حاشیه بالای ذنفون 5 ایسوس هم شبیه آیفون 10می باشد

کنفرانس MWC امسال حدود 2 هفته دیگر آغاز می‌شود و کم کم خبرهایی از سازندگان تلفن‌های همراه به بیرون درز می‌کند. ZenFone 5 ایسوس قرار است زبانه‌دار باشد.

تصمیم شرکت اپل برای اضافه کردن یک زبانه به بالای نمایشگر آیفون X باعث شده که تعدادی از تولیدکنندگان اندرویدی هم به فکر الگوبرداری از این ایده افتاده و در طرح‌های جدیدترین تولیدات و پرچمداران خود، چنین طراحی را اضافه کنند. البته این که از یک سو زبانه‌ای در بالای گوشی وجود داشته باشد و از طرف دیگر همچنان نوار پایینی دستگاه کاملاً ملموس باشد، شاید به نظر اکثر افراد بسیار غیرمنطقی به نظر برسد.

کنفرانس MWC امسال حدود 2 هفته دیگر آغاز می‌شود و کم کم خبرهایی از سازندگان تلفن‌های همراه به بیرون درز می‌کند. در تازه‌ترین خبر، گفته می‌شود که ZenFone 5 ایسوس قرار است مانند آیفون ایکس دارای زبانه بالای صفحه نمایش باشد.

 جدیدترین رندرهای فاش شده از گوشی ZenFone 5 ایسوس به وضوح وجود زبانه‌ای را در بالای این پرچمدار نشان می‌دهد. طراحی لو رفته بسیار شبیه به طرح‌های درز کرده از سری P هواوی است (ترکیب سه گانه دوربین گوشی های P20 و P20 پلاس در دعوتنامه کنفرانس هواوی لو رفت!). علاوه بر این زبانه، دوربین دوگانه در پشت، حسگر اثر انگشت و درگاه USB Type C در پایین دستگاه خونمایی می‌کنند.

علاوه بر ذنفون 5، تصاویر رندر ذنفون 5 لایت هم منتشر شده که نسبت به نسخه قوی‌تر، تفاوت‌های ظاهری دارد (رندر رسمی ایسوس ذنفون 5 لایت همراه با چهار دوربین فاش شد).

این تصویر از سوی یک منبع موثق درز پیدا کرده است؛ از این رو احتمال می‌دهیم که ذنفون 5 تقریباً با همین شکل و شمایل عرضه شود.

خانواده ذنفون 5 که احتمال می‌رود از 3 عضو تشکیل شده باشد، در کنفرانس جهانی موبایل (MWC) امسال که از 7 لغایت 10 اسفند ماه در بارسلونای اسپانیا برگزار می‌شود، معرفی خواهد.( سیارک)

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.