فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت سال 2019 پخش می شود

سرانجام زمان عرضه آخرین فصل سریال بازی تاج و تخت مشخص شد. شبکه HBO انتشار فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت را به سال 2019 موکول کرد.

 سرانجام زمان عرضه آخرین فصل سریال بازی تاج و تخت مشخص شد. شبکه HBO انتشار فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت را به سال 2019 موکول کرد.

شبکه HBO با انتشار بیانیه ای رسمی انتشار فصل هشتم سریال پرطرفدار بازی تاج و تخت را به سال آینده میلادی یعنی ۲۰۱۹ موکول کرد، ولی تاریخ دقیقی را برای آن معین نکرد. به این ترتیب طرفداران بازی تاج و تخت برای تماشای آخرین فصل و آگاهی از سرنوشت شخصیت های محبوب خود باید یک سال منتظر باشند. فیلمبرداری فصل هشتم از ماه اکتبر گذشته آغاز شده و تا اواسط سال ۲۰۱۸ ادامه خواهد داشت.

بر اساس آمار موجود، این سریال بیش از ۳۰ میلیون بیننده تلویزیونی در آمریکا دارد و بعنوان موفق ترین محصول شبکه HBO جوایز بسیاری دریافت کرده است.

 

تولید کنندگان این سریال برای مقابله با احتمال هک و لو رفتن روند داستانی سریال، سناریوهای متفاوتی را برای قسمت پایانی در نظر گرفته و ماجراهای متفاوتی را تصویر برداری می کنند تا مانند فصل گذشته که سناریوی برخی از قسمت ها توسط هکرها ربوده شده بود، دچار دردسر نشوند. 

فصل هشتم، 6 قسمت دارد و احتمالا برخی از قسمت ها مانند فصل گذشته مدت زمانی بیش از یک ساعت خواهد داشت، با این حال پایان دادن به تمامی ماجراهای هیجان انگیز سریال چالش بزرگی برای تولید کنندگان آن است.

هر چند که به تأخیر افتادن زمان پخش فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت طرفداران سریال را متأثر کرده ولی خبر خوبی برای «جورج آر آر مارتین» نویسنده کتاب های بازی تاج و تخت است و زمان بیشتری برای تکمیل پروژه های تازه دارد. وی چندی پیش اعلام کرد سرگرم نوشتن دو کتاب جدید از این مجموعه است.

تاکنون پنج کتاب از مجموعه داستان های بازی تاج و تحت منتشر شده، البته مجموعه تلویزیونی از این کتابها جلوتر است و شامل ماجراهای بیشتری می شود.

شبکه اچ بی او اعلام کرده پس از فصل هشتم، بازی تاج و تخت به پایان می رسد و برنامه ای برای ادامه تولید این سریال ندارد، با این حال بسیاری باور دارند با توجه به محبوبیت حیرت انگیز این مجموعه، شاید توسط شبکه دیگری تولید شود.

نظر شما چیست؟ آیا باید شاهد ماجراهای مستقلی از شخصیت های سریال در زمان های گذشته یا آینده باشیم؟(سیارک

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.