ورزش

بهترین تور جام‌جهانی روسیه 2018 را از کجا بخریم؟

ورود پر افتخار  تیم ملی ایران به جام جهانی، به اندازه‌ی کافی جذابیت داش

ورود پر افتخار  تیم ملی ایران به جام جهانی، به اندازه‌ی کافی جذابیت داشت، اما این شرایط جذاب در کنار امکان حضور ساده‌ی ایرانی‌ها به عنوان تماشاگران اصلی تیم‌ملی‌شان در ورزشگاه‌های محل برگزاری هیجان بیشتری داشت. 

 علاقمندان به فوتبال خیلی ساده می‌توانند با تور جام جهانی روسیه  ۲۰۱۸ مسابقات ایران با تیم‌های برتر دنیا را در جام‌جهانی از نزدیک تماشا کنند.

بهتر است فرصت را از دست ندهید و با کانترهای فروش جام‌جهانی تماس بگیرید و بعد از آشنایی با جزییات برنامه‌ی تورهای جام‌جهانی روسیه 2018 برای خرید بهترین تور به‌سرعت تصمیم‌گیری کنید.

 

شرایط گردشگری میان ایران و روسیه این روزها آنقدر تسهیل شده که هیچ گردشگری از دو کشور نگران دریافت ویزا نیست و شهروندان دو کشور بسیار ساده‌ می‌توانند به روسیه سفر کنند و اتفاقا امسال تابستان متفاوتی را در روسیه داشته باشند.

برای تصمیم‌گیری سفر به روسیه و شرکت در رقابت‌های نفس‌گیر ایران با تیم‌های بزرگ دنیا  زمان بسیار کم است، چون پیش‌فروش تورهای جام‌جهانی ۲۰۱۸ از ابتدای دی‌ماه شروع شده است و همیشه هر آنکه در تصمیم‌گیری سرعت بهتری دارد می‌تواند بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، چون واقعیت این است که امکان پیش‌فروش تورهای روسیه جام‌جهانی ۲۰۱۸ تا زمانی که ظرفیت‌های تعیین شده تکمیل نشده باشد، جریان دارد و تورها قابل خرید هستند. بنابراین هر چه سریعتر و پیش از پایان سال یکی از تورهای روسیه جام جهانی ۲۰۱۸ را خریداری کنید و علاوه بر خرید مقرون به‌صرفه و مناسب، با بهترین انتخاب‌ها  اقامت خاطره‌انگیزی را داشته باشید.

قیمت تورهای جام‌جهانی روسیه 2018

کارشناس‌های آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان برای راحتی شما در تصمیم‌گیری و خرید مناسب در پیش‌فروش تورهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه  پکیج‌های متفاوتی را پیش‌بینی کرده‌اند تا این امکان برای همه‌ی علاقمندان فراهم باشد، با اینکه می‌توانید هم‌اکنون با کارشناس‌ها صحبت کنید و راهنمایی بگیرید، اما تنوع پکیج‌های پیشنهادی به‌صورت مختصر خدمتتان معرفی می‌شود:

پکیجA:  از شما ۱۲ شب و ۱۳ روز در روسیه با هزینه‌ای از ۲۸۰۰ دلار پذیرایی می‌کند که البته این هزینه به‌طور طبیعی براساس تعداد همراهان و درجه‌ی هتل‌های انتخابی کمی تغییر می‌کند.

پکیج B: از شما ۸ شب و ۹ روز با هزینه‌ای از ۲۳۵۰ دلارپذیرایی می‌کند که این قیمت ابتدایی هم براساس تعداد همراهان و یا درجه‌ی هتل‌های انتخابی تغییر می‌کند.

قیمت‌های پیش‌روی شما، بهترین و استثنایی‌ترین پیش‌فروش سفر تورهای جام‌جهانی روسیه ۲۰۱۸ است که شما می‌توانید مطابق با برنامه‌های کاری و زندگی خود آن را در اولین فرصت خریداری کنید.

البته این قیمت‌های استثنایی تا زمانی که ظرفیت تورها تکمیل نشده باشد، پابرجاست و بعد از آن تاریخ علاوه بر آنکه قیمت‌ها تغییر می‌کند، انتخاب شما هم محدودتر می‌شود.

