اندروید بستنی چوبی

در

Popsicle مانند زیراکس، وایتکس یا جکوزی یک نام تجاری است. البته برای گوگل مهم نیست. در گذشته نیز نام هایی مانند Kit-Kat یا Oreo استفاده شده است. برای صاحب این نام تجاری نیز بد نخواهد بود. نام Popsicle بر روی معروفترین سیستم عامل موبایل در سراسر دنیا مطرح خواهد شد.

Popsicle در کشورهای مختلف معنای مختلفی دارد و در فارسی به معنی بستنی چوبی است.

حتی اگر این نام استفاده نشود گوگل از مطرح شدن این موضوع سر زبان ها خوشحال خواهد شد.

نظرات

در ادامه بخوانید...

اندی رابین کیست؟

در

اندی رابین معرف به پدر اندروید، مالک شرکت اندروید است. همه ما با اندروید آشنا هستیم. درحال حاضر میلیارد ها گوشی از سیستم عامل اندروید بهره می برند.

درسال 2014 بعد از خروج اندی از گوگل، لری پیچ، مدیرعامل گوگل بیانه ای با این متن منتشر کرد، "میلیاردها کاربر راضی از اندروید که او خلق کرد"

چیزی که لری به آن اشاره نکرد دلیل خروج اندی از گوگل بود. آقای رابین بدلیل مشکلات اخلاقی و تعرض جنسی به یکی از کارمندان زن گوگل مجبور به ترک شرکت شد.

در اصل گوگل آقای رابین را اخراج و برای حق السکوت به او 90 میلیون دلار پرداخت کرد. این پرداخت به صورت ماهی 2 میلیون دلار برای 4 سال است. آخرین پرداخت آن ماه آینده انجام خواهد شد.

آقای رابین بعد از دریافت مبلغ همه آن را در پروژه بعدی سرمایه گذاری کرد. او مدعی است که خودش گوگل را ترک کرده و خروج او ارتباطی با مشکلات پیش آمده نداشته است.

نظرات

در ادامه بخوانید...