پوست بهتر با تاچ Touch

دکتر، گرگ پیرسون، یک متخصص امراض پوست از هیوستون، با استفاده از یک ابزارک (گجت) دستی سعی کرد تا از قدرت درمان های آکنه ی در مطب، به شکلی آشناتر استفاده کند. تاچ آیفون یا آیپد.


از سپتامبر در فروشگاه Apple app به قیمت 1.99 دلار در دسترس است ، AcneApp دکتر پیرسون، یک تکنولوژی نوری متغیرِ آبی (ضدباکتری) و قرمز (ضد-التهاب) را منتشر می کند، که گمان می رود که باکتری های مرتبط به آکنه را کشته و التیام را تسریع می بخشد، و حتی با تحریک رشد کلاژن، روی چین و چروک ها هم عمل می کند.
"قبل از اینکه تاثیر و سودمندی آنرا تعیین کنم با مطالعات بالینی بیشتری انجام دهم،" دکتر پیرسون گفت. اما او گفت که "مجذوب مفهومی شده است که کاربران بطور باالقوه قادر به درمان آکنه های خود، هنگام صحبت کردن با تلفن هستند." (سیارک)  
وقتی در مورد AcneApp سوال می شد، دکتر Macrene Alexiades-Armenakas با بی اعتنایی جواب داد.
"در مطالعاتی که ما انجام داده ایم، داده ها نشان داده اند که نور آبی و قرمز یک محدوده تاثیر کمی روی درمان آکنه دارد،" دکتر Alexiades-Armenakas گفت. "اما آن ده ها رنگ لازم دارد، و منظور من ده ها رنگ است قبل از اینکه بتوانیم هر گونه نتایجی ببینیم.و بدون دانستن خروجی طیفی تاچ آیپد یا آیفون، نگرانی دیگر خود را اینطور بیان کرد: هنگام اجرای AcneApp، پرتوهای فرابنفش مضر می توانند منتشر شوند.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

مترجم  itrans.ir 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید