29 تیر 1398

23 تیر 1398

28 خرداد 1398

7 اردیبهشت 1398

در 25 سال گذشته تحقیق در زمینه اثر بخشی آموزشی به صورت چشمگیری با انتقاد از طرح
نرم افزار word

اثر بخشی آموزشی

تاکنون، تحقیق در خصوص اثر بخشی آموزشی به دنبال عواملی بوده است که مرتبط با نتایج یادگیری دانش آموز می باشند و به ارائه اطلاعاتی در خصوص این موضوع می پردازند که چه چیزی ممکن است به کار بیاید.

21 فروردین 1398

آینده آموزش حسابداری شبیه به چه چیزی است؟
اینترنت

آینده آموزش حسابداری

"عمل حسابداری به سرعت در حال تغییر است". "حوزه جغرافیایی آن جهانی است، و فن آوری نقش برجسته فزاینده ای را ایفاء می کند.نسل جدیدی از دانشجویان از راه رسیده اند کسانی که با تکنولوژی بیشتر در خانه هستند و در خصوص روش های قدیمی تدریس  و آموزش کمتر صبور هستند."

11 اسفند 1397

بزهکاران سایبری می توانند مستقیما ، از شما پول سرقت کنند.
نرم افزار word

10 ترفند امنیتی جدید

بزهکاران سایبری می توانند مستقیما ، از شما پول سرقت کنند. این مورد با تروجان های بانکی صورت می گیرد، که بسیار موثر هستند(فقط یک باند،در یک هفته بیش از 500,000 یورو به سرقت برد)و گاها برای دور زدن دو عامل هویت و دیگر اقدامات حفاظتی بانک ها مدیریت می شوند.

اولین دسته‌ی الگوریتم‌ ها براساس تبدیل فوریه‌کوانتومی هستند
اینترنت

الگوریتم کوانتومی چیست؟

تئوری محاسبات از گذشته تقریبا به طور مطلق به عنوان شاخه‌ای از ریاضیات محض مطالعه می شده است. اما این روندی اشتباه است. کامپیوترها (رایانه ها) اشیایی فیزیکی، و محاسبات فرآيندهایی فیزیکی هستند. آنچه که کامپیوترها توانایی محاسبه‌اش را دارند یا ندارند تنها به قوانین فیزیک مربوط می‌شود، نه به ریاضی محض.

5 اسفند 1397

اهداف اصلی  از آموزش محیطی در مورد تنظیم بحران های اضطراری، شدید و باز سازی ...
نرم افزار word

آموزش محیطی

فعالیت های آموزش محیطی را باید به عنوان بخشی از برنامه مدیریت محیطی فراگیر در مناطق تحت تاثیر بر عهده گرفت. در مورد آموزش پناهندگان، هدف عوامل جلوگیری، کاهش و منع تاثیرات مرتبط با پناهندگان در محیط است.

20 بهمن 1397

حتما با پیامک تبلیغاتی مزاحم شما هم شده اند
اینترنت

پیامک تبلیغاتی مزاحم

حتما با پیامک تبلیغاتی مزاحم شما هم شده اند، برای رهایی از پیامک مزاحم تبلیغاتی ابتدا باید از طریق کد دستوری زیر دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کنید.

4 بهمن 1397

دراپ شیپینگ یک روش مدیریت زنجیره تأمین برای خرده فروشی است.
اینترنت

Drop shipping | دراپ شیپینگ چیست؟

دراپ شیپینگ یک روش مدیریت زنجیره تأمین برای خرده فروشی است. دراین روش خرده فروشی انبار ندارد و سفارشات را مستقیما از عمده فروشی ارسال می کند. عمده سود این روش فروشندگی از اختلاف قیمت عمده فروشی و خرده فروشی به دست می آید.

30 دی 1397

از دستور SELECT برای فراخوانی لیست سطر ها و ستون ها استفاده می شود.
Sql Server

دستور SELECT در sql

از دستور SELECT برای فراخوانی لیست سطر ها و ستون ها استفاده می شود. در مثال فوق لیست تمامی ستون ها و اطلاعات داخل جدول Studens دانش آموزان نمایش داده خواهد شد.در قرارداد دستورات SQL با حروف بزرگ نوشته می شود.

3 دی 1397

پسورد هایی که نباید برای حساب های اینترنتی خود انتخاب کنید
اینترنت

ساده ترین پسورد ها

پسورد هایی که نباید برای حساب های اینترنتی خود انتخاب کنید، SplashData شرکت تخصصی اطلاعات و امنیت برای کاربران و کمپانی ها، 100 کلمه عبور(password) ساده و متداول در سال 2018 را اعلام کرده است.

14 آذر 1397

هر کشور بیشترین درامد صادراتی خود را از چه محصولی کسب می کند.
اینترنت

صادرات هر کشور چیست؟

نقشه صادرات هر کشور، هر کشور بیشترین درامد صادراتی خود را از چه محصولی کسب می کند، برای مثال کشور ایران از نفت

13 آذر 1397

مهمترین بخش مهمانی درخت شب کریسمس است. از درخت مصنوعی هم می توانید استفاده کنید.
اینترنت

تزیین کریسمس 2018

مهمترین بخش مهمانی درخت شب کریسمس است. از درخت مصنوعی هم می توانید استفاده کنید. ارزان تر است و به طبیعت هم ضرری نمی رسد.

11 آذر 1397

اگر رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده اید یا کارت سوخت را گم کرده اید
اینترنت

رمز کارت سوخت را فراموش کرده ام

پیش از انجام هر کاری تاکید می‌کنم افرادی که فاقد کارت سوخت می باشند فقط برای اتصال کارت سوخت به کارت عابر بانک اقدام و ثبت نام کنند در صورتی که دارای کارت سوخت هستید  و برای ثبت‌نام اقدام نمایید، کارت سوخت‌ شما باطل می شود.

8 آذر 1397

6 آذر 1397

کیفیت خدمات، اساس خدمات ابری و مدیریت پیکربندی منابع است
اینترنت

الگوهای کاری سرویس برای مدیریت منابع ابری Qos

عوامل QoS مانند عملکرد خدمتی در زمینه زمان پاسخ یا دسترس پذیری ممکن است بسته به الزامات شبکه، محیط ارائه خدمت و کاربر تغییر کرده و انتخاب یک پیکربندی اولیه و کم و زیاد کردن مقیاس برای نگهداری گارانتی SLA را برای تامین کننده سخت کند، اما استفاده از منابع را بهینه می کند.

10 آبان 1397