آیا اپل با اصلاحات اساسی آیفن جهان را متعجب می کند

خبر بزرگ فاش شده ی اپل، آیفن رادیکال جدید

 (سیارک) : آیا اپل با اصلاحات اساسی آیفن جهان را متعجب می کند؟ نشت های زیاد از منابع معتبر گوناگون اپل می گوید که آنها سطحی از تغییر و تحول را که در چندین سال اخیر شاهد آن نبوده ایم را ایجاد خواهند کرد.

 

بزرگترین اخبار از طرف امنیت KGI ، مینگ چی کو، می آید. ( که به صورت گسترده ای به عنوان بهترین آنالیزور اپل در روی کره زمین نامیده می شود) کسی که چهار تغییر اساسی نشت شده در گزارش مک رومن را تایید کرده است:

  • سه (و نه دو)مدل آیفن 2017 روانه بازار می شوند که شامل یک مدل فلگ شیپ 5.8 اینچی است
  • تمامی سه مدل تبدیل به بدنه یک تیکه شیشه ای شده است
  • شارژ وایرلس در این گروه اضافه شده است (به دلیل رسانایی بدنه شیشه ای آنها)
  • صفحه ال سی دی باریکتر، بزرگتر و دارای پنل های OLED کارا تری شده اند

کو همچنین گفته است، که انتظار دارد این تغییرات مهمترین تغییرات از زمان معرفی آیفن شش باشد، که موجب جوان شدن این گروه و شکستن رکورد فروش آیفن شش و آیفن شش پلاس در سال 2014 (120 میلیون دستگاه) می شود.

 

وال استریت ژورنال نیز به این شور افزوده است. این مجله ادعا هایِ کو، مبنی بر بودن OLED برای تلفن های جدید تایید کرده و می گوید که آنها تنها مانند برگی از کتاب سامسونگ خواهند بود. (سیارک

  • صفحه های OLED در آیفن 2017 (که تصور می شود در مدل 5.8 اینچی باشند) دارای انحنا می باشند که به آنها نمایش اج لِس گفته می شود.

 موارد بعدی دارای قابلیت اطمینان بیشتر 9 تا 5 مک (به وسیله Macotakara ) هستند که نشانه های طراحی بیشتری را می گویند:

  • اپل آیکن دکمه هوم (خانه) را در آیفن های 2017 حذف کرده است – تغییری که نخستین بار است که در آیپدهای معرفی شده در طول یک چهارم ابتدایی قرن می باشد.
  • حذف دکمه هوم منتج به پخ دراماتیک تر و باریک تری می شود و باعث می شود که آپل بتواند سایز موبایل های 2017 را به 4.7 اینچ و 5.5 اینچ کاهش دهد. در حالی که مدل 5.8 اینچی ای را معرفی می کند که از مدل کنونی 5.5 اینچی آیفن هفت پلاس بزرگ تر نخواهد بود.

 سقوط نقاط کلیدی

نیازی به گفتن نیست که چیزهای بسیاری در اینجا وجود دارد که بعضی از آنها آشنا هستند. تغییر به OLED و طراحی تمام شیشه به اندازه کافی دود ایجاد می کند، تا متقاعد شویم در اینجا آتشی وجود دارد (کنایه از اینکه در اینجا چیز ویژه ای وجود دارد). کو و WSJ نیز در اوایل سال خبر داده بودند که اپل سرگرم طرح ایجاد انحنا در صفحه نمایش است. (سیارک

در این میان  LG نیز اعلام کرده است که توانسته تکنولوژی سنسور اثر انگشت بادوام و تجاری ای را ایجاد کند که می تواند مستقیما با صفحه نمایش گوشی های هوشمند یکپارچه شود. بنابراین چه اپل از تکنولوژی ال جی استفاده کند و چه خود تکنولوژی جایگزینی را ایجاد کند، حذف دکمه هوم دارای مزیت می باشد.

و در نهایت هیچ شکی نیست که طراحی آیفن ها، بعد از سه نسل با طراحی خارجی مشابه، به طور قابل ملاحظه ای تغییر خواهد کرد. الان وقت آن است که کاربران بعد از ربع قرن (موفق در فروش برای اپل) دوباره تهییج شوند. خود شرکت نیز اعلام کرده است که روی ده طرح اولیه متفاوت برای ظاهر آیفن، به طور همزمان کار می کند. بنابراین سوال این است که آیا تمام اینها ارزشش را دارد؟ هم اکنون نمی توان هیچ چیز گفت، اما اپل بر روی این موضوع متمرکز شده است، تا جایی که هم اکنون یک آیفن جدید که احتمال موفقیت داشت را کنسل کرده است.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

مترجم  itrans.ir

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید