کسب و کار

شغل، کسب و کار، کارآفرینی

30 اردیبهشت 1396

ایجاد کسب وکار با پرورش قارچ خوراکی

ایجاد کسب وکار با پرورش قارچ خوراکی

حتماشما هم از خودتان می پرسید مثلا پرورش قارچ خوراکی کار مشکلی است ؟ یا چه زمانی برای پرورش قارچ خوراکی مناسب است ؟ به چه مقدار جا برای پرورش قارچ خوراکی نیاز دارید؟ آیا پرورش قارچ خوراکی کار سود آوری هست؟

26 اردیبهشت 1396

شبکه های اجتماعی سرمایه گذاران ، راه اندازی کسب و کار و درامد زایی

معرفی شبکه های اجتماعی سرمایه گذاران

شبکه های اجتماعی علاوه بر اطلاعات و ابزارهای مفیدی که در اختیار کاربران خودشان قرار میدند، فرصتهایی برای راه اندازی یک کسب و کار و درامد زایی را برای افراد متخصص در زمینه بازار های مالی نیز بوجود آورده اند.

22 اسفند 1395

21 اسفند 1395

 مستقل شدن، رویای هر فرد جوانی است.

ایده های کسب و کار برای جوانان

اگر از علم بیان خود مطمئن هستید، اجازه دهید دیگران نسبت به این استعداد نادر شما آگاه باشند. مطالب بازاریابی، پست های وبلاگ، خبرنامه و مقالات را افراد آماتور می توانند بنویسند.

23 بهمن 1395

اما توصیه‌های فراوانی وجود دارد که هر تجارت آنلاینی می‌تواند، صرف نظر از وضعیت مالی، از آن‌ها استفاده کند.

پنج توصیۀ بازاریابی برای یک تجارت آنلاین موفق

بسیاری از تجارت‌هایی که تازه شروع به کار کرده‌اند ازکلمه رقیب متنفرند و برای تجارت آنلاین حتی بدتر نیز هست. از آن‌جایی که در هرگوشه از اینترنت که فکرش را بکنید تجارت رقیبی در مقابل قرار دارد، این که با استفاده از بازاریابی از همتایان آنلاین خود متمایز شوید چالشی بس دشوار است.

20 بهمن 1395

9 بهمن 1395

بسیاری از برنامه نویسان به صورت دورکاری فعالیت می کنند و به قولی آزادکار (Freelancer) هستند.

معرفی شغل برنامه نویسی

برنامه نویس کامپیوتر ، کدهای برنامه های نرم افزاری را می نویسد. تمام آن چیزی را که از طریق کامپیوتر می توان دید از بازی های کامپیوتری گرفته تا سیستم عامل هایی مثل ویندوز و برنامه هایی مثل Office از جمله محصولات نرم افزاری است که بخش قابل توجهی از آن ها را برنامه نویسان کامپیوتر تولید کرده اند.

2 بهمن 1395

27 دی 1395

برخی افراد دوست دارند کار را از دیگر ابعاد زندگی خود جدا کنند.

پنج اشتباه مدیریتی زنان درکسب‌وکار

این اغواکننده است که به عنوان یک مدیر زن بخواهید با همکاران هم‌جنس خود صمیمی شوید، اما مرزبندی‌ها را فراموش نکنید تا در اختیاری که برای تصمیم‌گیری و واگذاری وظایف دارید، دچار مشکل نشوید.

15 دی 1395

بصورت آنلاین کار ترجمه و استخدام مترجم انجام می دهند

کسب و کار های خانگی

دور کاری از طریق تولید محتوی برای سایت ها و وبلاگ ها می تواند کار مناسبی برای انجام در خانه باشد.تعداد زیادی از سایت ها به دنبال نویسندگانی برای تولید محتوی برای سایت هایشان می باشند.

11 دی 1395

با مخاطبان همانند یک دوست رفتار کنید

بریده ای از کتاب هنر بیان، نویسنده : برایان تریسی

توانایی سخن گفتن با مخاطب عامل مهمی در موفقیت شما محسوب می شود. خوب سخن گفتن می تواند احترام دیگران را به همراه داشته باشد، ارزش و اعتبار شما را افزایش دهد و توجه افرادی را که می توانند شما را یاری رسانده و درها را به رویتان بگشایند جلب نماید.

26 آذر 1395

15 آذر 1395

14 آذر 1395

در واقع اگر امادگی فروش آنلاین محصولاتتان را ندارید می توانید صرفا این قابلیت را به سایتتان اضافه کنید.

5 روش برای ارتقاء بازاریابی 

خریدارانی که عشق فروشگاه های آنلاین شما را دارند احتمالا شما را بعدها ترغیب خواهند نمود تا تعدادی خرید هدیه هم ارائه بدهید! همچنین بایداطمینان حاصل کنید که قادر به تنظیم افزایش ترافیکی هستید که به خاطر تقلاهای بازاریابی شما به وجود آمده است.

27 آبان 1395

هدف، خلق ماشینی هیجان انگیز یا دارای ویژگی های غیر منتظره نیست بلکه هدف، دوباره زنده کردن یک ماشین و تحویل آن به مشتریانی است که آن را دوست دارند.

