تکسیرا: تبریز و اصفهان مثل پدر و مادرم هستند/ با تیم سرسختی بازی داریم

مربی ذوب‌آهن در مورد نبرد حساس مقابل گسترش فولاد می‌گوید.

مربی ذوب‌آهن در مورد نبرد حساس مقابل گسترش فولاد می‌گوید.

به گزارش ایلنا، میگوئل تکسیرا در نشست خبری پیش از بازی گسترش فولاد - ذوب آهن، اظهار داشت: خوشحالم از اینکه دوباره به خانه دوم خودم، یعنی تبریز برگشتم. در رابطه با بازی باید بگویم که بازی سختی در پیش داریم. این بازی با نیم فصل اول فرق دارد.

وی افزود: گسترش فولاد الان در بهترین شرایط قرار گرفته، همین طور با توجه به تغییر و تحولاتی که اتفاق افتاده، فکر می کنم این بازی، بازی سختی خواهد شد. به خصوص اینکه می خواهیم در زمین گسترش فولاد بازی کنیم، اما ما هدف مان از آمدن به تبریز کسب سه امتیاز است. باز هم تکرار می کنم که با تیم سرسختی بازی داریم؛ تیمی که ضدحملات خوبی دارد و بازی خوبی انجام می دهد. ما هم برنامه ریزی هایی کردیم که با استفاده از راه کارهای خودمان امتیاز این بازی را بگیریم.

مربی تیم ذوب آهن با اشاره به روند تیمش در نیم فصل نخست، خاطرنشان کرد: ما اول فصل را به گونه ای شروع کردیم که هدف باشگاه و تیم با هم تفاوت داشت و هر کدام برنامه های خاصی برای بازی ها داشتند. ما مقداری تغییرات به وجود آوردیم، چون امیر قلعه نویی دوست دارد تیم هایش همیشه هجومی بازی کنند. این زمان بر است که تغییرات به نتیجه برسد. وقتی بخواهیم تغییرات ایجاد کنیم و به ماشین به یک باره فشار بیاوریم، طبیعی است که برخی از قطعات از کار بیفتد. ما یک بار دیگر تلاش کردیم که تیم مان را بهبود ببخشیم. مطمئنم به تمامی اهدافی که داریم می رسیم.

تکسیرا ادامه داد: مشخص است که باشگاه ذوب آهن باشگاه بزرگی بوده و همه چیز برای کار کردن در آن مهیاست. باشگاه ها تغییراتی به وجود می آورند که نتایج خوبی بگیرند. دو نفر در این بین خیلی مثمرثمر هستند. یکی مدیرعامل و دیگری سرمربی تیم که می خواهند به اهداف شان برساند و هدف شان پیروز بودن تیم است. آنها همه کار انجام می دهند که ذوب آهن با تمام قدرت بازی کند و نتایج بهتری بگیرد.

وی در مواجه شدن با سؤال خبرنگاری که از او درباره همزمانی دیدار گسترش فولاد - ذوب آهن و با بازی پرسپولیس - تراکتورسازی و عدم استقبال هواداران از این بازی پرسید، با تعجب گفت: من بیشتر نگران بازی خودمان هستم. دوست داشتم که این ورزشگاه (ورزشگاه بنیان دیزل تبریز) پر از تماشاگر باشد، اما این دست ما نیست. ما، یعنی بازیکنان و کادر فنی دوست داریم هرجا بازی می کنیم ورزشگاه پر از هوادار باشد.

تکسیرا در ادامه با سؤال دیگر خبرنگاری مواجه شد که از او پرسید: «شما هم در تبریز و هم در اصفهان کار کردید، فضای دو شهر چه تفاوتی با هم دارد؟»، مربی تیم ذوب آهن در پاسخ به این سؤال تصریح کرد: تبریز و اصفهان دو شهر متفاوت هستند. اینجا در تبریز شما با فوتبال زندگی می کنید، اما ناگفته نماند که اصفهان هم شهری زیباست و ذوب آهن باشگاهی است که مدیریت خیلی خوب و ساختار سازمان دهی شده خوبی دارد. این سؤال شما شبیه این است که شما از کودکی بپرسید «مادرت را بیشتر دوست داری یا پدرت را؟»!

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید