیه
اجازه ندهید که تنبلی بر اراده شما برای فعال ماندن و کاهش وزن اضافی غلبه کند.

7 فعالیت روزانه که به کاهش وزن کمک می کند

جویدن به هضم مناسب مواد غذایی کمک می‌کند و اجازه نمی‌دهد مواد غذایی به‌عنوان چربی در بدن ما انباشته شود. هنگامی‌که کندتر غذا می‌خوریم، گرسنگی ما سریع‌تر از حد معمول فرومی‌نشیند، ازاین‌رو، ما غذایی کمتری را نسبت به آنچه قبلاً مصرف می‌کردیم می‌خوریم.