هوش مصنوعی که بر اساس مکالمه پرتره شما را می سازد

هوش مصنوعی

گروهی از محققان آزمایشگاه دانشگاه سیمون فریزر در کانادا هوش مصنوعی خلاق ایجاد کردند که پرتره هایی از افراد را نقاشی و ویژگی ها و احساسات شخصیتی را در پرتره منتقل می کند. قبل از ترسیم ، هوش مصنوعی "با شما" صحبت می کند. 

هوش مصنوعی قبل از شروع ترسیم ، با شخص صحبت می کند تا بیشتر در مورد خصوصیات و احساسات بی نظیر او بیاموزد. وی سپس از این اطلاعات برای خلق پرتره استفاده می کند. 

هوش مصنوعی

استیو دی پائولا ، استاد ، دانشکده هنرها و فناوری های تعاملی در دانشگاه سیمون فریزر:
آزمایشگاه تحقیق ما از یک رویکرد شناختی-علمی برای مدل سازی هوش مصنوعی و همچنین مفاهیم شناختی انسانی برای مدل سازی هوش مصنوعی استفاده می کند. این شامل همدلی و احساسات انسانی است.


این آزمایشگاه در دو بخش مختلف، تحقیقاتی انجام داده است. دانشجویان مقطع دکترا که در آزمایشگاه مشغول به کار هستند معمولاً به دو گروه تقسیم می شوند: برخی کار در ایجاد عوامل هوش مصنوعی سه بعدی که می توانند با افراد ارتباط برقرار کنند ، بخش دوم بر روی مدل های هنر-محاسباتی مبتنی بر هوش مصنوعی است. به منظور ایجاد یک هوش مصنوعی جدید ، دو تیم تحقیقاتی با هم جمع شدند.

 

هوش مصنوعیمحققان یک AI DeepDream اصلاح شده ، مدلی از دید رایانه ای را آموزش داده اند که احساسات را می خواند. علاوه بر این ، آنها الگوریتمی معروف به سبک عمیق را با تکنیک هایی که تصاویر را به بخش ها تقسیم می کنند ، ترکیب کردند ، که به سیستم آنها اجازه می دهد سبک ها و فرآیندهای مختلف هنری را با هم ترکیب کنند. سرانجام ، آنها از یک سیستم ذرات استفاده کردند  -  این تکنیکی است که اغلب در طراحی گرافیک رایانه ای استفاده می شود ، برای انجام کار واقعی قلم مو لازم است ، فقط به لطف آن کل تصویر بدست می آید. 

علاوه بر پردازش احساسات ، هوش مصنوعی می تواند گفتار را پردازش کند تا در مورد یک فرد اطلاعات بیشتری کسب کند. برنامه در حال گفتگو با شما است - این یک برنامه ویژه است که دارای یک نماد واقعی سه بعدی است ، می تواند به طور طبیعی ارتباط برقرار کند و کلمات خود را با حرکات دست و بیان صورت همراه کند.

بیشتر کسانی که تصویر آنها توسط این سیستم هوش مصنوعی ساخته شده است ، تحت تأثیر نتیجه قرار گرفتند ، زیرا این ویژگی های شخصیت آنها را به خوبی نشان می دهد. 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید