27 تیر 1398

26 تیر 1398

25 تیر 1398

در فلوریدای آمریکا، یک دختر به نام Luna متولد شد، که علامت تولد بزرگی روی صورت
پزشکی

دختر با علامت تولد بزرگ در چهره

او در ماه مارس سال جاری دختر را به دنیا آورد، پس از تولد، نوزاد با یک ملانوسیت مادرزاد چهره تشخیص داده شد - یک علامت تولد بزرگ. چنین آسیب شناختی ممکن است همراه با بیماری سرطان باشد، اما هیچ چیز هنوز مشخص نشده است.

22 تیر 1398

فیسبوک بدلیل لو رفتن اطلاعات پنج میلیارد دلار جریمه شد.
جهان

فیسبوک جریمه سنگینی خواهد شد

به گزارش وال استریت ژورنال، کمیسیون تجارت فدرال آمریکا با فیسبوک توافق کرده است که این شرکت به دلیل لو رفتن اطلاعات کاربران جریمه سنگین پنج میلیارد دلار پرداخت کند.

ماه گرفتگی چهارشنبه 26 تیر 1398 را از دست ندهید
جهان

ماه گرفتگی چهارشنبه 26 تیر 1398

طبق گزارش موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران ماه گرفتگی از ساعت 32 دقیقه بامداد روز 26 تیر شروع می شود. در ساعت 2 و 1 دقیقه حداکثر ماه گرفتگی در ایران قابل رویت خواهد بود.

21 تیر 1398

چشم ریاننون کای به علت فقدان عنبیه  قادر به کنترل شدت نور نیست
پزشکی

به علت فقدان عنبیه زندگی یک دختر کوچک به طور قابل توجهی متفاوت از زندگی همسالانش است

در بریتانیا، یک دختر دو ساله به نام Rhiannon Kay، ریاننون کای که مبتلا به آسیب دیدگی نادر در چشم است، زندگی می کند. از زمان تولد او با بیماری آنیریدیا ، فقدان عنبیه تشخیص داده شد. همه این ها محدودیت های قابل توجهی را برای زندگی روزمره او اعمال می کند.

15 تیر 1398

یکی از روش های انتقال پول بین بانکی حواله پایا است.
اقتصاد

ساعت واریز پایا

یکی از روش های انتقال پول بین بانکی حواله پایا است. سقف حواله پایا مبلغ 15 میلیون تومان روزانه برای هر حساب تعیین شده است. برای ثبت حواله پایا می توانید به شعبه بانک مراجعه کنید

11 تیر 1398

پوسته کاکائو به افرادی که می خواهند وزن کمتری داشته باشند کمک خواهد کرد.
پزشکی

خواص مفید دانه کاکائو

دانه کاکائو علاوه بر کمک به کاهش وزن، از سکته مغزی جلوگیری می کند. پوسته دانه کاکائو ، که من آن را شکلات استفاده می کنم، برای کاهش وزن مفید است.

8 تیر 1398

نیمی از بیماران در حال حاضر در مراحل آخر تشخیص سرطان تخمدان هستند
پزشکی

تشخیص سرطان تخمدان با چند نشانه ساده

کارشناسان متقاعد شده اند که تشخیص زود هنگام بیماری می تواند هزاران نفر را نجات دهد. به گفته کارشناسان، تعدادی از علائم وجود دارد که معمولا اهمیت خاصی برای آن قائل نمی شویم اما مهم هستند. در میان علائم زودرس مرحله سرطان تخمدان، موارد زیر مشخص می شود:

5 تیر 1398

در ابتدا، جودیت، مانند پزشکان، معتقد بود که اختلال طیف اوتیسم را دارند.
پزشکی

اوتیسم عجیب و غریب سندرم الکل جنین چیست

یک بیماری در دوران کودکی وجود دارد که در آن شما می توانید با خیال راحت مادر را سرزنش کنید. این یک سندرم الکل جنین است که به دلیل استفاده از الکل در دوران بارداری و قبل از بارداری ایجاد می شود.

