17 آذر 1397

گوگل همچنان درحال توسعه نرم افزارهای بر پایه کره مجازی است
نرم افزار

خبر جدید گوگل: Google Earth Studio

گوگل همچنان درحال توسعه نرم افزارهای بر پایه کره مجازی است، اینبار ابزاری برای ویرایش ویدیو برپایه گوگل ارث. Google Earth Studio با استفاده از امکانات سه بعدی گوگل ارث و تصاویر ماهواره ای امکان تهیه ویدیو های خار العاده ای را فراهم کرده است.

16 آذر 1397

چراغ های لیزر قدم بزرگ بعدی در تکنولوژی نور خودرو هستند
خودرو

لیزر: آینده چراغ های خودرو

چراغ های لیزر قدم بزرگ بعدی در تکنولوژی نور خودرو هستند، بعد از هالوژن، زنون و LED، چراغ های لیزری آینده این صنعت هستند.

در این مقاله به مقدمه آموزش رانندگی می پردازیم
خودرو

آموزش رانندگی: مقدمه

در این مقاله به مقدمه آموزش رانندگی می پردازیم، در این مقاله فرض بر این است که شما گواهینامه ندارید و می خواهید با رانندگی خودرو و مراحل گرفتن گواهینامه آشنا شوید.

12 آذر 1397

11 آذر 1397

پژو 206 خودروی مناسب برای 2 سرنشین، سریع و خطرناک
خودرو

تجربه یکساله رانندگی پژو 206

پژو 206، از سال 1380 وارد بازار ایران شد، پژو 206 دارای 6 تیپ مختلف است. شرکت ایران خودرو درحال حاضر تیپ 2 و 5 پژو 206 را تولید می کند.

4 آذر 1397

بر اساس همین جدول، رتبه دوم به تویوتا کورولا تعلق می گیرد
خودرو

لیست پرفروش ترین خودروهای جهان

سری اف خودروی وانت فورد، در نیمه نخست سال 2018 بدل به پرفروش ترین خودروی جهان شد. به طور کلی نزدیک به پانصد و سی هزار عدد از این خودرو در بازارهای مختلف جهانی به فروش رسید.

2 آذر 1397

چرا بیت کوین ارزان شد؟ دلایل کاهش ارزش بیت کوین چیست؟
تازه ها

دلیل ارزان شدن بیت کوین

چرا بیت کوین ارزان شد؟ دلایل کاهش ارزش بیت کوین چیست؟ در هنگام ارزان شدن بیت کوین چه کار کنیم؟ آیا بیت کوین گران می شود؟

20 آبان 1397

از هر دهه سریع ترین خودرو که در بازار قابل دسترسی بوده است، انتخاب شده است.
خودرو

10 سریع ترین خودرو 1900 تا 2018

نخستین خودرویی که در مقاله عنوان شده است مربوط به دهه 1900 می شود و از آن زمان به بعد، دهه به دهه پیش می رویم تا به سریع ترین خودرو  در 2018  خودرو کونیگزگ آگرا RS که گرانترین خودرو هم هست

8 آبان 1397

6 آبان 1397

18 مهر 1397

در ادامه این مقاله با  13 خودرو در این نمایشگاه خودرو آشنا می شویم
خودرو

نمایشگاه خودروی پاریس 2018 بخش سوم

در بخش اول و دوم مقاله نمایشگاه خودرو 2018 پاریس 22 دستگاه از جدیدترین خودرو شرکت های خودروسازی بنز، پوش ماکان، تویوتا و .... با توضیح مشخصات فنی و عکس معرفی شد.

15 مهر 1397

 11 خودرو به نمایش درآمده در این نمایشگاه خودرو
خودرو

نمایشگاه خودروی پاریس 2018 بخش دوم

در بخش اول مقاله نمایشگاه خودرو 2018 پاریس تعدادی از جدیدترین خودرو از شرکت های خودروسازی بنز و پوش ماکان و .... با توضیح مشخصات فنی و عکس معرفی شد.

چند روزی بیشتر از برگزاری نمایشگاه خودرو 2018 پاریس نمی گذرد
خودرو

نمایشگاه خودرو پاریس 2018 بخش اول

دراین مقاله قصد داریم شما را با جدیدترین خودرو و گرانترین خودرو به نمایش در آمده در این نمایشگاه آشنا کرده و اطلاعات دقیق تری در خصوص هر یک در اختیارتان قرار دهیم.

11 مهر 1397

آیا درمانی قطعی برای سرطان قابل دسترسی خواهد بود یا خیر
تازه ها

هشت تکنولوژی شگفت انگیز

اما سؤالی که پیش می آید این است که چقدر دیگر باید صبر کرد تا به این گونه رؤیاها جامه عمل پوشانده شود؟ در این مقاله قصد داریم پاسخی روشن و آشکار برای این سؤال در اختیار شما قرار دهیم

6 مهر 1397

بسیاری از مدل های گوناگون خودروبا عمر طولانی به اندازه ای محبوب و پرفروش شده اند
خودرو

خودرو کلاسیک با عمر طولانی 30 خودرو بخش دوم

این مسئله که مدل به خصوص از خودرو برای مدتی بیشتر از یک دهه، به روند ساخت و عرضه اش به بازار ادامه داده شودو تبدیل به خودرو پر فروش مسئله ای عجیب و منحصر به فرد است و معمولا پس از گذشت این مدت زمان، تغییراتی بر روی مدل پیشین صورت گرفته و مدل بهبود یافته آن توسط شرکت خودرو سازی عرضه می شود.

