افزایش ۲۰۰ نفری ظرفیت خوابگاه‌های علم و صنعت

معاون دانشجویی دانشگاه علم و صنعت از ارتقای رتبه خوابگاه‌های این دانشگاه تا مهر ماه سال جاری خبر داد و گفت: بر اساس این برنامه دانشگاه علم و صنعت هیچ خوابگاهی در رتبه‌های ۴ و ۵ نخواهد داشت، ضمن اینکه حدود ۲۰۰ ظرفیت جدید خوابگاهی برای دانشجویان این دانشگاه ایجاد خواهد شد.

دکتر حبیب‌الله اکبری در گفتگو با ایسنا، با اعلام این مطلب به تشریح مهمترین برنامه‌های دانشجویی دانشگاه علم وصنعت اشاره کرد و افزود: خوشبختانه بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده تقریبا تمامی خوابگاه‌های این دانشگاه در تابستان امسال بازسازی و تعمیر شده و ارتقاء پیدا کردند. این اقدامات در حال اتمام است و تا شروع سال تحصیلی به طور کامل پایان می‌پذیرد.

 وی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر ۴۰۰۰ دانشجو در ۷ خوابگاه دانشگاه علم و صنعت ساکن هستند و در آینده نزدیک نیز ساختمانی با ظرفیت ۱۸۰ نفر برای دانشجویان پسر اجاره خواهیم کرد. همچنان که سال گذشته تعداد ۱۸۰ تا۲۰۰ ظرفیت جدید خوابگاهی برای دانشجویان دختر ایجاد شد.

معاون دانشجویی دانشگاه علم و صنعت تاکید کرد: در این دانشگاه خوابگاه رتبه ۴ و ۵ وجود ندارد و تنها دو خوابگاه از خوابگاه‌های این دانشگاه در رتبه ۴ قرار داشتند که به رتبه ۳ ارتقاء یافتند و دو خوابگاه نیز از رتبه ۳به رتبه ۲ ارتقاء‌ پیدا کردند و مابقی خوابگاه‌ها نیز درحال تعمیر و بازسازی هستند.

دکتر اکبری با تاکید بر اینکه تقریبا تمامی دانشجویان نیازمند خوابگاه اسکان خواهند یافت، گفت: البته دانشجویان پردیس و دوره شبانه که بر اساس اعلام قبلی، خوابگاه به آنها تعلق نمی‌گیرد، در اولویت‌های اول اختصاص خوابگاه قرار ندارند ولی همچنان که در سال های گذشته نیز این افراد ساکن خوابگاه شده‌اند امسال نیز سعی می کنیم آنها را اسکان دهیم.

وی در پایان از به‌روز رسانی سلف مرکز و جنبی دانشگاه علم و صنعت خبرداد و گفت: در حال حاضر این بازسازی انجام شده و تا دو هفته آینده با به‌روز رسانی این مرکز کیفیت غذاهای آن نیز ارتقاء پیدا می‌کند. ضمن اینکه در سال جدید در سلف مرکزی دانشگاه علم و صنعت غذاها با مواد غذایی با کیفیت نظیر برنج مرغوب ایرانی توزیع خواهد شد. منبع: ایسنا

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید