تاخیر تحویل کرمان موتور

در

شرکت کرمان موتور خودرو های جک را با تاخیر تحویل خواهد داد.

شرکت کرمان موتور طبق قرارداد تحویل 30 روزه عمل نکرده و احتمالا تحویل ها به تعویق خواهد افتاد. برخی مشتریان اعلام کرده اند که تا 30 روز از موعد تحویل گذشته و هنوز خبری از وضعیت خودرو ندارند.

بروزرسانی در تاریخ 5 آذر 96 از وضعیت تحویل خودرو کرمان موتور

 شرکت کرمان موتور در حرکتی جالب و کم نظیر، پکیج عذرخواهی به همراه خودرو به مشتریانی که خودروی خود را با تاخیر تحویل گرفتند داده است.

خبری نیز در سایت شرکت در مورد تاخیر پیش آمده آورده شده است و در انتهای خبر اشاره شده کرمان موتور قرار است جک s3 را تولید انبوه کند. با حل مشکل پلاک شدن خودروهای s5 و تحویل سریعتر انشالله خبرهای بهتری در این مورد منتشر کنیم.

 

 

 

نظرات

۱۳۹۶/۶/۱۸اینم شماره قرار دادم 204433 اميرسالار ی از زاهدان، اینم شماره همراه 09173191019

۱۳۹۶/۶/۱۸سلام بنده از زاهدان نمایندگی کرمان موتور، ب نمایندگی از غازی زاده، جک اس5اتو ثبت نام کردم، تاریخ ثبت نام کن 4/15بوده تا امروز که 6/20هیچ خبری نیست هيچي یعنی سر بنده رو کرمان موتور کلاه گذاشته و مث من خيليا هستنن که کرمان موتور این کار رو باهاش کرده و هیچ کس جواب گو من نیست هیچ کس، و کلی برنامه های منو و زندگی مو بهم ریخته من دختر مریض دارم که هر ماه باید دو هزار کیلومتر ببرمش و بيارمش، حالا چی جای من باشيد چه حسی دارید چرا کسی جواب گو نیست، 09173191019

۱۳۹۶/۷/۱۱سلام...بنده در تاریخ سوم تیرماه از نمایندگی کرمان موتور در گیلان یک دستگاه خودروی جک اس5 ثبت نام کرده ام ،تا امروز که یازدهم مهر ماه میباشد هنوز خبری از تحویل خودرو نشده است...بارها تماس گرفته ام ولی جوابی نگرفته ام..لطفا پیگیری کنید

در ادامه بخوانید...