ردیابی هوشمند ماشین

(سیارک)  : تا حالا ماشین خود را در پارکینگ گم کرده اید؟ اتفاق می افتد. پارک می کنید، به خرید می روید، وقتی برمی گردید نمی توانید محل ماشین خود را بیابید. پس شروع به فشار دادن دکمه دزدگیر می کنید تا ماشین را پیدا کنید. خیلی اعصاب خورد کن است مخصوصا اگر روزی گرم و افتابی باشد. نه لازم نیست حتما سیستم جی پی اس بسیار هوشمند نصب کنید تا ماشین خود را ردیابی کنید. روش خیلی گران بهایی است. ماهیانه باید مقداری هزینه کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید. مگر به اندازه کافی قبض پرداخت نداریم؟

اما آیا راهی وجود دارد تا بدون خرج و مخارجی، وسیله نقلیه خود را ردیابی کنید؟ بله وجود دارد.

شرکتی نوپا توانسته این امر را عینیت ببخشد. آنان دستگاه کوچکی ساخته اند که با گوشی هوشمند کار می کند و می تواند دقیقا همان چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید.

نام دستگاه چیست؟

TrackR نامیده می شود. دستگاه بسیار کوچکی است که ردیابیِ چیزهای مهم انسان را در زندگی آسان کرده و تغییر می دهد.

چطور کار می کند؟خیلی آسان است. برنامهِ TrackR را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید، برنامه را به دستگاه خود ارتباط دهید و بعد آماده استفاده کردن است. TrackR را هر انچه می خواهید ردیابی کنید وصل کنید. این روند راه اندازی فقط 5 دقیقه یا کمتر طول می کشد.(سیارک

شما می توانید ان را به کلیدها، کیف، کیف پول، یا دستگاهی که از آن استفاده می کنید وصل کنید که نمی خواهید آن را گم کنید. بعد، برنامهِ TrackR را در چند ثانیه مکان یابی کنید.سیستم های گرانِ جی پی اس یا دستگاه های ردیابی را کنار بگذارید. هیچ کس نمی خواهد ماهانه مبلغی برای این کار بپردازد. می دانیم چرا این دستگاه می تواند موفقیت آمیز باشد، برای همین آن را درست کردیم. این دستگاه وی آی پی شماست برای زمانی که می خواهید از چیزهای مهم زندگی خود نگهداری کنید.سناریوِ ماشین در قسمت بالا را به یاد دارید؟ اگر TrackR داشته باشید می توانید خیلی آسان آن را در زیر کفپوش، بدنه یا داشبورد قرار دهید. جایی که وقتی ماشین دزدیده شد معلوم نباشد.اگر فراموش کردید ماشین خود را کجا پارک کردید، گوشی خود را بیرون بیاورید و برنامه TrackR را باز کنید. روی "وسایل گمشده" روی صفحه کلیک کنید و ردیاب به شما خواهد گفت اخرین محل وسیله مورد نظر کجا بوده است.

هزینه آن چقدر است؟شاید با خود فکر کنید این دستگاه خیلی گران است....اشتباه است! TrackR تنها 29 دلار است! هزینه کمی است برای آرامش ذهن، اینطور نیست؟

از کجا می توان TrackR را تهیه کرد؟می توانید این دستگاه را وب سایت شرکت هم تهیه کنید. به تمام دنیا سرویس داده می شود و می توانید دستگاه خود را در یک هفته دریافت کنید.

چه کار دیگری می توان با TrackR انجام داد؟همانطور که اشاره کردیم TrackR، قابلیت های نامحدودی دارد. این دستگاه کوچک و بی آزار است حتی می توانید آن را به حیوان خانگی خود نیز نصب کنید. روی قلاده آن ها قرار دهید .فقط کافی است به کلید یا کیف پول خود وصل کنید و دقیقه ای را برای یافتن وسایل گمشده، کل خانه را جستجو کنید.TrackR با یک برچسب دوطرفه کار می کندکه می توانید به به لبتاپ یا صندلی دوچرخه وصل کنید. با ردیابی می توانید دزدان وسایل قیمتی خود را تنبیه کنید.به هر چیزی که برایتان مهم است وصل کنید.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

مترجم  itrans.ir

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید