تکنولوژی - صفحه 4

تازه های تکنولوژی، موبایل، تبلت، خودرو، کامپیوتر، دوربین، لپ تاپ، کامپیوتر

29 بهمن 1395

26 بهمن 1395

دیگر احتیاجی به مخازن جوهر نیست.

با استفاده از نور، پرینت بگیرید

متد جدیدی که برای پرینت با استفاده از نور طراحی شده است، در مقایسه با پرینت های مرسومی که با جوهر انجام می‌شوند، بسیار ارزان تر و سازگار تر با محیط خواهد بود.

23 بهمن 1395

19 بهمن 1395

18 بهمن 1395

بهترین راه برای ایجاد درایو پشتیبان چیست؟

چرا داشتن درایو پشتیبان ضروری است

همۀ هاردها، چه به دلیل خرابی طبیعی بعد از مدتی طولانی و یا به خاطر ریختن قهوه و اتفاقات این چنینی، بالاخره از بین می‌روند. وقتی این اتفاق می‌افتد، تمام اطلاعات ذخیره شده بر روی آن‌ها نیز قابل دسترسی نمی باشد.

دوربین
ما حاضریم ریسک کنیم و تلاش کنیم تا دوربین‌هایی متفاوت و خلاقانه بسازیم که تجربه‌های زندگی ما را بهبود ببخشد و بهتر منعکس کند.

اسنپ‌چت تلاش می کند عینک Spectacle را به جایی برساند

ما معتقدیم که اختراع مجدد دوربین نشانگر بهترین فرصت ماست تا نحوه زندگی و تعامل مردم را بهبود ببخشیم. محصولات ما به مردم این امکان را می‌دهد تا خودشان را بیان کنند، در لحظه زندگی کنند، در مورد دنیا یاد بگیرند و با یکدیگر خوش بگذرانند.

17 بهمن 1395

16 بهمن 1395

بت بات با وزنی ۹۳ گرمی و پهنای بال ۴۷ سانتیمتری، تقریبا به اندازه یک خفاش میوه‌خوار مصری است.

بت بات رباتی که مانند خفاش

اغلب ربات های پرنده، همچون پهپادها، چندان چابک نیستند و شرایط بادی آنها را فلج می کند. بر خلاف اینها، بت بات می تواند با بالهای انعطاف‌پذیر خود بر این شرایط غلبه کرده و قابلیت های بیشتری از خود نشان دهد.

15 بهمن 1395

14 بهمن 1395

از میان واژه های خاص استفاده شده برای تبلت ها، آی پد واقعا یکی از سرگرم کننده و بهترین ها است.

برای اینکه آی پد تنها رایانه شخصی شما باشد این تنظیمات را انجام دهید

دو دسته انسان در دنیا وجود دارد: اول آن هایی که می‌دانند می‌توانند تنها از آی پد به عنوان رایانه شخصی خود استفاده کنند، و دوم آن هایی که چنین نیستند. و قضیه آنجا شروع می‌شود که شما بدانید از دسته اول هستید!

13 بهمن 1395

12 بهمن 1395

11 بهمن 1395

موبایل
ظاهر هر سه گوشی مدل ۲۰۱۷ که A5 ،A3 و A7 نام دارند تا جای ممکن شبیه به گوشی S7 طراحی‌شده

گوشی‌های گلکسی A سامسونگ مدل ۲۰۱۷

مطمئنا ظاهر زیبا، تنها چیزی نیست که از یک گوشی خوب انتظار داریم؛ اما گوشی زیبا می‌تواند تا حد زیادی کاربران را به خریدش راضی کند. سامسونگ سعی کرده تا جای ممکن ایراد‌ گوشی‌های خانواده‌ی A قبلی را در ساخت گوشی‌های جدید رفع کند.

9 بهمن 1395

شرکت IBM به تازگی 5  پیش بینی از زندگی در سال ۲۰۲۲ را منتشر کرده است

شرکت IBM به تازگی 5 پیش بینی از زندگی در سال ۲۰۲۲ را منتشر کرده است

IBM غول فناوری که به خاطر پیش بینی های جسورانه در مورد آینده معروف است، و به تازگی لیست جدید پنج در پنج را منتشر کرده که در آن پنج نوآوری که تصور می شود در طول پنج سال آینده بزرگترین تاثیر را در زندگی بشر بگذارد معرفی می کند.

8 بهمن 1395

باورهای غلط تکنولوژی که باید فراموش شان کنیم.

باورهای غلط تکنولوژی

علیرغم استفاده ی هر روزه از دستگاه هایی همچون گوشی های هوشمند و لپ تاپ، هنوز هم سوالات زیادی درباره ی نحوه ی عملکرد و استفاده ی آنها وجود دارند. اطلاعات زیادی در این باره وجود دارند که نمی توان به تمام آنها اعتماد کرد

4 بهمن 1395

پژوهشگران نوعی تراپی آنلاین برای درمان بیخوابی تجویز کردند

تراپی آنلاین برای درمان بیخوابی

پژوهشگران استرالیایی می گویند برای مشکل بیخوابی، می توان از یک درمان آنلاین اینترنتی استفاده کرد.در این تحقیق، پژوهشگران ۱۱۴۹ نفر را مورد بررسی قرار دادند. پژوهشگران این افراد را به طور تصادفی به یک برنامه رفتار درمانی آنلاین برای بیخوابی، و یا برنامه دیگر تعاملی (اینتراکتیو) سلامت که برای درمان اختلال خواب طراحی نشده بود، فراخواندند.

3 بهمن 1395

29 دی 1395

موبایل
ماجرای محرمانه اولین آیفون

ماجرای محرمانه اولین آیفون

"استیو با تاکید شدید به من گفت که ماجرا مطلقاً فو‌ق‌سری است. او گفت قصد دارد هرکسی که ماجرا را لو دهد اخراج کند. تا سرحد مرگ وحشت کرده بودم!"