توییتر با کاربرانی که آرزوی مرگ برای دیگران دارند چگونه برخورد می کند

توییتر

شبکه اجتماعی توییتر صدها کاربر را که آرزوی مرگ یا "صدمه جدی جسمی" به افراد دیگر را دارند ، مسدود کرده است . رشد چنین پیام هایی با این خبر همراه است که دونالد ترامپ مبتلا به ویروس کرونا تشخیص داده است.

این شبکه اجتماعی پس از ده ها هزار "پیام توهین آمیز" در توییتر که مرتبط با واقعیت تشخیص ویروس کرونا ی رئیس جمهور آمریکا ، دونالد ترامپ بود، قوانین خود را تشدید کرد. نمایندگان این شرکت بار دیگر تأکید کردند که ، طبق قوانین موجود ، توییت هایی که خواهان کشته شدن یا امید به مرگ شخصی هستند ممنوع است و کاربران را برای انجام این کار مسدود می کنند.

 

توییتر توضیح داد که این قانون قبلاً وجود داشته است - از بهار 2019 ، اما آنها مجبور شدند دوباره به خاطر "انبوه پیام های مربوط به آخرین اخبار" در مورد آن یادآوری کنند. از ژوئن 2019 ، شما نمی توانید پیام هایی را در شبکه اجتماعی بنویسید که نشان می دهد "تمایل یا امیدواری که یک فرد یا گروهی از مردم از نظر جسمی ، روحی آسیب جدی ببیند یا بمیرد. این قانون شامل این بند است اما به آن محدود نمی شود. "

 

بخش روابط عمومی توییتر توضیح داد که نقض این قوانین می تواند منجر به تعلیق حساب شود. در صورت تکرار این قانون ، کاربر باید توییت را حذف کند و پس از آن حساب از حالت انسداد خارج خواهد شد. با این حال ، نقض مکرر ممکن است منجر به ممنوعیت طولانی تر حساب شود.

مقامات توییتر گفتند که "صدها کاربر" را که در سه روز گذشته این قوانین را نقض کرده اند مسدود کرده اند. از جمله پیام هایی بود که مربوط به دونالد ترامپ بود.

 

در تابستان سال 2020، شبکه اجتماعی توییتر معرفی ویژگی های جدیداز جمله پیام هایی که می توان با صدای فرستاد ، شد. از آن زمان ، مهندسان درخواستهای زیادی برای معرفی رونویسی برای پیامهای صوتی به عنوان بخشی از ابتکار عمل برای ارتقا دسترسی به کاربران ناشنوا دریافت کرده اند. اکنون توییتر این ویژگی را معرفی کرده است - از امروز در برنامه iOS موجود است.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید