26 خرداد 1398

شایعه بستن قرارداد ال اهلی عربستان با برانکو
ورزش

برانکو رفت؟

امروز شایعه شده که برانکو ایوانکوویچ که به نظر با پرسپولیس قرار داده بسته بود و قرار بود برای فصل بعد در پرسپولیس بماند به ال اهلی عربستان پیوسته و قرارداد مربیگری با این تیم بسته است.

13 خرداد 1398

27 اردیبهشت 1398

تیم پرسپولیس برای سومین بار پیاپی قهرمان لیگ برتر ایران، جام خلیج فارس شد. 
ورزش

پرسپولیس قهرمان شد

برانکو ایوانکوویچ اولین مربی فوتبال است که توانسته برای 3 بار قهرمان جام شود. پرسپولیس با اختلاف 3 امتیاز در صدر جدول بالاتر از سپاهان قرار گرفت.

13 بهمن 1397

بازی های جام ملت های آسیا 2019 امارات دیشب به پایان رسید
ورزش

قطر قهرمان جام ملت های آسیا شد

بازی های جام ملت های آسیا 2019 امارات دیشب به پایان رسید، تیم ملی قطر با شکست 3 بر 1 ژاپن مدعی توانست جام را بالا ببرد. قطر با شایستگی تمام بازی های جام ملت های آسیا را شروع کرد و توانست با قدرت تیم های حریف را شکست دهد

9 بهمن 1397

8 بهمن 1397

تاکتیک تکراری کی روش برای ارسال های بلند پشت دفاع دیگر کارساز نبود.
ورزش

ژاپن 3 - 0 ایران، تاکتیک تکراری کی روش موثر نبود

باید به بچه های تیم ملی خسته نباشید بگوییم، ولی متاسفانه تاکتیک تکراری کی روش برای ارسال های بلند پشت دفاع دیگر کارساز نبود، در نیمه مربیان، مربی ژاپن بهتر ظاهر شد. تیم ژاپن از سه اشتباه تیم ما نهایت استفاده را کرد و نتیجه گرفت.

6 بهمن 1397

روز دوشنبه 8 بهمن 97، تیم ملی کشورمان در برابر ژاپن به میدان خواهد رفت.
ورزش

احتمال پیروزی ایران در برابر ژاپن در جام ملت های آسیا 2019

در چهارچوب رقابت های جام ملت های آسیا 2019 امارات، روز دوشنبه 8 بهمن 97، تیم ملی کشورمان در برابر سامورایی های ژاپنی به میدان خواهد رفت.ایران با اقتدار کامل تا به اینجا تمامی حریفان را به آسانی شکست داده و با انگیزه کامل در برابر ژاپن حاضر خواهد شد. طارمی به دلیل 2 کارته شدن بازی نخواهد کرد.

5 بهمن 1397

امروز استرالیا و کره جنوبی از جام ملت ها حذف شدند
ورزش

نتایج عجیب امروز جام ملت های آسیا

در چهارچوب بازی های فوتبال جام ملت های آسیا امروز دو بازی انجام شد که ابتدا کره جنوبی به مصاف تیم ملی قطر رفت که با نتیجه 1 بر صفر به نفع قطر به پایان رسید و استرالیا از جام خداحافظی کرد، سپس تیم ملی کره جنوبی در برابر تیم میزبان با نتیجه یک بر صفر شکست خورد

4 بهمن 1397

ژاپن در یک بازی کاملا یکطرفه تیم ملی ویتنام را شکست داد.
ورزش

ژاپن 1 - 0 ویتنام

ژاپن در یک بازی کاملا یکطرفه تیم ملی ویتنام را شکست داد. برخلاف تصور در چند دقیقه شروع بازی ویتنام بسیار قوی ظاهر شد و 2 کرنر گرفت. ویتنام چند موقعیت تک به تک با دروازه بانک ژاپن ایجاد کرد ولی موفق به زدن گل نشد. ژاپن در نیمه اول گل برتری را زد ولی با نظر کمک داور ویدیویی VAR گل مردود شد.

