مزیت های گذاشتن چند پست در اینستاگرام

اینستاگرام  امروزه به  یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی موجود تبدیل شده است و همواره  قابلیت‌ها و امکانت خود را افزایش  می‌دهد. این برنامه دائما آپدیت می‌شود و قابلیت‌های جدیدی به  آن اضافه می‌شود. در نسخه‌ی 10.9 اینستاگرام ، قابلیت ارسال همزمان چند عکس در قالب یک پست بصورت اسلایدشو وجود دارد.  در نتیجه شما  می توانید بدون نیاز به هیچ اپلیکیشن جانبی دیگر چند عکس در پروفایل خود ارسال کنید.(سیارک

علت اهمیت اینستاگرام

بهترین زمان برای به اشتراک گذاشتن تصاویر در اینستاگرام

قابلیت جدید اینستاگرام 

این قابلیت دقیقا مشابه همان سیستم گالری عکس های فیسبوک است. قبل از آمدن این قابلیت کابران با گذاشتن استوری عکس‌های سریالی را پست می کردند. اما با آمدن این امکان دیگر نیازی به گذاشتن استوری نیست هرچند بعید بنظر می رسد استوری غیرقابل استفاده شود.

برای استفاده از این قابلیت ابتدا باید اینستاگرام خود را بروز رسانی کنید بر روی  دوربین تپ و سپس گزینه  Select Multiple  (آیکن چند عکس پشت سر هم)   را انتخاب نمایید. البته در حال حاضر تنها قابلیت گذاشتن 10 عکس وجود دارد. هرچند ممکن است در آپدیت‌های بعدی این تعداد افزایش یابد. این قابلیت وجود دارد که ترتیب عکس‌ها را مشخص کنید. همچنین می‌توانید کپشن و موقعیت جغرافیایی را برای هر پست قراردهید.  پس از انتخاب عکس ها دکمه next  را فشار دهید تا عکس‌ها آپلود شوند. مزیت این روش نسبت به استوری این است که شما می توانید لایک صفحه خود را بالا ببرید.  در حال حاضر  این امکان وجود ندارد که برای هر عکس توضیحات جداگانه نوشته شود و بصورت مستقل لایک شوند و تنها برای کل آلبوم قابلیت گذاستن تنها یک لایک و یک کپشن وجود دارد.

چگونه پروفایل اینستاگرام را خصوصی کنیم

چه کسانی اینستاگرام ما را چک و بازدید می کنند

بسیاری از کسب و کارها از این روش در اینستاگرام سود می‌برند که در ادامه برای شما بیان می‌کنیم:

کسب و کارهایی که به شیوه  B2C کار می‌کنند:

امروزه بسیاری از  مردم از طریق این شبکه اجتماعی کسب درآمد می‌کنند. آن ها می‌توانند چندین عکس و ویدئو از یک محصول را آپلود کنند و به راحتی مخاطب را تحت تاثیر قرار دهند و در جذب مخاطب به سمت محصول مورد نظر موفق  باشند. با این قابلیت دیگر نیازی نیست چند عکس از یک محصول را در چندین پست منتشر کنیم و با این روش میزان اثرگذاری آن را بالا می بریم که به نوبه‌ی خود باعث افزایش فالوورهای صفحه می شود. برای مثال آموزش گره‌زدن کراوات را می‌توان با چند عکس در یک پست منتشر کرد. همچنین نشریات می‌توانند چند عکس و ویدئو مرتبط با یک خبر را همگی در یک پست منتشر کنند.(سیارک

 

کسب و کارهایی که به شیوه  B2B کار می کنند:

این شیوه‌ی جدید نیز می‌تواند برای چنین کسب و کارهایی مناسب باشد. آنها می‌توانند چند عکس در یک یا چند پست منتشر کنند و رویدادهای کسب و کار خود را به شرکت ها معرفی کنند. این قابلیت باعث زیبایی و منظم بودن صفحه اینستاگرام آنها خواهد شد  که به نوبه ی خود باعث افزایش فالوور پروفایل می‌شود و در جذب مخاطب تاثیر بسزایی دارد.

در نتیجه پست‌های سریالی ای  که قبلا در استوری اینستاگرام استفاده می‌شد اکنون می‌تواند در صفحات کسب و کار بدون محدودیت زمانی پست شود و روی انتشار پست بجای استوری تمرکز کند.

ترجمه  itrans.ir 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید