31 شهریور 1396

اولین روش اجرای برخی از کدها در سیستم کاربر است تا داده های خصوصی را به سرقت برد.
اینترنت

حفاظت از حریم خصوصی کاربران وب بخش دوم

اما روش هایی هم وجود دارد که نه کاربر چیزی در مورد سرقت اطلاعات خواهد دانست و نه هیچ کدام از مرورگرهای کنونی راه جلوگیری از سرقت را می دانند. اجرای این حملات نیازی به اجازه کاربر ندارد تا داده های مرورگر را بدون رضایت کاربر به سرقت برند.

29 شهریور 1396

حفظ حریم خصوصی فردی را می توان به عنوان "حق تنها ماندن" تعریف کرد
اینترنت

حفاظت از حریم خصوصی کاربران وب

حریم خصوصی فردی بعدی مهم از زندگی انسان هاست. نیاز به حریم خصوصی عمری تقریبا به قدمت عمر بشر دارد. تعاریف حریم خصوصی با توجه به زمینه، فرهنگ و محیط زیست دارای تفاوت هایی است.

26 شهریور 1396

افزایش امنیت تلگرام با روش‌های متعددی قابل انجام است.
اینترنت

چگونه از هک شدن تلگرام جلوگیری کنیم

با توجه به استفاده حداکثری کاربران ایرانی از برنامه پیام‌رسان تلگرام در بسیاری از گفت‌وگوها و حتی موارد شخصی، شاید ضرورت ایمن‌سازی این برنامه از سایر برنامه‌ها بیشتر باشد. به همین دلیل راه‌هایی مانند استفاده از رمزگذاری، گفت‌وگوی مخفی و یا تایید دومرحله‌ای توصیه می‌شود.

5 شهریور 1396

8 تیر 1396

تفسیر حروف اختصاری در انواع آزمایش
اینترنت

معنی حروف اختصاری در انواع آزمایش

خیلی از افراد پس از انجام آزمایشهای پزشکی و دریافت برگه نتایج، علاقه‌مندند پیش از بازگشت نزد پزشک برای مطلع شدن از معنا و مفهوم اعداد و حروف اختصاری متعدد و ظاهراً عجیب و غریب، بدانند که حداقل برخی از این حروف و اعداد به چه امری اشاره دارد.

2 تیر 1396

 شکلک‌ها یا اموجی‌های جدید ، نسخه ۱۰٫۰ از استاندارد یونیکد
اینترنت

شکلک‌های جدید یونیکد ۱۰

به زودی در پیام‌های ارسالی می توانیم از شکلک‌ها یا اموجی‌های جدید استفاده کنیم! نسخه ۱۰٫۰ از استاندارد یونیکد ۵۶ شکلک یا همان اموجی جدید را ارائه کرده است.

19 خرداد 1396

تلگرام ، تیک اول ، تیک دوم
اینترنت

تیک دوم در تلگرام

حتما برای شما هم این سوال مطرح شده است که مخاطب شما در تلگرام پیام شما را با وجود یک تیک در انتهای پیام خوانده است یا نه ؟ چگونه به این قضیه پی ببریم؟

13 خرداد 1396

11 خرداد 1396

4 خرداد 1396

لیست کامل پلاک های ملی و کد شهر و شهرستان
اینترنت

پلاک برای کدام شهر است؟

بیشتر حروف الفبا در شماره گذاری پلاک خودروها بعنوان حروف پلاک خودرو استفاده می شود. البته بعضی حروف مانند چ بدلیل شباهت در شماره گذاری پلاک خودرو ها استفاده نشده است.

3 خرداد 1396

8 اردیبهشت 1396

نحوه حذف پیام ارسال شده در تلگرام
اینترنت

نحوه حذف پیام ارسال شده در تلگرام

نرم افزار تلگرام یکی از پرطرفدارترین نرم افزار های پیام رسان می باشد که در بین ایرانیان محبوبیت زیادی دارد. نگرانی بسیاری از کاربران، حذف پیام هایی می باشد که بدون قصد کاربر ارسال شده است

4 اردیبهشت 1396

USIM یا سیم کارت نسل چهارم خدمات جدیدی از اپراتورها
اینترنت

USIM چیست

USIM یا سیم کارت نسل چهارم خدمات جدیدی از اپراتورها

4 اسفند 1395

با این روش اکانت تلگرام خود را حذف کنید.
اینترنت

حذف اکانت تلگرام

با این روش اکانت تلگرام خود را حذف کنید. توجه داشته باشید بعد از حذف هیچ راه بازگشتی وجود ندارد. برای حذف باید اکانت شما باز باشد.

23 دی 1395

13 دی 1395

12 دی 1395

11 دی 1395

4 دی 1395

نرم افزار VLC یک نرم افزار بسیار قدرتمند در زمینه ی پخش فیلم است.
اینترنت

رفع مشکل زیرنویس فارسی در نرم افزار VLC

یکی از مشکلاتی که اکثرا کاربران ایرانی در هنگام پخش فیلم در VLC با آن برخورد می کنند ، زیر نویس فارسی است که در این نرم افزار یا به صورت مربع و یا حروف ناخوانا در پایین صفحه برای کابران دیده می شود.

2 دی 1395

15 آذر 1395

26 آبان 1395

برای کسی که قصد هک اکانت شما را دارد دستیابی به PII چگونه آسان می شود؟
اینترنت

100 حدس، برای شکستن پسوردتان کافی است

احتمالا هم اکنون برای تقویت پسوردتان یک یا دو ترفند می دانید. امکان دارد یک یا دو عدد به کار برید یا حتی علائم کوچکی قرار دهید تا پسوردتان را در مقابل افراد شروری که به دنبال کشف رمزتان هستند، پیچیده تر نمایید. احتمال دارد نام مکان یا حروف اول آن را بکار برید تا رمزتان را تغییر داده باشید. احتمال هم دارد هرکاری انجام دهید باز کفایت نکند.

14 تیر 1395

24 خرداد 1395

تلگرام به عنوان تنها برنامه ای که می تواند با واتس اپ، این سالار جهانی در پیام رسانی در گوشی های هوشمند، رقابت کند شناخته شده است.
اینترنت

بهترین نکات کاربردی تلگرام

خبر خوش این است که تلگرام امن تر بوده و شما می توانید در گفتگوهای فرد به فرد محرمانه و امن نیز شرکت کنید. نگاهی به تعدادی از بهترین نکات کاربردی تلگرام بیندازید که با کمک آنها می توانید تجربه ی کاربردی خود را بهبود بخشید.

29 اردیبهشت 1395

 اسکایپ (Skype) از شماره و خدماتی متفاوت استفاده می کند و به عنوان مثال برای تماس های اضطراری نمی توان آن را مورد استفاده قرار داد.
اینترنت

تماس Wi-Fi چیست

مسیرهای خدمات جدید تماس ها، پیام رسانی، و پست صوتی از طریق اینترنت هستند به طوری که گوشی تلفن حتی بدون سیگنال موبایل هم کار کند. اما شما چرا باید مواضب باشید؟سیگنال تلفن همراه کاملاً آنگونه که باید قابل اعتماد نیست؟ داشتن سیگنال به اندازه کافی قوی برای برقراری یک تماس با خارج در حالت عادی یک مشکل نیست، اما تماس داخل شبکه می تواند به طور کامل بحثی متفاوت باشد؟

6 فروردین 1395

2 فروردین 1395

1 فروردین 1395

اینترنت

پاپ آپ چیست؟

پاپ آپ یکی از روش های تبلیغات که معمولا با باز شدن پنجره ای روی پنجره اصلی و نمایش تبلیغات شروع می شود. ممکن است به صورت خودکار یا با کلیک کاربر پنجره به صورت ناخواسته باز شود.