آیا یک اپلیکشن آیفون می تواند آکنه شما را برطرف کند

یک پزشک تکزاسی ادعا می کند که شما همین حالا، درحالیکه با دوست تان در حال چت کردن هستید، می توانید آکنه خود را از بین ببرید. متخصص پوست هیوستونی، گرگ پیرسون می گوید که AcneApp اش، که در فروشگاه Apple app به قیمت $ 1.99 در دسترس است، یک راه بسیار خوبی برای پاک کردن لکه های مشاهده نشده است.


فاکس تی وی، گزارش هیوستون:
AcneApp ، قطاری از نور متناوب قرمز و آبی را از صفحه نمایش آیفون منتشر می کند. همه کاربرانی که از برنامه استفاده می کنند باید تلفن را بالای صورتشان نگه دارند.
دکتر پیرسون می گوید که تلفن باید حدود دو دقیقه در روز کنار صورت نگه داشته شود، و تماس گیرنده ها به یاد داشته باشند که برای حداکثر استفاده، سوئیچ های کناری آنرا بزنند. او کاملا از نتایج مطمئن نیست، و نمی تواند مزایای پزشکی برنامه را ترویج کند چرا که توسط FDA مورد تایید واقع نشده است. با این وجود، پیرسون به فاکس تی وی گفت که برنامه با "مقداری علم" در ذهن طراحی شده است. (سیارک)  
نیویورک تایمز در مورد اینکه چگونه این برنامه قرار است کار کند، توضیح می دهد:
AcneApp یک تکنولوژی نوری است که بصورت متناوب نور آبی (ضدباکتری) و قرمز (ضد- التهاب) را ساطع می کند، باور براین است که باکتری های مرتبط با آکنه را از بین می برد و التیام را تسریع می بخشد، و حتی با تحریک رشد کلاژن، روی چین و چروک ها تاثیر می گذارد.
دکتر پیرسون همچنین ادعا می کند که نشان داده شده است که درمان های نوری در درمان آکنه، نسبت به داروهای تجویزشده، موثرتر است.
Discoblog ادعا می کند که بدون هیچ تستی روی طول موج، شدت، مدت زمان، پوشش، و جهت گیری نور، تنها تلاشی خنده دار برای فروش یک برنامه آیفون snake oil (داروی بدون صلاحیت نسخه نویسی) است. اما به خلاقیتش امتیاز می دهد.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

مترجم  itrans.ir

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.