کرانچار: زمانی وجود نداشته که عالمه با کسی درگیر شود

سرمربی سپاهان اصفهان گفت: محمد قاضی و خلعتبری موتور محرک تیم پدیده هستند. انتظار ما این است که در تیم ما کسانی که مسئول فاز دفاعی هستند در سطح انتظار ظاهر شوند و این 2 بازیکن را مهار کنند.

سرمربی سپاهان اصفهان گفت: محمد قاضی و خلعتبری موتور محرک تیم پدیده هستند. انتظار ما این است که در تیم ما کسانی که مسئول فاز دفاعی هستند در سطح انتظار ظاهر شوند و این 2 بازیکن را مهار کنند.

به گزارش ایلنا، زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از بازی برابر پدیده مشهد گفت: به هیچ وجه افکار غیر ورزشی و انتقام جویانه نداریم و تلاش ما برای کسب پیروزی است.می دانیم پیروزی متوالی می تواند ما را به بالای جدول بازگرداند. پیروزی برابر سایپا گام مثبت ما را آغاز کرد. دلایل زیادی داریم که می توانیم به آینده خوش بین باشیم. در صورت پیروزی در دیدار فردا با توان مضاعف به دیگر دیدارها فکر می کنیم. از طرفی پدیده نیز تیم بسیار خوبی است و بازیکنان ما پس از بازی با سایپا بسیار خوب تمرین کردند. امیدوارم مسابقه خوبی را با نتیجه مطلوب به دست آوریم.

او ادامه داد: در رابطه با کادر بازیکنان باید بگویم که میلاد سرلک به دلیل 3 اخطاره بودن محروم است و به جای آن سایر جایگزین ها بازی می کنند. آنچه برای ما خوشحال کننده است، حضور با درخشش شریفی است که در بازی با سایپا بازی خوبی را نشان داد و امیدوارم تیم ما فرم خود را حفظ کند و در دیگر مسابقه ها نشان دهد.

کرانچار افزود: در رابطه با تیم حریف باید بگویم به طور قطع محمد قاضی و خلعتبری موتور محرک تیم پدیده هستند. انتظار ما این است که در تیم ما کسانی که مسئول فاز دفاعی هستند در سطح انتظار ظاهر شوند و این 2 بازیکن را مهار کنند.

وی در واکنش به اخباری مبنی بر اینکه عالمه در بازی فردا به دلیل مشکل با کرانچار حضور ندارد، گفت: نمی دانم این اطلاعات از کجا آمده است. او 2 روز است که به اصفهان رسیده و زمانی وجود نداشته که کسی با کسی درگیر شود. این دروازه بان با کیفیت را ما از تیم ملی سوریه گرفته ایم و شاخصه های خوبی دارد. زمان کوتاهی برای هماهنگی داشته و تصمیم بر این شده تا علی کیخسروی که در برابر سایپا بسیار خوب درخشیده مسابقه را آغاز کند و عالمه روی نیمکت باشد تا برای شرایط وفق پیدا کند.

کرانچار خاطرنشان کرد: منظور از هماهنگی این است که این بازیکن باید در مرحله نخست شیوه بازی مدافعان خود را بداند و نحوه رفتار آن را ببیند. او همچنین باید با ارتباط کلامی و رفتاری در تمرینات خود را به آنها وصل کند. ضمن اینکه کیخسروی مسابقات بیشتری با بازیکنان بوده و می تواند در بازی فردا درون دروازه باشد.

سرمربی سپاهان درباره تقابل برخی بازیکنان سابق سپاهان و پدیده در این دیدار گفت: از زمانی که من با آنها کار کردم و بعد از اینجا رفتند، بسیار خوب عمل کردند. آنها برای پدیده خوب بازی کردند و برای من جای خوشحالی دارد، اما اعتقاد من این است که بازیکنان من در سپاهان از آنها پیشی می گیرند و بهتر عمل می کنند.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید