اپلیکیشن موقعیت‌یابی سایجیک در خودروهای فورد

(سیارک): شاید اپلیکیشن سایجیک را نشناسید ؛ اما تعداد کاربران اپلیکیشن موقعیت‌یابی سایجیک، در سراسر دنیا بالغ بر ۱۵۰ میلیون نفرمی باشند. از این رو مالکان خودروهای فورد  از وجود یک گزینه‌ی موقعیت‌یابی چهارم در کنار سرویس نقشه‌ گوگل، اپل و نقشه‌های مخصوص فورد در Sync 3  می توانند،بهره مند شوند.

اپلیکیشن موقعیت‌یابی خودروی سایجیک برای دستگاه‌های مبتنی بر اندروید و آی‌او‌اس به نخستین اپلیکیشن جی‌پی‌اسی تبدیل می شود و با استفاده از Sync 3 فورد از صفحات لمسی پشتیبانی می‌نماید.

پس از آنکه پشتیبانی از Android Auto‌ و Apple CarPlay به Sync 3 اضافه گردید، استفاده از اپ‌لینک فورد رو به کاهش نهاد؛ با این حال، برای آن دسته از اشخاصی که به سرویس نقشه‌ی گوگل و اپل علاقمند نیستند، فورد خبرهای خوشحال‌کننده‌ای دارد؛ این شرکت توسعه‌ی فناوری اتصال اختصاصی خود را با آغاز همکاری با شرکت‌های دیگری همچون سایجیک، ادامه خواهد داد.

همچنین، نمایشگر گوشی روی یک صفحه‌ی اسپلش قفل می شود  تا میزان تمایل راننده به کارکردن با گوشی کاهش پیدا کند و حواس خود را  بیشتر بر رانندگی متمرکز نماید؛ البته بسیاری از فناوری‌های مرتبط با پروجکشن اپلیکیشن، کارکرد مشابهی دارند.(سیارک)

هنگامی که گوشی هوشمندی که اپلیکیشن سایجیک روی آن نصب شده ، از طریق پورت یو‌اس‌بی به یک خودروی سازگار با Sync 3 فورد متصل گردد، اپلیکیشن فوق قادر به تصویر‌کردن نقشه و رابط موقعیت‌یابی خود روی نمایشگر لمسی خودرو خواهد شد؛ در این حالت، اپلیکیشن سایجیک، علاوه‌بر کنترل‌های لمسی به سیستم کنترل صوتی خودرو نیز دسترسی پیدا می کند.انتظار می‌رود سازگاری سایجیک با اپ‌ لینک در خودروهای مدل ۲۰۱۸ فورد که به Sync 3 مجهز می باشند، فراهم گردد.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید