لپ تاپ و کامپیوتر

گردهمایی سالانه ایسر برگزار شد/ معرفی Predator Triton 700 نازک ترین لپ تاپ گیمینگ جهان!

شرکت ایسر با همراهی شرکت سازگار ارقام نشست و گردهمایی سالانه ایسر را در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار کرد که به معرفی لپ تاپ های جدید این شرکت اختصاص داشت. شرکت ایسر با همراهی شرکت سازگار ارقام نشست و گردهمایی سالانه ایسر را در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار کرد که به معرفی لپ تاپ های جدید این شرکت اختصاص داشت. 

شرکت ایسر یک شرکت چندملیتی به مرکزیت تایوان است و در زمینه فناوری رایانه و الکترونیک، تولید رایانه‌های رومیزی، لپ‌تاپ و سرور فعالیت می‌کند. در سال ۲۰۱۰ ایسر، رتبه دوم در بازار تولید رایانه شخصی در جهان را به‌دست‌ آورد.

مراسم سالانه ایسر به همت شرکت سازگار ارقام با حضور نمایندگان فروش این شرکت و اصحاب رسانه برگزار شد. همچنین بخش هایی از این مراسم به گیمرها اختصاص داشت و برخی گیمرهای مطرح ایرانی با شرکت در بازی هایی مثل فیفا، کانتر استریک و NFS با یکدیگر به رقابت پرداختند. 

 

در این مراسم، ایسر، آخرین سری لپ تاپ های Predator، Swift، Spin، Aspire را در معرض دید عموم قرار داده بود. همچنین مدیریت این شرکت در بخش های مختلف به معرفی لپ تاپ‌ها به حضار مشغول بود. در این مراسم از Predator Triton 700 نیز رونمایی شد که به گفته مسئولین شرکت نازک ترین و قدرتمندترین لپ تاپ گیمینگ جهان محسوب می شود. ( سیارک)

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.