هنر نیروبخشی به تفریحات قدیمی زمینی

زمانیکه سفارشی بدست آن ها می رسد، تیم، بدنه ی ماشین را از هم جدا می کند. موتور ماشین، بدنه ی فلزی، جلوبندی و جعبه دنده را بازرسی می کند. آن ها یک کاربوراتور جدید نصب می کنند و میل لنگ، پیستون ها و میله ها را بازرسی می کنند. هر قطعه ی مشکل داری، با قطعه ای جدید یا تکه های مناسب حاصل از یک موتور دیگر، جایگزین می شود. فنر بندی و ترمزها نیز به همین صورت تعویض می شوند.

26 آبان 1395

9 مهر 1395

ویژگیهای بارز این محصول در طراحی و ترسیم نقشه هایی دقیق و حرفه ای، نگاه بسیاری از مهندسین عمران، معماری، راه سازی، ساخت تولید، برق، الکترونیک و... را به سوی خود جلب نموده

نرم افزار AutoCAD

نرم افزار AutoCAD یکی از مهمترین و پرکاربردترین نرم افزارهای طراحی های دو و سه بعدی و همچنین ترسیم فنی می باشد.

19 مرداد 1395

9 مرداد 1395

5 مرداد 1395

میزان مقرری روزانه بیمه شده بیکار، معادل ۵۵ درصد متوسط مزد یا حقوق و یا کارمزد روزانه فرد بیمه‌شده است.

محاسبه بیمه بیکاری افراد متاهل و مجرد

به مقرری افراد متاهل یا متکفل، (تا حداکثر چهار نفر از افراد تحت تکفل) به ازاء هر یک از آنها به میزان ۱۰درصد حداقل دستمزد اضافه می شود، اما در هر صورت مجموع دریافتی مقرری بگیر نباید از حداقل دستمزد کمتر و از ۸۰درصد مزد و حقوق وی بیشتر شود.

15 تیر 1395

28 خرداد 1395

5 خرداد 1395

23 اردیبهشت 1395

رفتار اجرایی که در ابتدا ممکن است در یک حوزه‌ی کسب و کار خاص، کارآمد باشد به سرعت حیات خاص خودش را پیدا می‌کند و به یک عادت در سراسر آن سازمان تبدیل می‌شود.

چهار مانع برای یادگیری و تغییر سازمانی در کسب و کار

رفتار اجرایی که در ابتدا مفید واقع می‌شد در فرهنگ سازمانی تکثیرو اشاعه پیدا می‌کند، و طی آن به اعضای سازمانی با ناتوانی‌های یادگیری سرایت می‌کند و مانع از مشاهده و برخورد آنها با واقعیاتی می‌شود که سازمان با آنها روبرو است. چهار مانع یادگیری، ویروس را زنده نگه می‌دارند و سیستم را در حالت تکثیرو اشاعه قفل می‌کنند

نوسانات قیمت هزینه نرم‌افزارهای حسابداری کسب و کار کوچک تا حد زیادی وابسته به موارد زیر هستند:

هزینه نرم‌افزارهای حسابداری کسب و کار کوچک

ر هنگام خرید نرم افزار حسابداری باید به یاد داشته باشید که نرم افزار مناسب را برای خود پیدا کنید. در واقع انتخاب نرم افزار تا حد زیادی وابسته به سودهای سالانه پیش بینی شده ، و تعداد کارکنان است. استارت‌آپ‌های تجاری کوچک باید بر نرم‌افزاریی مانند کوییک بوکس یا پیچتری فیرست اکانتینگ تمرکز کنند که معمولا کارکردهایی که بیشتر شرکت‌ها به آن نیاز دارند را فراهم می‌کنند.

15 اردیبهشت 1395

 این شغل جدید شما را در چه جایگاهی قرار می دهد؟ المانهای متعددی را باید مورد توجه قرار دهید پیش از انکه شغل جدید را بپذیرید.

10 چیزی که تقریبا همه افراد موقع پذیرفتن یک شغل فراموش می کنند

احساس شما شورانگیز است، بسیار شاد هستید، هیچ چیزی به پای آن نمی رسد. برای یک لحظه کوتاه جدید وقتی که آن دست به سمت شما دراز می شود، شما شکست ناپذیر، با اهمیت و دور از دسترس می نمایید. به شما همین الان یک شغل جدید پیشنهاد شده است.آسان است که در این لحظه احساس برتری کنید و نتوانید در برابر این پیشنهاد مخالفت کنید. بعضی ها سرویس شما را می خواهند تعجبی نیست که شما تا حدی گیج شوید.

14 اردیبهشت 1395

افراد دیگر می توانند شما را به عنوان دوست داشتنی توصیف کنند، اما استفاده از آن برای توصیف خود کمی عجیب و غریب است. حتی سخت گیر ترین مردمی که با آنها کار می کنید می توانند خود را دوست داشتنی خطاب کنند

10 واژه که شما هرگز نباید برای توصیف خود در رزومه استفاده کنید

هنگامی که شما در جست و جوی یک کار جدید هستید، نوشتن نامه ای جذاب و رزومه ای سفارشی یا CV که برای هر منسبی که می خواهید بروید مناسب باشد به اندازه ی کافی سخت است. پر حرف بودن همیشه بهترین ایده نیست، به خصوص با توجه به اینکه برخی از کارفرمایان تا آنجا پیش می روند که با پیاده سازی سیستم های که به طور خودکار هر درخواستی که حاوی برخی کلمات بی معنی است که آنها می دانند که به مراتب بیش از حد استفاده می شود فیلتر می کنند. با این حال، شما می خواهید حرفه ای و جالب به نظر برسید