برانکو رفت؟

امروز شایعه شده که برانکو ایوانکوویچ که به نظر با پرسپولیس قرار داده بسته بود و قرار بود برای فصل بعد در پرسپولیس بماند به ال اهلی عربستان پیوسته و قرارداد مربیگری با این تیم بسته است.

در پی موفقیت های اخیر پرسپولیس محبوبیت برانکو چندین برابر شد. طرفداران پرسپولیس علاقه زیادی به این مربی دارند. به سختی می توان مربی دیگری برای پرسپولیس تصور کرد. اگر شایعه پایان کار برانکو حقیقت داشته باشد کار پرسپولیس برای فصل بعد بسیار سخت خواهد شد.

 

طبق اعلام سایت باشگاه پرسپولیس

امروز (26 خرداد 98) نامه‌ای از وکیل حقوقی ایشان دریافت نمودیم که اعلام کرده‌اند قرارداد فصل 99 – 98 را به صورت دو جانبه فسخ نمائیم.

این پیشنهاد مورد قبول این باشگاه نیست.  تمامی تمهیدات لازم اعم از آماده نمودن مبالغ مورد توافق مربوط به فصل 98 – 97 ، پیش پرداخت فصل 99 – 98 و بلیت بازگشت به تهران، برای آغاز تمرینات پیش از فصل فراهم و همچنین مذاکره با بازیکنانی که مورد پیشنهاد ایشان برای پیوستن به تیم بوده اند انجام شده است.

با عنایت به تمام این موارد و با توجه به تصمیم باشگاه، برانکو ایوانکوویچ، تنها گزینه سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس است و مخالفت باشگاه به ایشان در ارتباط با فسخ قرارداد اعلام شد.

 

درپی انتشار این اطلاعیه، به نظر شایعه جدا شدن برانکو از پرسپولیس قوت گرفته است. باید منتظر جواب نهایی برانکو در زمینه ادامه همکاری با تیم پرسپولیس باشیم. 

 

 

 

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید