لپ تاپ و کامپیوتر

کنسول کلاسیک مینی سایز نینتوندو عالی است

ممکن است یکی از مهیج ترین هدیه‌های تکنولوژی در سال 2016، به سال 1985 بازگردد.

اوایل سال جاری، این شرکت اعلام کرد که قصد راه‌اندازی نسخه کلاسیک NES در سایز بسیار کوچک را دارد، سیستمی به قدری کوچک که بتواند در کف دستتان جای بگیرد. این خبر عمیق‌ترین احساسات دهه ی هشتادی ها را به خود جلب کرد، برگشتن به خاطره نشستن روی فرش خانه دوران کودکی و شکست دادن King Bowser در مرحله نهایی ماریو بروس. بیش از سه دهه بعد، نیتندو (NTDOF) 30 بازی کلاسیک از تمامی بازی‌های ماریو بروس، افسانه زلدا، پک-من و کسلوانیا را در یک کنسول کوچک جای داد (1.6 اینچ × 4 اینچ × 5 اینچ)
این سیستم در ۱۱ نوامبر با منوی Netflix-style منتشر شد که اسکرولینگ (پیمایش) آن را آسان می‌ساخت. شما کارتریج گیم را در آن نخواهید دید.(سیارک)  


با توجه به گیم هایی که سالها روی سیستم Wii نینتندو برای دانلود قابل دسترس بود، معلوم نیست اگر آنها را در یک کنسول سبک دوباره رواج یافته قرار می داد، گیمی با برچسب قیمت 60 دلار می‌گردید.
این سیستم به اینترنت وصل نمي‌شود. این بدین معنی است که غیرقابل ارتقا (آپگریت) می‌باشد. شما ۳۰ گیم دارید اما نینتندو از دسترسی به دیگر برنامه‌ها،‌ خصوصیات یا آپدیت‌های منتشر شده محدودیت دارد.
نینتندو نگرانی زیادی راجع این موضوع ندارد؛ با این همه، نوآوری هایی در زمینه کنسول نینتندو سوئیچ (تلفن همراه، سیستم خانگی) در اوایل سال 2017 خواهد آمد.
اما در کل، این ضرب المثل قدیمی در مورد کنسول سابق نینتندو صادق است: چیزهای واقعا خوب در بسته‌های کوچک می‌آیند.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

مترجم  itrans.ir

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.