4 تیر 1398

کای پارسونز، دختر سه ساله اش را با رفتار عجیب غریب مشاهده می کرد.
پزشکی

علت شکل عجیب غریب سر دختر

او شروع به ضبط رفتار عجیب غریب دخترش کرد، که دائما با سرش به سمت راست به سمت ویدیو حرکت میکرد. کای پارسونز یادداشت هایش را به بیمارستان برد. پزشکان علائم این کودک را مشاهده کردند و با توجه به نتایج آن معلوم شد که تمام این مدت دختر تومور مغزی داشت.

اما رکورد حفظ حیات در بدن یک زن باردار مرده 107 روز بود.
حوادث

دوقلو ها چهار ماه پس از مرگ مادر متولد شدند

اما پزشکان متوجه شدند که دوقلو ها با مادرشان نمیمیرند و همچنان به زندگی ادامه میدهند. سپس پزشکان و خانواده فرانکلین تصمیم گرفتند تا زمانی که ممکن است از زندگی دوقلو ها در بدن مادر باردار مرده حمایت کنند تا این فرصت را برای تولد نوزادان فراهم کنند.

1 تیر 1398

این دختر 13 جراحی پلاستیک  را انجام داد تا شبیه ایوانکا ترامپ شود.
پزشکی

جراحی پلاستیک برای شبیه شدن به ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ برایش مدل همه زنان زیبا است و تیفانی می خواهد مانند او در همه چیز باشد حتی در سبک زندگی. به همین دلیل است که او چنین عملیات جراحی پلاستیک را شروع کرد.برای اعمال جراحی بیهوشی به او تنها سه بار در سال گذشته داده شده است.

30 خرداد 1398

26 خرداد 1398

شایعه بستن قرارداد ال اهلی عربستان با برانکو
ورزش

برانکو رفت؟

امروز شایعه شده که برانکو ایوانکوویچ که به نظر با پرسپولیس قرار داده بسته بود و قرار بود برای فصل بعد در پرسپولیس بماند به ال اهلی عربستان پیوسته و قرارداد مربیگری با این تیم بسته است.

24 خرداد 1398

گرگ غول پیکر ماقبل تاریخ که 40000 سال پیش زندگی کرده بود، در یاکوتا پیدا شد
جهان

بقایای گرگ غول پیکر ماقبل تاریخ در یاکوتا پیدا شد

بقایای هیولای یخی توسط دانشمندان روسی، سوئدی و ژاپنی مورد بررسی قرار می گیرد.سر یک گرگ غول پیکر که در شمال یاکوتا پیدا شده است توسط دانشمندان روسی، سوئدی و ژاپنی مورد بررسی قرار می گیرد. همانطور که در The Siberian Times گزارش شده است

23 خرداد 1398

با توجه به استفاده از قهوه، علائم اختلال عضلات در پسر به طور چشمگیری کاهش یافت.
پزشکی

علائم یک مورد بسیار نادر از اختلال ژنتیکی از طریق استفاده از قهوه کاهش یافت

پزشکان فرانسوی یک مورد بسیار نادر از اختلال ژنتیکی را توصیف کرده اند، علائم آن از طریق استفاده از قهوه حذف شده است. یک پسر یازده ساله پاتولوژی ژنتیکی بسیار نادر را ایجاد می کند که موجب اختلال در عضلات می شود.

18 خرداد 1398

16 خرداد 1398

13 خرداد 1398

افرادی که مبتلا به زوال عقل هستند، با هر نوع معاملات مالی با مشکل مواجه می شوند.
پزشکی

ناتوانی در مدیریت پول ممکن است نشانه آلزایمر باشد

دانشمندان آمریکایی دریافته اند که برای تشخیص ابتلا به بیماری های شناختی پیش از تشخیص بیماری آلزایمر، می توانید از فروشگاه مواد غذایی استفاده کنید. افرادی که مبتلا به زوال عقل هستند، با هر نوع معاملات مالی با مشکل مواجه می شوند.

11 خرداد 1398

9 خرداد 1398

بیمار یک دوره درمان از یک روانپزشک دریافت می کند که می تواند به سلامت روان او
پزشکی

توده بزرگ مو از معده دختر 16 ساله خارج شد

تجزیه و تحلیل های بیشتر نشان داد که در معده بیمار، جسم خارجی بزرگی وجود دارد که حدود 80 درصد کل حفره ی معده را اشغال کرده است. وضعیت بحرانی بود و می توانست منجر به انسداد دستگاه گوارش شود

8 خرداد 1398