عکس سوزاندن اجساد نحوه مقابله هند با کرونا

سوزاندن اجساد

نحوه مقابله هند با کرونا صدها هزار نفر آلوده در روز

افرادی که در سوزاندن جسد در دهلی نو قرار دارند با تجهیزات محافظتی با یکی از اعضای خانواده خود که بر اثر COVID-19 درگذشت خداحافظی می کنند. در ماه آوریل ، هند مجدداً مقام اول را در افزایش روزانه موارد ویروس کرونا بدست آورد. پیش از این ، این کشور در سپتامبر سال گذشته رتبه اول جهانی در این شاخص بود ، پس از آن روزانه بیش از 90 هزار مورد عفونت ثبت شد.

 

 

سوزاندن اجساد

 

اقوام و مقامات شهرداری مراسم نهایی را در مراسم تشییع جنازه قربانیان COVID-19 در حومه بمبئی انجام می دهند. به گفته تعدادی از کارشناسان ، اگر رشد شیوع در هند چنین سرعتی را حفظ کند ، تعداد روزانه موارد در این کشور در ماه مه ممکن است به نیم میلیون نفر برسد.

 

سوزاندن اجساد

 

مردی از کنار برج های تشییع جنازه در سوزاندن جنازه دهلی نو عبور می کند. تعداد مرگ و میر در این کشور همچنان رو به افزایش است. در تاریخ 25 آوریل ، مقامات روزانه 2،767 مورد مرگ را اعلام کردند که از زمان شروع شیوع بیماری همه گیر ، 192،311 مورد مرگ در هند را به همراه داشت.

 

 

سوزاندن اجساد

 

خاکسپاری اجساد قربانیان بیماری همه گیر. دولت هند برای مدت سه ماه عوارض گمرکی واردات واکسن ، تعدادی از داروها ، اکسیژن پزشکی و تجهیزات پزشکی مرتبط را لغو کرده است.

سوزاندن اجساد

 

برج های تشییع جنازه در بمبئی. اکنون هند از نظر تعداد مبتلایان در جهان بعد از ایالات متحده در رتبه دوم و از نظر تعداد مرگ در رتبه چهارم قرار

 

سوزاندن اجساد

 

قلمرو برای بیمارانی که بر اثر COVID-19 مردند ، به یک کوره مرده سوزی تبدیل شد. نخست وزیر نارندرا مودی در 24 آوریل ریاست جلسه اضطراری دولت را در مورد کمبود اکسیژن پزشکی ، داروها و تخت های رایگان در موسسات پزشکی کشور بر عهده گرفت.

 

سوزاندن اجساد

 

خط سوزاندن اجساد در دهلی نو. تعداد واکسیناسیون ویروس کرونا در جهان بیش از 1 میلیارد واکسن بوده است ، علاوه بر این ، بیش از نیمی از آنها در سه کشور ایالات متحده ، چین و هند است.

 

سوزاندن اجساد

 

سوزاندن دسته جمعی قربانیان بیماری همه گیر در پایتخت هند. در اوایل ماه فوریه ، افزایش روزانه تعداد افراد آلوده در کشور در سطح 10 هزار نفر حفظ شد ، اما از 22 آوریل ، هر روز بیش از 300 هزار مورد جدید در کشور ثبت شده است.

 

سوزاندن اجساد

 

در حال حاضر ، ساکنان هند حدود 141 میلیون دوز واکسن دریافت کرده اند ، اما محاسبه تعداد افراد واکسیناسیون شده غیرممکن است. در کل ، هشت واکسن ویروس کرونا در جهان در گردش خون وجود دارد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید