محمدرضا عباسی: تعویض طلایی نیستم، فقط ضربه آخر را زدم

هافبک هجومی ذوب‌آهن از پیروزی تیمش مقابل گسترش فولاد می‌گوید.

هافبک هجومی ذوب‌آهن از پیروزی تیمش مقابل گسترش فولاد می‌گوید.

محمدرضا عباسی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص پیروزی ذوب آهن مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: بازی خوبی بود و در اکثر دقایق بازی حساب شده و طبق تدابیر کادرفنی بازی کردیم و موفق شدیم گسترش فولاد را از حرکت بیاندازیم. در طول 90 دقیقه بازی فرصت چندانی به حریف ندادیم ولی تیم ما چند فرصت خوب گلزنی داشت و خوشحالم در نهایت پیروز شدیم.

وی در مورد گلزنی خودش و عنوان تعویض طلایی گفت: خوشحالم که فرصت بازی در اختیارم قرار داده شد و همیشه به هر میزان که بازی کنم تلاش می کنم بهترین عملکردم را برای تیم داشته باشم و زحمات بچه ها بود که به نتیجه رسید و فرصت گلزنی به من رسید. در مورد لقب تعویض طلایی نظری ندارم و فقط زحمت بچه ها به نتیجه رسید. ضمن اینکه رجب زاده پاس خوبی داد که نمی شد آن را تبدیل به گل نکرد.

مهاجم ذوب آهن ادامه داد: گرفتن 3 امتیاز از گسترش فولاد در تبریز کار دشواری است و این تیم 3 دیدار گذشته خودش را برده بود. ما هم دیدار قبلی را با با بدشانسی با تساوی به پایان بردیم و نتوانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم و همین انگیزه بردن در این بازی را بیشتر کرده بود.

عباسی در مورد نتایج نه چندان خوب این تیم در نیم فصل اول و انتظارات بالای نیم فصل دوم گفت: طبیعی است انتظار از ما زیاد باشد و در نیم فصل اول هم مشکلاتی از جلمه بدشانسی و اشتباهات داوری امتیازات زیادی از ما گرفت ولی با تغییرات و تلاش بیشتر در نیم فصل دوم جبران خواهیم کرد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید