اضافه شدن قابلیت های جدید به تلگرام

مسنجر تلگرام به‌روزرسانی تازه ای را دریافت کرده که قابلیت‌های بیش‌تری برای کاربران این پیام رسان  را به ارمغان آورده است. از جمله قابلیت‌های اضافه شده به تلگرام جدید می‌توان به Instant View، ابزار Telegraph و Jump to Date اشاره نمود.

قابلیت اول که Instant View نام دارد در نوع خود می تواند شگفت انگیز باشد. زمانی که لینک یک خبر و یا مطلبی از یک سایت به اشتراک گذاشته شده و یا برای شما ارسال می شود  در زیر آن گزینه ای به نام Instant View به نمایان می شود که با لمس آن بدون کوچکترین اتلاف وقت متن اصلی را از منبع مطلب می توانید مطالعه نمایید. این قابلیت باعث صرفه جوییدر وقت و دیتای شما  می شود.در حال حاضر وب سایت های کمی از این قابلیت بهره مند می باشند و به زودی تلگرام از وب سایت های بیشتری پشتیبانی خواهد نمود.

یکی دیگر از قابلیت های اضافه شده Telegraph می باشدکه از آن برای بوجود آوردن مطالبی  که حاوی مارک داون، عکس و انواع کدهای embed هستند قابل استفاده است. 

قابلیت بعدی که به تازگی به موتور جستجوی تلگرام اضافه شده Jump to Date است. برای استفاده از آن باید بر روی گزینه ای که به شکل تقویم می باشد در بخش سرچ کلیک نماید و سپس روی پنجره ای که به شکل تقویم نمایانمی گردد مکالمات خود را بوسیله ی تاریخ پیدا کنید.

در قسمت استیکرها هم تغییری جزئی می بینیم ، اگر انگشت خود را بر روی  استیکری نگه داشته و گزینه ی View Pack را لمس نمایید پکیج کامل همان استیکر برای شما باز می شود.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

 

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید