پیشرفت چشمگیر عملکرد محمد صلاح نسبت به زمان حضورش در چلسی

سال 2014 بود که پدیده نوظهور فوتبال مصر با قراردادی 11 میلیون یورویی به چلسی پیوست و اولین روزهای حضورش در لیگ جزیره را تجربه کرد. او تنها 19 بار با پیراهن چلسی به میدان رفت و عملکردش در آن زمان به هیچ وجه نوید محمد صلاحی که اکنون در لیورپول توپ می زند را نمی داد. او بر این باور است که در استمفوردبریج آنگونه که باید فرصت بازی کردن در اختیارش نگذاشتند و قادر به نشان دادن تواناییهای خود نبوده است. عملکرد او در لیورپول این ادعارا اثبات می کند. در بازیهایی که این فصل برای لیورپول انجام داده 40 بار دروازه حریفان را باز کرده و این حاکی از پیشرفت چشمگیر او در مقایسه بازمانی است که برای آبیهای لندن بازی می کرد.

او در گفتگو با اسکای اسپورتس گفت: «ابتدا به چلسی پیوستم. فرصت چندانی برای بازی در اختیارم نگذاشتند. جدا شدم و دوباره برگشتم. می خواستم فوتبالم را به همه ثابت کنم. زمانی که به من فرصت بازی داده شد، عملکرد خوبی داشتم و به آنهایی که مرا باور نمی کردند خود را ثابت کردم. از زمانی که از چلسی جدا شدم، همیشه با خود می گفتم که روزی برخواهم گشت و به محض دریافت پیشنهاد، برگشتم.»

به ثمر رساند، کار آنهارا یکسره کرد و لیورپول با خیالی آسوده راهی چهار تیم برتر لیگ قهرمانان شد. بااینحال او گفت که نباید نقش هم تیمی هایش را در رسیدن به این مهم دست کم گرفت. او گفت: «فصل خوبی را پشت سر گذاشتیم، همه به عنوان یک تیم تلاش کردیم تا در بالاترین رتبه قرار بگیریم. دوم یا سوم. نمی توانم کمکهایی که بازیکنان تیم به من کردند را فراموش کنم. هم در زمین و هم بیرون از زمین آنها همیشه هوای مرا داشتند.»

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.