نرم افزار

اپلیکیشن Stations محصول جدید اسپاتیفای برای گوش دادن به پلی لیست ها

رسانه کلیک - اپلیکیشن Stations محصول جدید از اسپاتیفای است که گوش دادن به موسیقی را برای شما راحت‌تر و لذت بخش تر از گذشته می کند.

 اپلیکیشن Stations محصول جدید از اسپاتیفای است که گوش دادن به موسیقی را برای شما راحت‌تر و لذت بخش تر از گذشته خواهد کرد.

 به تازگی، اسپاتیفای یک اپلیکیشن مستقل جدید را برای اندروید منتشر نموده که پلی لیست‌هایی با دسترسی سریع و آسان را برای گوش دادن به موسیقی در خود جای داده است. اسپاتیفای، این اپلیکیشن را که Stations نام دارد، به عنوان “ساده‌ترین راه برای گوش دادن به موسیقی مورد علاقه کاربر توصیف نموده است. به گفته اسپاتیفای، این اپلیکیشن رایگان یک نسخه آزمایشی از نسخه اصلی است.

 اپلیکیشن Stations در گوگل پلی استور به لیست اپلیکیشن‌های مرتبط افزوده شده، اما از همین سه شنبه شب اخیر، مشخص شد که این برنامه هنوز با دستگاه‌های تلفن همراه موجود در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر سازگار نیست و در حال حاضر، تنها در استرالیا در دسترس است.

گرچه ما هنوز از اپلیکیشن Stations استفاده نکرده‌ایم، اما طراحی اپلیکیشن و توضیحات ارائه شده راجع به آن، نشان می‌دهد که این برنامه برای کاهش مراحل و کلیک‌های ضروری جهت پخش موزیک مورد علاقه‌تان طراحی شده است. در این خصوص، اسپاتیفای اذعان داشته است که اپلیکیشن Stations به محض باز شدن، شروع به پخش موزیک می‌کند و تمام پلی لیست‌های موجود با فونت بزرگ نمایش داده می‌شوند. شما از طریق اسکرول کردن، به راحتی می‌توانید در بین پلی لیست‌ها، پلی لیست مورد علاقه خود را پیدا کرده و پخش کنید.

اسپاتیفای در ادامه توضیحاتش می‌گوید که برای استفاده از اپلیکیشن Stations، به تایپ یا جستجو نیازی نیست. البته، کاربرانی که از نسخه رایگان اپلیکیشن استفاده می‌کنند، تبلیغاتی را دریافت خواهند کرد و به نظر می‌رسد هیچ کس – حتی مشترکین اشتراکی – نیز نمی‌توانند آهنگ‌ها را هنگام استفاده از اپلیکیشن Stations ، حذف کنند.

علاوه براین، این اپلیکیشن شامل سرویس‌های معروفی مانند Discover Weekly و Release Radar است که پلی لیست‌هایی متشکل از محبوب‌ترین آهنگ‌های شخصی منحصربفرد هستند. وقتی که به آهنگ‌های مورد علاقه‌تان در Station گوش فرا می‌دهید، این برنامه درمی‌یابد که شما به چه آهنگ‌هایی، بیشتر علاقه دارید و لذا ایستگاه‌های شخصی را که احتمالاً، شما می‌پسندید در دسترس شما قرار خواهد داد.

کاربران می‌توانند انتخاب کنند که کدام پلی لیست‌ها در منوی اصلی قرار داشته باشند و پلی لیست‌هایی را که چندان مورد علاقه‌شان نیست پنهان نمایند، اما نمی‌توانند پلی لیست جدیدی در اپلیکیشن Stations ایجاد کنند.

خبرگزاری The Verge از اسپاتیفای خواسته تا جزئیات بیشتری را در مورد Stations ارائه نماید و به سوالاتی نظیر این که این اپلیکیشن در کدام نسخه آی‌اواس عرضه خواهد شد، پاسخ دهد. چه این اپلیکیشین نسخه آزمایشی باشد یا نه Stations آخرین برنامه تولید شده توسط اسپاتیفای نیست و مطمئناً این شرکت به رقابت خود با دیگر سرویس‌های موسیقی ادامه خواهد داد.

به نظر می‌رسد این برنامه جذاب که تمام آیتم‌های لازم برای گوش دادن آسان و سریع به موسیقی را در خود گنجانده است بتواند میلیون‌ها نفر از کاربران اپلیکیشن پاندورا را که به دنبال تجربه‌ای راحت با کمترین اطلاعات کاربری لازم هستند به سوی خود جذب نماید.

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.