تیم ملی ایران با 3 گل تیم چین را درهم کوبید
ورزش

ایران 3 - 0 چین

در یک بازی کاملا یک طرفه تیم ملی ایران با 3 گل مهدی طارمی، سردار آزمون، کریم انصاری فرد تیم چین را درهم کوبید، علیرضا بیرانود با 5 بازی بدون گل یک رکورد جدید در جام ملت های آسیا ثبت کرد.

2 بهمن 1397

امروز روز عراق نبود، آسیب دیدگی کار دست تیم ملی عراق داد
ورزش

عراق و بحرین حذف شدند، پایان روز سوم جام ملت های آسیا

امروز روز عراق نبود، آسیب دیدگی کار دست تیم ملی عراق داد و نتوانست دربرابر قطر نتیجه بگیرد. عراق تیم بسیار قوی بود ولی قطر توانست با یک گل زیبا از یک ضربه ایستگاهی عراق را حذف کند. در بازی دیگر امروز کره جنوبی به مصاف بحرین رفت، کره با نتیجه 2 بر 1 بحرین را حذف کرد.

تیم ملی فوتبال کشورمان فردا در برابر تیم چین در ساعت 19:30 به زمین خواهد رفت.
ورزش

فقط 3 بازی تا قهرمانی جام ملت های آسیا

تیم ملی فوتبال ایران امروز در برابر تیم چین در ساعت 19:30 به زمین خواهد رفت. برنده بازی به دیدار برنده ژاپن و ویتنام که در ساعت 16:30 بازی کرده اند خواهد رفت و در نهایت برنده به بازی فینال می رسد.

1 بهمن 1397

امروز استرالیا در برابر ازبکستان قرار گرفت.
ورزش

ازبکستان 0 - 0 استرالیا، ازبکستان در ضربات پنالتی شکست خورد

امروز شاهد خسته کننده ترین و بی انگیزه ترین بازی جام ملت های آسیا بودیم، استرالیا در برابر ازبکستان قرار گرفت، روی کاغذ ازبکستان تیم ضعیفی است ولی از استرالیا بعید بود که نتواند در 90 دقیقه نتیجه ای بگیرد. بازی به وقت اضافه کشیده شده و احتمال زیاد با ضربات پنالتی نتیجه مشخص خواهد شد.

نتایج روز دوم از مرحله حذفی جام ملت های آسیا 2019 امارات
ورزش

پایان روز دوم مرحله حذفی جام ملت های آسیا

در پایان روز دوم از مرحله حذفی جام ملت های آسیا 2019 امارات، امروز ژاپن عربستان را شکست داد، تیم میزبان امارات قرقیزستان را با نتیجه پرگل 3 بر 2 شکست داد، استرالیا در یک بازی بسیار ضعیف تیم ازبکستان را در ضربات پنالتی برد.

30 دی 1397

امشب تیم ملی ایران در برابر عمان به زمین بازی فوتبال رفت.
ورزش

ایران 2 - 0 عمان

در چهارچوب بازی های جام ملت های آسیا و در مرحله حذفی، امشب تیم ملی ایران در برابر عمان به زمین بازی فوتبال رفت. عمان بازی را طوفانی شروع کرد و در ثانیه 59 یک پنالتی از ما گرفت، علیرضا بیرانوند امید عمان را بر باد داد و پنالتی را به زیبایی گرفت.

27 دی 1397

30 دی، تیم ملی ایران در برابر عمان به زمین خواهد رفت.
ورزش

برنامه یک هشتم جام ملت های آسیا

در ادامه بازی های فوتبال جام ملت های آسیا و در مرحله یک هشتم یک شنبه 30 دی ماه ساعت 20:30 دقیقه به وقت تهران، تیم ملی کشورمان در برابر عمان به زمین خواهد رفت.

26 دی 1397

تیم ملی کشورمان امروز ساعت 19:30 به مصاف همسایه خود عراق خواهد رفت
ورزش

ایران 0 - 0 عراق، ایران سرگروه شد

تیم ملی کشورمان امروز ساعت 19:30 به مصاف همسایه خود عراق خواهد رفت، هر دو تیم به مرحله بعد صعود کردند و این بازی به نظر نمایشی است، ولی واقعیت چیز دیگریست! امروز رقابت بر سر صدرنشینی گروه D است. ایران و عراق هر دو مسابقات قبلی خود را بدون شکست پشت سر گذاشتند، ما با یک مساوی هم صدرنشین گروه خواهیم شد

22 دی 1397

در ادامه بازی های جام ملت های آسیا امروز ایران در مقابل ویتنام بازی کرد.
ورزش

ایران 2 - 0 ویتنام

در ادامه بازی های جام ملت های آسیا امروز تیم ملی کشورمان در مقابل ویتنام دومین حریف خود از گروه D بازی کرد. ویتنام نیز مانند یمن حرفی برای گفتن نداشت.

18 دی 1397

17 دی 1397

امروز تیم ایران در برابر یمن در ساعت 19:30 به وقت تهران بازی خواهد کرد.
ورزش

ایران 5 - 0 یمن

امروز تیم ملی کشورمان در برابر تیم ملی یمن در ساعت 19:30 به وقت تهران بازی خواهد کرد. دیدار تیم ملی ایران در مقابل یمن از مسابقات جام ملت‌ های آسیا خواهد بود.

12 آبان 1397

2 آبان 1397

در بازی چهارم اش با پیراهن این تیم بود که خودی نشان داد و دو گل به ثمر رساند.
ورزش

رکورد جدید کریستیانو رونالدو

علاوه بر این، کریستیانو رونالدو یک رکورد دیگر هم به نام خود به ثبت رسانده است: او در تاریخ رقابت های جام قهرمانان اروپا تا کنون توانسته است صد و بیست گل به ثمر برساند که در نوع خود بسیار قابل توجه است.

30 مهر 1397

خبر جدیدی به دست رسیده است که مطمئنا هواداران بارسلونا را بسیار ناراحت خواهدکرد
ورزش

لیونل مسی دربی ال کلاسیکو را از دست داد

این مهاجم آرژانتینی که تا کنون پنج بار جایزه توپ طلای بهترین فوتبالیست جهان را از آن خود کرده است، در دقیقه هفدهم بازی تیم اش مقابل سه ویا، در ورزشگاه خانگی شان در نیو کمپ، به طور غیر منتظره ای

11 مهر 1397

بازی برگشت السد مقابل پرسپولیس در تاریخ بیست و سوم اکتبر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد
ورزش

پیروزی پرسپولیس مقابل السد

از ابتدای بازی کاملا مشخص بود که تاکتیک پرسپولیس برای بازی در خانه حریف، بیش از هر چیز دیگری این بود که از باز شدن دروازه شان جلوگیری کنند و تمرکز بازیکنان بیشتر متمرکز بر این مسئله بود

27 تیر 1397

پوگبا از آن بازیکنانی است که صحبت های زیادی در خصوص او می شود
ورزش

بهترین بازیکنان جام جهانی 2018

اولین رکورد این بود که هر دو تیم حاضر در رقابت نهایی، توانستند دو گل یا بیشتر به ثمر برسانند و رکورد دیگر مربوط به گلی بود که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید (گلی که گریزمان برای فرانسه زد)

25 تیر 1397

21 تیر 1397

نهایتاً فینالیست های جام جهانی این دوره از مسابقات که به میزبانی روسیه برگزار می شود هم مشخص شد
ورزش

جنجالی ترین رویدادها در تاریخ جام های جهانی

قصد داریم فوتبال و دنیای آن را از زوایه ای مورد بررسی قرار دهیم که به احتمال بسیار زیاد کمتر در خصوص آن مطلب خوانده و شنیده اید. حقیقت این است که فوتبال هم همانند هر فعالیت و سرگرمی پول ساز دیگری، مسائل و مشکلات مربوط به خود را دارد

14 تیر 1397