تقویم بازی‌های جام‌جهانی در استادیوم‌ها

اگر شما مسافر تور روسیه جام جهانی هستید، بهتر است بدانید که برنامه‌ی سفر به روسیه با برنامه‌ی بازی‌های جام‌جهانی برای گروه تعیینی تیم‌ملی ایران هماهنگ شده‌است.

ایران در گروه B جدول بازی‌ها، رقابت می‌کند و به همین دلیل برنامه‌ی مسابقات از تاریخ ۲۵ خردادماه شروع می‌شود.

شما برای سفری خوب و استراحت کافی پیش از بازی اول ایران درست یک‌روز پیش از بازی، یعنی ۲۴ خردادماه با بهترین هواپیماهای بین‌المللی خط هوایی Nordwindبرترین خط‌هوایی روسیه به سن‌پترزبورگ می‌روید و یک‌روز بعد از آخرین بازی‌در دور مقدماتی به سمت تهران برمی‌گردید.

مسابقه‌ی ایران – مراکش

بعد از استراحت کافی و جابه‌جایی مناسب در هتل‌های خوب سن‌پترزبورگ، شما روز ۲۵ خرداد با ترانسفرهای ویژه‌ی آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان به ورزشگاه زنیت‌آرنا، یکی از مشهورترین ورزشگاه‌های بزرگ روسیه می‌روید. شما در زمان پیش و پس از بازی می‌توانید از ورزشگاه بازدید کنید و حتی در برخی موارد هنگام تمرین تیم‌های فوتبال با چهره‌های ورزشی عکس بگیرید و یا با آنها معاشرت کنید.

بعد از پایان بازی، بازهم توسط ترانسفر به هتل باز می‌گردید، از فردای آن‌روز می‌توانید به‌خوبی جاذبه‌های گردشگری سن‌پترزبورگ را ببینید و از این همه زیبایی لذت ببرید.

اینجا یکی از ۱۰ مقصد گردشگری برتر در سال ۲۰۱۷ بوده است و شما می‌توانید در کنار میلیون‌های گردشگر دیگر از سراسر جهان که در این دوره به روسیه آمده‌اند به همراه لیدر فارسی‌زبان به گشت و گذار بپردازید.

برای آسایش مسافران تورهای مقتدر سیر،در طول سفر صبحانه رایگان است و یک وعده غذای محلی هم میهمان لیدر فارسی‌زبان هستید و از رستوران‌های بی‌نظیر شهر لذت می‌برید.

مسابقه‌ی ایران- اسپانیا

۲۸ خرداد به فرودگاه سن‌پترزبورگ می‌روید و با یکی از پروازهای داخلی خط هوایی Nordwind  به سمت کازان، محل برگزاری دومین مسابقه‌ی ایران حرکت می‌کنید.

این ویژگی تورهای جام‌جهانی آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان است که جابه‌جایی میان شهرهای برگزاری مسابقات در روسیه هم توسط هواپیما انجام می‌شود و مسافران بدون هیچ خستگی، هربار به مقصد می‌رسند و می‌توانند به برنامه‌های تفریحی و گردشگری خود ادامه دهند.

این‌بار پس از رسیدن به کازان، شما فرصت دارید که دیدنی‌های شهر را به همراه لیدر فارسی‌زبان ببینید و از صنایع‌دستی آنجا یادگاری‌هایی با خود به ایران بیاورید و البته یک وعده غذای رایگان را هم به همراه تور لیدر نوش‌جان کنید.

روز ۳۰ خرداد به‌وسیله‌ی ترانسفرهای اختصاصی آژانس به ورزشگاه کازان آرنا می‌روید تا بازی دلهره‌آور ایران و اسپانیا را در کنار ۴۶هزار تماشاگر دیگر ببیند و اتفاقا با چهره‌های مشهور جهانی فوتبال هم از نزدیک روبه‌رو شوید!

مسابقه‌ی ایران-پرتغال

بعد از پرواز از کازان شما به محلی برای برگزاری سومین و آخرین بازی دوره‌ی مقدماتی جام‌جهانی می‌روید.