5 مهر 1397

تقریبا در جهان به خوبی شناخته شده است و تبدیل به خودرو کلاسیک شده است.
خودرو

خودرو کلاسیک با عمر طولانی 30 خودرو بخش اول

دراین مقاله موضوع اصلی همین مدل خودرو پرفروش با عمر طولانی مد نظر است که به هنگام عرضه خودرو در بازار، به سرعت از محبوبیت ویژه ای برخوردار شده و عمری نسبتا طولانی، در مقایسه با عمر معمول مدل های خودرو داشته اند.

29 شهریور 1397

بخش هنگفتی از سرمایه خود را برای خرید یک خودرو لوکس و فوق العاده کنار
خودرو

گرانترین خودروی 2018 ده خودرو

ما نیز دراین مقاله قصد داریم شما را با آن دسته از گرانترین خودرو ها در 2018 آشنا کنیم که معمولا تنهابه صورت انحصاری و برای افرادی به خصوص طراحی شده و کمتر مشاهده می شود که به طور عمده روانه بازار فروش خودرو شوند.

20 شهریور 1397

3 شهریور 1397

اخیرا ربات هایی ساخته شده اند که قرار است جایگزین معلم ها شوند.
تازه ها

ربات ها جایگزین معلم

تکنولوژی بر آموزش تأثیر می گذارد. مخصوصا اخیرا ربات هایی ساخته شده است که ممکن است جایگزین معلم ها شوند. در ادامه بیشتر با این موضوع آشنا خواهید شد.

16 مرداد 1397

12 مرداد 1397

اخیرا تعدادی محقق بریتانیایی تحقیقات تازه ای در خصوص ناپدید شدن چند قایق و کشتی در مثلث برمودا و چون و چرای این ماجرا انجام داده اند و شاید نتایج تحقیقات آن ها کمک حال این
تازه ها

مثلث برمودا

از زمانی که نخستین حادثه ها در این منطقه آبی اتفاق افتاد و نام آن بر سر زبان ها افتاد، نظریه های بی شماری در خصوص چند و چون حادثه ها و علت اصلی آن مطرح شده است؛ این نظریه ها بسیار گسترده هستند

11 مرداد 1397

آمار و ارقام استفاده سرانه کیسه های پلاستیکی در جهان سر سام آور است
تازه ها

اختراعاتی که می توانند کره زمین را از خطر نابودی نجات دهند بخش دوم

اگر از جمله کسانی باشید که به نقاشی کشیدن، نوشتن و خلق آثار این چنینی علاقه دارند، با استفاده از این اختراع جدید علاوه بر این که قادر خواهید بود آثار هنری خود را خلق کنید، در کنار آن آلودگی هوا را نیز تا حدودی کاهش خواهید داد

9 مرداد 1397

دستگاهی که آب اقیانوس را قابل آشامیدن می کند
تازه ها

اختراعاتی که می توانند کره زمین را از خطر نابودی نجات دهند بخش اول

از تغییرات اقلیمی و آب و هوایی زمین و پر شدن اقیانوس ها از زباله های پلاستیکی گرفته تا انقراض قریب الوقوع زنبور های عسل و از بین رفتن صخره های مرجانی، عوامل گوناگونی هستند که به مرور زمان زندگی بر روی کره زمین را با مشکل مواجه خواهند کرد

1 مرداد 1397

تکنولوژی IoT / اینترنت اشیا یک چارچوب نوظهور مبتنی بر اینترنت است
تازه ها

اینترنت اشیا و کاربردهای IoT

IoT / اینترنت اشیا به عنوان یک ساختار جهانی در جایگاهی ست که میتواند باعث ایجاد رقابت شود. از یک سو، وارد شدن شرکتهایی از کشورهای در حال توسعه، شرکتهای کشورهای توسعه یافته را وادار به بازبینی روشهای کاریشان و تلاش بیشتر برای افزایش اقدامات نوآورانه شان میکند

IoT /اینترنت اشیا میتواند جنبه های گوناگونی از سلامتی افراد را بهبود ببخشد.
تازه ها

اینترنت اشیا و کاربردهای IoT بخش دوم

هر چه شرکتهای واقع شده در کشورهای در حال توسعه، در مبادلات جهانی کالا درگیر میشوند، حمایت از اصل رقابت سالم اهمیت بیشتری پیدا میکند و IoT /اینترنت اشیا -با قابلیتی که در ارائه ی اطلاعات مربوط به کالاها و روشهای تولیدشان، به تمام جهان دارد- فرصتی مناسب را به وجود می آورد که نباید به سادگی از آن گذشت.

28 تیر 1397

محققان و پژوهشگرانی هستند که بر این باورند که پیدا کردن عملکرد ساختمان را هنوز مطابق با استاندارد های حال حاضر نمی دانند
تازه ها

ساختمان سبز و چالش کربن منو اکسید

نگرانیهای جهان در تغییر آب و هوا که عامل آن انسانی ست از سال 2006 شتاب گرفته، و بسیاری از تصمیم گیرندگان که در حل این مشکل به رسمیت شناخته شده اند سهم قابل توجهی از این آلودگی را به ساختمان ها و به میزان CO2 جهانی و دیگر گازهای گلخانه ای ربط داده اند.

24 تیر 1397

جراحی لاپاروسکوپی یک عمل جراحی با ایجاد یک برش بسیار کوچک است.
تازه ها

لاپاراسکوپی در عمل دامپزشکی

لاپاروسکوپی یک روش جراحی با کمترین تهاجم است که برای مشاهده ساختارهای داخلی حفره شکم، با استفاده از یک لنز دوربین و از طریق یک برش کوچک ایجاد شده در دیواره شکم به کار برده می‌شود. یک روش آندوسکوپی است که پلی بین ارزیابی بالینی و اکتشاف جراحی برقرار می‌کند.