تکنولوژی - صفحه 8

تازه های تکنولوژی، موبایل، تبلت، خودرو، کامپیوتر، دوربین، لپ تاپ، کامپیوتر

14 مهر 1396

موبایل
گسترش و همه‌ گیری اندروید، یا تولید سخت‌افزار؟

سلفی گوشی گوگل پیکسل ۲

مشکل گوگل این است که اگر اولویت را به امکانات و قابلیت‌های تازه در محصولاتش بدهد، ممکن است رو در روی شرکای مهمی مثل سامسونگ قرار بگیرد. ضمن اینکه تصمیم‌گیرندگان گوگل باید نهایتا تصمیم بگیرند که چه چیز به نفع امپراتوری گوگل است؟

12 مهر 1396

7 مهر 1396

تنها با استفاده از یک فلش مموری می‌توانید وارد تمام این سیستم‌ها شوید

باز کردن قفل کامپیوتر با اپلیکیشن Predator

به‌تازگی اپلیکیشن جالبی به Predator برای باز کردن قفل کامپیوتر و ورود به آن طراحی و ایجاد شده است که به کاربران اجازه می‌دهد تنها با یک فلش مموری قفل کامپیوتر را باز کنند و دوباره آن را قفل کنند.

3 مهر 1396

اتوماسیون مفید است؛ اما برای برخی دیگر، بویژه آنهایی که شغلشان تغییر کرده یا حذف شده است، اتوماسیون می تواند وحشتناک باشد.

اتوماسیون و خطاهاي احتمالی

تمایل به خودکار سازی بیشتر هم از نظر سرعت تعداد فعالیت هایی که اتوماسیونی می شوند و هم هوشمندی و خودکارسازی دستگاه هایی که این کارها را انجام می دهند، امری توقف ناپذیربه نظر می رسد. اتوماسیون سازی غیر قابل اجتناب است

1 مهر 1396

30 شهریور 1396

موبایل
چرا «اچ تی سی» تمام فعالیت‌های بخش موبایل خود را تعطیل نکرده است ؟

پرچم‌دار جدید HTC

این دومین بار است که گوگل چنین خرید بزرگی را در بازار تلفن‌های هوشمند انجام داده است. اگر یادتان باشد،‌ گوگل شش سال پیش کمپانی «موتورولا» را به ارزش ۱۲.۵ میلیارد دلار خریداری کرد.

27 شهریور 1396

موبایل
ده ویژگی آیفون ۱۰ چه چیزهایی می باشند؟

10 ویژگی آیفون X

اولین مدل گوشی‌های آیفون اپل در زمان خود پیشگام صنعت موبایل بود و توانست با تعریف استانداردهایی جدید، به محصولی تبدیل گردد که تا سال‌ها، دیگر کمپانی‌ها برای ساخت گوشی‌های خود از آن الهام بگیرند.

26 شهریور 1396

 خواندن این مقاله برای کسانی که بلوتوث گوشی شان همیشه روشن است بسیار لازم می باشد.

هکرها و بلوتوث روشن

حمله BlueBorne تنها به ۱۰ ثانیه زمان نیاز دارد و پس از آن به هکر اجازه کنترل بلوتوث را، حتی زمانی که به وسیله دیگری متصلنمی باشدرا می دهد و اطلاعات دستگاه را هک می کند.

این ویژگی یکی از امکانات جذاب آیفون ۱۰ خواهد بود

محافظت از فیس آیدی آیفون 10 با ماسک

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که شرکت اپل در گوشی هوشمند جدید آیفون ۱۰طراحی کرده ، فیس آی‌دی می باشد. فیس آی‌دی در واقع یک سیستم تشخیص چهره می باشد که بایدسیستم‌های تشخیص چهره‌ی موجود در بازار را وارد سطحی جدید نماید.

21 شهریور 1396

خودرو
همان گونه که تویوتا همیشه به تولید خودروهای ایمن شهره بوده است، NX 300 نیز خودرویی بسیار ایمن میباشد.

لکسوس NX 300 مدل ۲۰۱۸

با محبوبیت روز افزون خودروهای کراس اوور، شرکت های خودروسازی نیز در تلاش هستند تا خودروهای جدیدتری از این کلاس را تولید کرده، یا مدل های موجود خود را با فناوری هایی به روزتر روانه بازار کنند.

20 شهریور 1396

18 شهریور 1396

16 شهریور 1396

13 شهریور 1396

فناوری تشخیص چهره در چین؛ از خرید مرغ سوخاری تا دزدی دستمال توالت

فناوری تشخیص چهره در چین

این سیستم که در چین "با لبخند بپرداز" نام گرفته با تشخیص چهره افراد و تطبیق آن با چهره ثبت شده، آن‌ها را از دست در جیب کردن برای پرداخت پول یا استفاده از کارت خرید خلاص می کند.

12 شهریور 1396

11 شهریور 1396

خودرو
بررسی جعبه دنده CVT، جعبه‌دنده متغیر پیوسته، روند انتقال قدرت و گشتاور موتور به چرخ‌ها، توسط مجموعه‌ای از چرخ‌دنده‌های خورشیدی و سیاره‌ای، همراه با تسمه‌های فولادی، روی دو قرقره انجام می‌گیرد.

مزایا و معایب گیربکس CVT

بررسی جعبه دنده CVT، جعبه‌دنده متغیر پیوسته، روند انتقال قدرت و گشتاور موتور به چرخ‌ها، توسط مجموعه‌ای از چرخ‌دنده‌های خورشیدی و سیاره‌ای، همراه با تسمه‌های فولادی، روی دو قرقره انجام می‌گیرد.

10 شهریور 1396

خودرو
بررسی و مقایسه مصرف بنزین خودروهای تولید داخل

مصرف بنزین خودروهای داخلی

بنا بر آخرین آمار شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، فقط درصد اندکی از خودروهای تولید داخل، مصرف سوختی (ترکیبی) زیر هفت لیتر دارند و این در حالی است که در برخی خودروها، مصرف سوخت از مرز 10 لیتر نیز عبور می‌کند.

خودرو
21 ترفند برای کاهش مصرف سوخت خودرو

راه کاهش مصرف سوخت

21 ترفند برای کاهش مصرف سوخت خودرو، با رعایت چند نکته ساده می توانید مصرف خودرو خود را تا حد قابل قبولی کاهش دهید.

9 شهریور 1396

موبایل
"Android "Oreo" نام رسمی اندروید هشت است.که در ۲۱ اوت 2017 توسط گوگل منتشر شد.

اندروید Oreo

"Android "Oreo" نام رسمی اندروید هشت است.که در ۲۱ اوت 2017 توسط گوگل منتشر شد.

8 شهریور 1396

6 شهریور 1396

خودرو
همانطور که بیشتر خودرو سازان مدلهای جدیدی را معرفی میکنند ،لیست وسایل نقلیه تمام الکتریکی درحال اضافه شدن است وقیمتها پائین می آید .

خودرو برتر الکتریکی 11 مورد

بهترین اتومبیل های الکتریکی امروز را انتخاب کنید .همانطور که بیشتر خودرو سازان مدلهای جدیدی را معرفی میکنند ،لیست وسایل نقلیه تمام الکتریکی درحال اضافه شدن است وقیمتها پائین می اید .

2 شهریور 1396

24 مرداد 1396

23 مرداد 1396