طرح پیش‌فروش جدید ایران‌ خودرو + تلفن ایران‌ خودرو برای پاسخ‌گویی و تغییرات در ثبت نام ایران خودرو

 ایران‌خودرو

تغییرات در ثبت نام ایران خودرو

گرچه مدیران وزارت صنعت و خودروسازان پیش‌تر شرط «در رهن بودن سند خودرو» را به عنوان راهی برای حذف دلال‌بازی از بازار خودرو عنوان می‌کردند، این مورد از شرایط پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو حذف شد.
در حالی که به گفته مسئولان وزارت صنعت و مدیران شرکت‌های خودروساز، در رهن ماندن سند خودروهای فروش فوق العاده و پیش فروش عاملی برای واقعی شدن تقاضای خرید خودرو و کاهش دلال بازی در این بازار می‌شود، ایران خودرو در جدیدترین پیش فروش محصولات خود، این شرط را حذف کرده و قرار نیست سند خودروهای عرضه شده در رهن باقی بماند.

زمان ثبت نام ایران خودرو طرح پیش‌فروش

شرکت ایران‌خودرو، طرح پیش‌فروش جدید پنج محصول خود را از دوشنبه به مدت چهار روز آغاز کرد.

در این طرح متقاضیان برای مشارکت در تولید پنج محصول دنا پلاس، پژو ۲۰۷ دستی، پژو پارس با موتور TU۵، رانا پلاس و سورن‌ پلاس دعوت شده‌اند.

نکته جالب در طرح جدید ثبت نام ایران خودرو این است که موعد تحویل خودروها از فروردین تا آذر ۱۴۰۱ پیش‌بینی شده است. (یعنی حدود دو سال آینده!)

گفتنی است؛ سود مشارکت درنظر گرفته‌ شده نیز بر اساس نوع محصول ایران خودرو از ۹ تا ۱۲ درصد متفاوت خواهد بود. مشتریان نهایی این طرح، حداکثر سه روز پس از پایان مهلت ثبت‌ نام از طریق قرعه‌ کشی در حضور نمایندگان نهادهای ناظر انتخاب خواهند شد.


شماره تلفن ۰۲۱۸۲۲۷۲۷۲۷ مرکز تماس ایران‌ خودرو برای پاسخ‌گویی هنگام ثبت‌نام مشتریان در نظر گرفته شده است.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام