ماشین لباسشویی هوشمند پاناسونیک


دانشمندان موفق به ساخت لباس شویی هوشمندی شده اند که لباس های کثیف شما را شسته، تا کرده، روی هم قرار داده و آنگاه در اختیار شما قرار میدهد.

این دستگاه بزرگ یک نمونه اولیه بوده و بعید است به زودی شاهد حضور این لباس شویی در خانه های خود باشیم. با این حال یکی دیگر از چیزهایی است که نشان میدهد تکنولوژی با چه سرعت بالایی در حال حرکت به جلو است.

نحوه کار با این ماشین به گونه ای است که یک دکمه را فشار داده و سپس کشویی مقابل ما باز خواهد شد که باید لباس های مورد نیاز برای شسته شدن را در آن قرار دهیم.

یک دوربین که به عنوان اسکنر عمل کرده، لیبل های لباس ها را بررسی میکند تا دستورالعمل های شرکت تولیدی را در مورد دمای مورد نیاز آب برای شستن و اطلاعات دیگر به دست آورد.

پس از آن، ماشین شروع به کار کرده، در قدم اول لباس ها را شسته، آنها را تا کرده و سپس روی یکدیگر قرار میدهد.

این ماشین لباسشویی هوشمند “Sustainable Maintainer” نام داشته و توسط پاناسونیک در نمایشگاه IFA برلین رونمایی شد.

 

 

یکی از کارکنان پاناسونیک در مورد این دستگاه میگوید: “کار کردن با این دستگاه بسیار آسان است. شما همیشه تنظیمات مطلوب را در اختیار داشته و نیازی نیست در مورد تنظیمات یا مواد شست و شو هیچ گونه نگرانی داشته باشید.”

پاناسونیک همچنین در نظر دارد تا در آینده ای نزدیک یخچال هوشمندی را معرفی کند که تنها با لمس یک دکمه، غذای مورد نظر را پیش روی صاحب خود قرار دهد.این یخچال قابل حرکت، از سنسورهایی بهره میبرد که برای یافتن شخص گرسنه، اتاقهای خانه را زیر و رو خواهد کرد!!!

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید