چگونه یک اپلیکیشن یک بیلیون پوندی بسازیم

به گزارش (سیارک) این یک رویای قدیمی است که اپلیکیشنی خلق کنید که شما را به یک بیلیونر تبدیل کند. برنامه نویسان مشغول همکاری با شرکت های سراسر جهان هستند تا به فروش این ایده های پر فروش کمک کنند.


کای بارنز ، مدیر 141 تیم برنامه نویسی اشاره کرد: "باور داریم انجام این کار از طریق ابزارهای آزمایش شده و با سخت کوشی و با تکیه بر یک تئوری، ممکن می شود". "فقط لازم است بسازید، ارزیابی کنید و بیاموزید".
بارنز توضیح داد: "این روش، بیشتر شبیه راهی است که Niantic، بطور مداوم از طریق آن مشغول بروز رسانی Pokémon Go برای کاربران خود است، چراکه بهترین راه برای ایجاد یک اپلیکیشن موفق است". در زمان معرفی پروژه ی WIRED Next Generation، برنامه نویسان نشان دادند که بچه های 12 ساله، چگونه می توانند آینده ی فناوری را با استفاده از تلفیق روش تکیه بر تئوری، کار سریع و بهبود همزمان با پیشرفت، خلق کنند.
بارنز توضیح داد: "هر یک از شما می تواند یک بیلیونر شود فقط باید آن ایده ی خوب را داشته باشید". با استفاده از یک سیستم درک APIs، ایده های خود را چهارچوب بندی کنید، نمونه ی اولیه ی ایده ی خود را بسازید و سپس فقط آن نمونه را آزمایش کنید. شرکت های فعال در زمینه ی فناوری می توانند اطمینان دهند که ایده شان نتایج مفیدی را در پی خواهد داشت. چنین شرکت هایی مانند Spotify، Uber و Airbnb، همه ی سیستم های مدیریتی لازم برای ایجاد مدل های کسب و کار را حتی بدون مالکیت آن محصول، در اختیار دارند(محصولاتی مانند موسیقی، ماشین یا خانه). این شرکت ها، ظرفیت مورد نیاز شرکت، برای یافتن ایده ی جدید را تعیین می کنند: "این شرکت ها، در حال خلق یک زندگی جدید هستند". (سیارک)
زمانیکه از او خواستم سه نکته ی اساسی را به من بگوید، بارنز توضیح داد که بهترین روش برای توسعه ی یک اپلیکیشن موفق:
1. سریع احساس کن و به سرعت اقدام کن.
2. بساز، ارزیابی کن و بیاموز از روش تکیه بر تئوری استفاده کن.
3. اگر مردم محصول را دوست داشته باشند، محصول به شماره ی یک مشتریان تبدیل خواهد شد.
و درباره ی آینده ی شرکت های فعال در زمینه ی فناوری چه می گویید؟ بارنز گفت: "دوست دارم درب های تمامی این موسسات قدیمی را به روی استعدادهای دیجیتال و متنوع بگشایم". "اینگونه است که آینده ای بهتر ساخته خواهد شد. این مردم جوان هستند که می توانند روند عادی امور را تغییر دهند".

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

مترجم  itrans.ir

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.