بازی در شهر سارانسک برگزار می‌شود، اما برای تنوع در شرایط سفر شما مسافران عزیز، پیش‌بینی شده که روزهای باقیمانده‌ی سفرتان را در شهر ساحلی اولیانوفسک بگذرانید.

به همین دلیل بعد از پایان بازی‌ دوم ایران، شما با یکی دیگر از پروازهای داخلی خط هوایی Nordwindبه اولیانوفسک می‌رسید.

این شهر ساحلی یکی زیباترین ساحل‌های آفتابی روسیه را دارد که شما می‌توانید با استراحت در هتل‌های ساحلی آن اقامتی متفاوت را در روزهای پایانی سفر داشته باشید. فاصله‌ی این شهر با سارانسک زیاد نیست و به همین دلیل شما می‌توانید به همراه لیدر فارسی‌زبان شهر را ببینید و از آب‌تنی در دریا و آفتاب ساحل لذت ببرید و روز ۴ تیر به همراه ترانسفر اختصاصی آژانس به ورزشگاه موردویا بروید و بازی سرنوشت‌ساز ایران و پرتغال را از نزدیک تماشا کنید.

با پایان دوره‌ی مقدماتی بازی‌ها، شما فردای آن روز با کوله‌باری از خاطرات خوب و خوش به ایران برمی‌گردید.

قیمت بلیت‌ بازی‌های جام‌جهانی ایران در روسیه

برای ورود به ورزشگاه‌ها و تماشای مسابقات جام‌جهانی شما باید بلیت ورود خریده باشید، خب بطور طبیعی اگر شما مسافر تور این رویداد هیجان‌انگیز فوتبال در روسیه با آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان هستیدمطمئن باشید که کارشناس‌های آژانس به سادگی این کار را برای شما انجام می‌دهند.

البته بهتر است بدانید، فیفا برای بلیت‌ها تعریف‌های متفاوتی گذاشته است:

شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی ۵۹۵ و ۸۵۰ دلار به ترتیب برای دو دسته‌ی Match Experience و Match Clubبلیت‌های VIPخریداری کنید.

و یا با پرداخت ۱۰۵، ۱۶۵ و ۲۱۰ دلار برای سه‌ دسته‌ی پیش‌بینی شده بلیت‌های اقتصادیبخرید.

برای اینکه به‌خوبی جایگاه و محل قرار گرفتن تماشاگران در این مسابقات را در ورزشگاه‌ها ببینید، می‌توانید با مراجعه به سایت آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان به‌طور کامل نقشه‌ی هر ورزشگاه را به ‌صورت تفکیکی ببینید و سپس بلیت مورد نظر را سفارش دهید.

چرا تور جام‌جهانی مقتدر سیر بهترین است؟

اگر انتخاب شما همراهی با تورهای جام‌جهانی روسیه در آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان است، بدانید که شما دقیقا برای تجربه‌ی دلنشین سفر به روسیه و حضور در  بزرگ‌ترین رویداد ورزشی‌ جهان بهترین انتخاب را کرده‌اید.

از زمانی که شرایط مسافرتی گردشگری ایران و روسیه تسهیل شده است، آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان بیش از ۱۰۰ تور موفق به مقصد روسیه برگزار کرده است. این تورهای پرطرفدار هر تابستان حجم وسیعی از برنامه‌های سفر این فصل را به‌خود اختصاص می‌دهند  و توانسته‌اند نام خود را در فهرست ارائه‌کنندگان تور‌های مستقیم روسیه و چارترکنندگان اصلی پروازهای خط هوایی Nordwind، برترین خط‌هوایی روسیه درخشان کنند.

حالا شما با انتخاب تورهای جام‌جهانی این آژانس فرصتی را به‌دست آورده‌اید که مسافر هواپیماهای بوئینگ ۷۷۷این خط‌هوایی باشید و سفر طولانی تهران به سن‌پترزبورگ و برگشت را بدون خستگی پشت‌سر بگذارید و در تمام مدت اقامت خود در روسیه، با پروازهای داخلی این خط ‌هوایی در میان شهرها سفر کنید.

علاوه بر این مدیران آژانس برای رفاه میهمانان جام‌جهانی، خدمات رایگان اخذ ویزا، بیمه‌ی مسافرتی و ترانسفر فرودگاهی را به شما هدیه می‌دهد.

تماشای بقیه‌ی مسابقات جام‌جهانی

با اینکه بسیاری از ایرانی‌ها علاقمند به تماشای بازی‌های یاران در روسیه هستند، اما اگر شما بخواهید بازی‌هایی به غیر از مسابقات تیم‌ملی را تماشا کنید، باز هم می‌توانید باتورهای آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان همراه شوید.

تور روسیه هرسال در اواخر بهار راه‌اندازی می‌شود و شما می‌توایند با پکیج‌های تورهای هفتگی آن همراه شوید و سپس در بازی‌های مورد علاقه‌ی خود حاضر شوید.

البته آنچه که باید در نظر داشته باشید این است که متاسفانه این تورها پیش‌فروش ندارند و شما باید در زمان برگزاری و با قیمت روز خریداری کنید و مسافر روسیه شوید.

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.


او باغی را می بیند و از ظاهر باغ کاملا متوجه می شود که توسط انسان بنا شده است.

خانواده ی روسی که 40 سال در انزوا و به دور از تمدن زیستند عکس

او باغی را می بیند و از ظاهر باغ کاملا متوجه می شود که توسط انسان بنا شده است.

دیشب در یک بازی نفس گیر بین تیم های فرانسه و کرواسی 6 گل رد و بدل شد که در نهایت فرانسه با 4 گل بر کرواسی پیروز شد.

فرانسه قهرمان جام جهانی 2018 روسیه شد

دیشب در یک بازی نفس گیر بین تیم های فرانسه و کرواسی 6 گل رد و بدل شد که در نهایت فرانسه با 4 گل بر ک...

نتیجه عجیب ولی قابل پیش بینی در بازی افتتاحیه جام جهانی 2018 رقم خورد

روسیه 5 - 0 عربستان سعودی

نتیجه عجیب ولی قابل پیش بینی در بازی افتتاحیه جام جهانی 2018 رقم خورد

ای آف پی گزارش داده است که سازمان تنظیم مقررات در روسیه طی بیانیه ای خواهان مسدود شدن تلگرام در این کشور شده است تلگرام هنوز واکنشی خبر نشان نداده است.

درخواست مسدودی تلگرام در روسیه

ای آف پی گزارش داده است که سازمان تنظیم مقررات در روسیه طی بیانیه ای خواهان مسدود شدن تلگرام در این ...

فیس اپ FaceApp عکس های که انتخاب می کنید را به سرور روسیه می فرستد

آیا فیس اپ خطرناک است

فیس اپ FaceApp عکس های که انتخاب می کنید را به سرور روسیه می فرستد

فیس بوک بعد از انتخابات اخیر آمریکا با انتقادهای بی شماری روبرو شد. بر اساس گزارشات روسیه با تبلیغات فیس بوک در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دخالت کرد.

از این پس تبلیغات فیس بوک در زمینه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیاز به تاییدیه پستی دارد

فیس بوک بعد از انتخابات اخیر آمریکا با انتقادهای بی شماری روبرو شد. بر اساس گزارشات روسیه با تبلیغات...

بررسی های موسسه انگلیسی بی دی آر سی نشان می دهد در 196 کشور جهان، ایران و روسیه ارزان ترین اینترنت دنیا را ارائه می دهند.

ارزان ترین اینترنت جهان در ایران و روسیه ارائه می شود

بررسی های موسسه انگلیسی بی دی آر سی نشان می دهد در 196 کشور جهان، ایران و روسیه ارزان ترین اینترنت د...

وزیر فرهنگ روسیه مجوز اکران فیلم «مرگ استالین» را که هجوی درباره دوران جنگ سرد است، پس از شکایات متعدد به مضمون فیلم، لغو کرد.

ممنوعیت اکران فیلم «مرگ استالین» توسط دولت روسیه

وزیر فرهنگ روسیه مجوز اکران فیلم «مرگ استالین» را که هجوی درباره دوران جنگ سرد است، پس از شکایات متع...

 مسئولین اداره دینی روسیه با حضور در ساختمان شبکه قرآن ومعارف سیما با دکتر محمدزاده مدیر این شبکه دیدار و گفتگو کردند.

ساخت فیلم مستند قرآن توسط اداره دینی روسیه با همکاری شبکه قرآن

مسئولین اداره دینی روسیه با حضور در ساختمان شبکه قرآن ومعارف سیما با دکتر محمدزاده مدیر این شبکه دی...

کوپالسکی(الکساندر گراناخ): رفقا! رفقا! این قدر زود تسلیم نشین. ناسلامتی ما باید آبروی روسیه رو حفظ کنیم.

دیالوگ: نینوچکا

کوپالسکی(الکساندر گراناخ): رفقا! رفقا! این قدر زود تسلیم نشین. ناسلامتی ما باید آبروی روسیه رو حفظ ک...

جایگاهی ویژه در میان سایر خودرو با عمر طولانی داشته باشد

خودرو کلاسیک با عمر طولانی 30 خودرو بخش سوم

جایگاهی ویژه در میان سایر خودرو با عمر طولانی داشته باشد

 در روز پنجم ژانویه این تخم مرغ در اکانتی به نام تخم مرغی با رکورد جهانی

رکورد عکس فرزند کایلی جنر شکسته شد

در روز پنجم ژانویه این تخم مرغ در اکانتی به نام تخم مرغی با رکورد جهانی

پوگبا از آن بازیکنانی است که صحبت های زیادی در خصوص او می شود

بهترین بازیکنان جام جهانی 2018

پوگبا از آن بازیکنانی است که صحبت های زیادی در خصوص او می شود

به نظر می رسد که مفاهیم زنان و فاشیسم با سبک زندگی زنان ناسازگار است

فاشیست های دامن پوش: عکس های مستند از زنان که در صفوف آلمان نازی خدمت کرده است

به نظر می رسد که مفاهیم زنان و فاشیسم با سبک زندگی زنان ناسازگار است

اصول اساسی که رعایت آنها می تواند خواب را بهبود بخشد عبارتند از

روز جهانی خواب: چگونه بهتر بخوابیم

اصول اساسی که رعایت آنها می تواند خواب را بهبود بخشد عبارتند از

 تاکید بر روی لزوم مقاومت علیه رقبا یا ساخت مزیت رقابتی پایدار دراز مدت است.

مزیت رقابتی: جرات در شکل دادن اهداف و جامعیت یک استراتژی

تاکید بر روی لزوم مقاومت علیه رقبا یا ساخت مزیت رقابتی پایدار دراز مدت است.

روز اول ماه May یا 11 اردیبهشت روز جهانی کارگر است.

روز کارگر مبارک

روز اول ماه May یا 11 اردیبهشت روز جهانی کارگر است.

اگر بدن یادگیرندگان سالم باشد، ذهنشان نیز بیشتر پذیرای یادگیری است.

بهداشت برای آحاد مردم جهان و بیانیه آلما آتا

اگر بدن یادگیرندگان سالم باشد، ذهنشان نیز بیشتر پذیرای یادگیری است.

نیویورک آمریکا، شهری است که در عرصه ساخت و ساز آسمان خراش ها، پیشتاز به شمار می رود

حقایق جالب در خصوص آسمان خراش های معروف جهان بخش دوم

نیویورک آمریکا، شهری است که در عرصه ساخت و ساز آسمان خراش ها، پیشتاز به شمار می رود

این کتاب الکترونیکی یک نگرش ساده و مرتبط را برای درک تجارت جهانی ارائه می کند.

معرفی کتاب در زمینه تجارت بین الملل

این کتاب الکترونیکی یک نگرش ساده و مرتبط را برای درک تجارت جهانی ارائه می کند.

امروز 21 اردیبهشت 98، فریدون کنار این عکس ها رو گرفتم.

درخت شگفت انگیز

امروز 21 اردیبهشت 98، فریدون کنار این عکس ها رو گرفتم.

باغ گیاهشناسی ملی ایران در اراضی پارک چیتگر تهران واقع شده است.

باغ گیاه شناسی ملی ایران

باغ گیاهشناسی ملی ایران در اراضی پارک چیتگر تهران واقع شده است.

ماه گرفتگی چهارشنبه 26 تیر 1398 را از دست ندهید

ماه گرفتگی چهارشنبه 26 تیر 1398

ماه گرفتگی چهارشنبه 26 تیر 1398 را از دست ندهید

سرگرد نعمت جاهد رئیس زندانی در مجاورت فرودگاه است.

سرخپوست فیلمی دیدنی

سرگرد نعمت جاهد رئیس زندانی در مجاورت فرودگاه است.

چند ساعت پیش آپدیت جدید نسخه 1.10 بازی Apex Legends برای PS4 منتشر شد.

آپدیت جدید Apex Legends نسخه 1.10

چند ساعت پیش آپدیت جدید نسخه 1.10 بازی Apex Legends برای PS4 منتشر شد.

گران شدن بنزین تکذیب شد، قیمت بنزین در کشورهای مختلف جهان را ببینید

قیمت بنزین در کشورهای مختلف

گران شدن بنزین تکذیب شد، قیمت بنزین در کشورهای مختلف جهان را ببینید

شایعه خروج سامسونگ و ال جی از بازار ایران

شایعه خروج سامسونگ از بازار ایران

شایعه خروج سامسونگ و ال جی از بازار ایران

نوروز،  به معنای "روز جدید" یکی از قدیمی ترین جشن های روی زمین است.

لحظه تحویل سال ۹۸

نوروز،  به معنای "روز جدید" یکی از قدیمی ترین جشن های روی زمین است.

کوفته تبریزی ،  انواع سبزیجات معطر ، ترخون

طرز تهیه کوفته به روش تبریزی

کوفته تبریزی ، انواع سبزیجات معطر ، ترخون

تبحر زن ایرانی در ست کردن شال و روسری با مانتو شلوار.

زن ایرانی + 20 عکس

تبحر زن ایرانی در ست کردن شال و روسری با مانتو شلوار.

او در فیلم افسانه ای بر باد رفته، با ویوین لی و کلارک گیبل، بازی کرد.

جشن تولد 103 سالگی آخرین بازیگر باقیمانده فیلم به یاد ماندنی بر باد رفته

او در فیلم افسانه ای بر باد رفته، با ویوین لی و کلارک گیبل، بازی کرد.

طبق شایعات، معشوقه سابق جورج کلونی، مدعی است که جورج کلونی پدر فرزندش است.

جورج کلونی در مرکز رسوایی قرار گرفت

طبق شایعات، معشوقه سابق جورج کلونی، مدعی است که جورج کلونی پدر فرزندش است.

مهتاب کرامتی بازیگر سینمای ایران به عنوام مهمان ویژه در این رویداد حضور دارد.

مهتاب کرامتی در رویداد PRIVE جورجیو آرمانی 12 عکس

مهتاب کرامتی بازیگر سینمای ایران به عنوام مهمان ویژه در این رویداد حضور دارد.

برد پیت به سادگی زمان کافی برای بچه ها ندارد

بازیگر 55 ساله پایان کار خود را اعلام کرد

برد پیت به سادگی زمان کافی برای بچه ها ندارد

مربی شخصی کیم کارداشیان که به این سلبریتی آموزش می دهد، گفت:

مربی بدنسازی کیم کارداشیان اسرار او را به اشتراک گذاشت

مربی شخصی کیم کارداشیان که به این سلبریتی آموزش می دهد، گفت:

 سلبریتی (آنجلینا جولی) بدون آرایش در عکس های سال های مختلف

آنجلینا جولی بدون آرایش

 سلبریتی (آنجلینا جولی) بدون آرایش در عکس های سال های مختلف

در غیاب شاهد دادگاه ماساچوست به  تبرئه کوین اسپیسی رای داد.

کوین اسپیسی تبرئه شد

در غیاب شاهد دادگاه ماساچوست به  تبرئه کوین اسپیسی رای داد.

اپکس لجندز بتل رویال بسیار سریع و هیجان انگیز است

آموزش حرفه ای Apex Legends

اپکس لجندز بتل رویال بسیار سریع و هیجان انگیز است

اینجا یه معمای ریاضی داریم که به نظر خیلی ساده میاد

معمای ریاضی، عمرا بتونی حلش کنی

اینجا یه معمای ریاضی داریم که به نظر خیلی ساده میاد

هرگز به ذکاوت خود مغرور نشوید .

هرگز به ذکاوت خود مغرور نباشید

هرگز به ذکاوت خود مغرور نشوید .