دختر 11 ساله که معلوم شد پسر است

دختر 11 ساله که معلوم شد پسر است
یک دختر 11 ساله در چین به طور تصادفی معلوم شد که پسر است!
در طول یک آزمایش ژنتیک ، که پدر و مادر دختر به عنوان یک آزمایش ساده انجام دادند، معلوم شد که دخترشان در واقع یک پسر است.
 
پس از ورود به دبیرستان، از والدین یک دختر 11 ساله خواسته شد که یک آزمایش ژنتیکی انجام دهند. این یک آزمایش پزشکی ساده است که در لیست اسناد برای پذیرش دبیرستان می باشد و برای تجزیه و تحلیل فرستاده میشود، دختر 11 ساله با لباس زیبای دخترانه برای آزمایش رفت اما یک هفته بعد نتایج تکان دهنده ای به دست آمد.
 
پزشکان به والدین گفتند که دخترشان یک کروموزوم Y دارد که فقط در مردان وجود دارد. اما واقعیت این است که بیضه ها در حفره شکم باقی مانده اند. در نتیجه، پسر کل زندگی خود را مانند یک دخترزندگی کرده است. 
 
پزشکان گفتند لازم است تا در اسرع وقت انجام عملیات برای بازگرداندن عملکرد طبیعی اندام تناسلی را انجام دهند، در غیر این صورت در آینده ممکن است این فرد مشکلاتی داشته باشد.
 
اما والدین بسیار نگرانند که فرزند آنها که در تمام عمر خود یک زندگی دخترانه داشته، به همین ترتیب رفتار کند. والدین این دختر می گویند: او دوست داشت لباس های زیبا بپوشد، با دختران دیگر بازی کند و غیره. به این ترتیب، کودک به طور کامل خودش را یک دختر می داند.در حال حاضر والدین خود را متهم می کنند که به ساختار عجیب اندام تناسلی تناسلی کودک توجه نکرده اند.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید