برانکو: از استقلال؟ بازیکنانم خوب باشند از هیچ چیز نمی‌ترسیم

برانکو ایوانکوویچ که روز گذشته نسبت به سوالات جهت‌دار جواد خیابان شاکی شده بود، در حاشیه تمرین امروز تیمش اعلام کرد مشکلی با قدرتمند شدن استقلال ندارد و تیمش همچنان برای قهرمانی می‌جنگد.

برانکو ایوانکوویچ که روز گذشته نسبت به سوالات جهت‌دار جواد خیابان شاکی شده بود، در حاشیه تمرین امروز تیمش اعلام کرد مشکلی با قدرتمند شدن استقلال ندارد و تیمش همچنان برای قهرمانی می‌جنگد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز تیمش در جمع خبرنگاران با اشاره به پیروزی 2 بر صفر مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: خیلی خوشحالم و راضی هستم و لذت بردم از این برد مقابل تراکتورسازی، یک بار دیگر مایلم به بازیکنان تبریک بگویم و موضوع خوشحال کننده برایم پر بودن استادیوم بود و خوشحالم که آمدند و خوشبختانه آنها را خوشحال به خانه باز گرداندیم.

وی افزود: تراکتورسازی همانطور که پیش از بازی گفته بودم تیم با کیفیتی است و با نیم فصل نخست قابل مقایسه نیست و وقتی بازیکنی مثل محمد نوری روی نیمکت این تیم است نشان می دهد چه بازیکنان خوبی در اختیار دارد. با انگیزه بالایی وارد زمین شدند و می خواهند در جمع تیم های بالای جدول باشند و استحقاق آن را هم دارند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه با اشاره به موقعیت های کم گل در بازی گفت: ما شانس چندانی به حریف ندادیم و از نظر تاکتیکی خوب کار کردیم و از بازی تیم راضی هستم. علاوه بر دو گلی که زدیم چند فرصت ایجاد کردیم که می توانستیم با اختلاف بیشتری به پیروزی برسیم.

برانکو در مورد اتفاقات و حواشی میان تماشاگران روی سکوها عنوان کرد: همه جای دنیا این موضوع وجود دارد. وقتی دو تیم قوی و پرطرفدار مثل تراکتورسازی و پرسپولیس بازی دارند این حساسیت ها وجود دارد، رقابت میان دو تیم و بازیکنانی که میان دو تیم جابجا شدند و این واکنش ها طبیعی است. بازیکنان من با تمام احترام به تیم حریف در زمین بازی کردند.

وی افزود: هفته گذشته گفتند تیم افت کرده است، چرا که 5 گل به فولاد نزده است در حالیکه فولاد تیم دوم جدول است. ما مقابل هیچ تیمی کار راحتی نداریم چرا که تیم ها با انگیزه مضاعف به مصاف ما می آیند و این مسائل کاملاً طبیعی است و باید آمادگی آن را داشته باشیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد خبر خوش گرشاسبی به هواداران در مورد جلسه تمدید قرارداد در روز یکشنبه گفت: بله فردا جلسه ای داریم برای صحبت کردن و پرداختن به یک سری جزئیات نهایی که من و کمک هایم می رویم که آن را برطرف کنیم و جز به جز پیش برویم و امیدوارم در نهایت به نتیجه دلخواه برسیم.

برانکو با اشاره به ناراحت شدنش از جواد خیابانی در مصاحبه روز گذشته تصریح کرد: باید پذیرفت که خیابانی طرفدار استقلال است و هیچ ایرادی ندارد ولی ما حواسمان به بازی با تراکتورسازی بود. من هم گفتم که استقلال تیم خوبی است و سرمربی خوبی هم در اختیار دارد. ولی آنها درگیر مشکلات خودشان هستند و ما حواسمان به تیم خودمان است. اگر بازیکنان من در بهترین شرایط خودشان باشند از هیچ تیمی ترسی نداریم همانطور که در 3 سال اخیر این را نشان دادیم.

وی در مورد مشکلات نفت تهران و بازی پیش رو با این تیم افزود: ما می دانیم نفت مشکلات زیادی دارد و این را هم می دانیم تیم بهتری هستیم و موقعیت بهتری داریم و گزینه قطعی برد هستیم، این موضوع را کتمان نمیکنیم. با این وجود اصلاً فریب مشکلات این تیم را نمی خوریم و می دانیم برای بهترین بازی خودشان به مصاف ما می آیند و همیشه ترسم از بازی های اینچنینی بیشتر است.

سرمربی پرسپولیس در مورد احتمال قهرمانی زودهنگام تیمش گفت: همه تلاش ما این است که در هفته های باقی مانده تا پایان فصل بیشترین امتیازات را بگیریم و بیشترین پیروزی ممکن را به دست بیاوریم ولی از نتایج سایر تیم ها اطلاعی نداریم ولی هدف ما قهرمان شدن است و بازی به بازی برای این مهم تلاش خواهیم کرد.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید