ضرر 39 میلیون دلاری نتفلیکس در پی اخراج کوین اسپیسی

شرکت نتفلیکس بعد از افشاگری مربوط به مشکلات اخلاقی کوین اسپیسی بازیگر سریال خانه پوشالی، وی را از این پروژه کنار گذاشت که باعث ضرر 39 میلیون دلاری شد. شرکت نتفلیکس بعد از افشاگری مربوط به مشکلات اخلاقی کوین اسپیسی، بازیگر سریال محبوب خانه پوشالی، وی را از این پروژه کنار گذاشت. در پی حذف کوین اسپیسی از سریال خانه پوشالی و فیلم Gore، این شرکت متحمل 39 میلیون دلار ضرر شده است.

 

روز گذشته شرکت نتفلیکس گزارش مالی مربوط به سه ماهه پایانی سال 2017 را منتشر کرد که نشان از رشد فوق العاده این کمپانی دارد. در این بازه زمانی، نتفلیکس موفق به جذب 8.33 میلیون کاربر جدید شده که بسیار بیشتر از میزان مورد انتظار بوده است.

 

بر اساس پیش بینی وال استریت، نتفلکیس باید 6.3 میلیون کاربر جدید به سرویس خود اضافه می کرده که این شرکت عملکرد بهتری از خود نشان داده است. 

درآمد این شرکت در سه ماهه پایانی سال 2017 برابر با 3.29 میلیارد دلار بوده که از پیش بینی‌های قبلی نیز بالاتر است. با وجود درآمد بالای این شرکت، نتفلکیس پس از افشای رسوایی اخلاقی کوین اسپیسی، ضرر 39 میلیون دلاری را تجربه کرد. در حالی که این شرکت به صورت مستقیم به این موضوع اشاره نکرده ولی در این گزارش عبارت ضرر 39 میلیون دلاری به علت “محتوای پخش نشده” به چشم می خورد.

یک منبع آشنا با مسائل نتفلیکس به رویترز اعلام کرده که نتفلیکس به علت کنار گذاشتن کوین اسپیسی از فصل ششم سریال House of Cards و اعلام اتمام این سریال بعد از پخش فصل ششم، متحمل چنین ضرری شده است.

بعد از افشای رسوایی اخلاقی یکی از سرشناس ترین تهیه کنندگان هالیوود یعنی هاروی واینستین، بسیاری از افراد مشهور در هالیوود نیز به این جرم متهم شده اند. از سال گذشته تا به امروز بازیگران زیادی با اتهامات آزار و اذیت جنسی روبرو شده اند که در این میان می توان به افرادی همانند داستین هافمن، وودی آلن و لوئیس سی‌کی اشاره کرد.

سرمایه گذاران نسبت به گزارش مالی نتفلکیس واکنش مثبتی از خود نشان دادند و ارزش سهام این شرکت 10 درصد افزایش پیدا کرد.  ( سیارک)

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.