ترکیب سه گانه دوربین گوشی های P20 و P20 پلاس در دعوتنامه کنفرانس هواوی لو رفت!

بر اساس گزارشات منتشر شده، به نظر می رسد گوشی های P20 و P20 پلاس با دوربین سه گانه مخصوص هواوی عرضه شوند که این اتفاق، دنیای تکنولوژی را متحول می کند.

 بر اساس گزارشات منتشر شده، به نظر می رسد گوشی های P20 و P20 پلاس با دوربین سه گانه مخصوص هواوی عرضه شوند که این اتفاق، دنیای تکنولوژی را متحول می کند.

 برخی تلفن‌های هوشمند پرچم‌دار و حتی برخی از گوشی‌های میان رده از دوربین‌های دوگانه اسپرتی بهره می‌برند که می‌توانند برای هر نوع خروجی از تصاویر زاویه باز گرفته تا تصاویر هنری مورد استفاده قرار گیرند. اما خبر مهم این است که گوشی های P20 و P20 پلاس ممکن است افتخار اولین گوشی‌های هوشمند مجهز به سه دوربین اصلی مخصوص هواوی را از آن خود کنند.

 گزارش‌های جسته و گریخته قبلی به این موضوع اشاره داشتند که قرار است گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار این کمپانی با سه دوربین اصلی مخصوص هواوی تولید شوند. در این راستا، این شرکت قرار است، کنفرانس مطبوعاتی را در تاریخ 23 مارس برگزار کند و به تمام شایعات پیرامون این مدل ها خاتمه دهد.

دعوتنامه این کنفرانس، تصویری از سه حلقه را نشان می‌دهد که برج ایفل پاریس را احاطه کرده اند. شرکت هواوی برای تبلیغ گوشی جدید خود از یک غلط املایی هوشمندانه بهره گرفته و در تیزرها و بروشورهای مربوط به کنفرانس پیش رو از عبارت see mooore with AI استفاده کرده است. سه حرف O در واژه mooore به نظر می رسد نشان از سه دوربین اصلی مخصوص هواوی در گوشی‌های پرچم‌دار این شرکت داشته باشد.

گرچه هواوی در حال حاضر به نکته خاصی در این زمینه اشاره نکرده است، اما تمام این تاکتیک‌های تبلیغاتی از سه دوربین اصلی گوشی های P20 و P20 پلاس حکایت دارد. از سوی دیگر، انتظار می‌رود هواوی با شرکت لایکا برای ارائه دوربین‌هایی با کیفیت 40 مگاپیکسل و زوم هیبریدی 5x در این محصولات استفاده کند. این گوشی‌های هوشمند با سه دوربین اصلی و کیفیت فوق العاده بالای دوربین به طور قطع، OnePlus 5 و آیفون X  را که به زوم اپتیکال 2x مجهزند، به زانو در می آورد.

همانطور که در اخبار و شایعات فضای مجازی آمده، P20 Lite تاییدیه خود را از FCC کسب کرده و همانند آیفون X دارای فرورفتگی در بالای خود است. فرورفتگی بالای P20 Lite ممکن است دوربین جلویی، هدفون و سخت افزار دیگری را در خود جای دهد، هر چند اطلاعات چندانی در مورد قاب جلویی گوشی به طور رسمی منتشر نشده است. اما اطلاعات موجود به ابعاد گوشی هوشمند P20 Lite اشاره دارد. این گوشی به نمایشگر 5.8 تا 6.0 اینچی با رزولوشن 2280 در 1080 و نسبت تصویر 19به 9 مجهز است. این نسبتها کمی غیر معمولی به نظر می‌رسد، چرا که حتی گوشی‌هایی با ابعاد 18به 9 نیز دارای نوارهای سیاهی در هر دو طرف هستند.

بر اساس آنچه در تصاویر مشاهده شده، P20 Lite به احتمال قوی دارای دوربین های دوگانه اصلی با چیدمان عمودی خواهد بود.

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.