زمانی که احتمال مرگ بر اثر کرونا 9 برابر می شود

کرونا

 احتمال مرگ 9 برابر می شود: یک عامل خطرناک جدی برای ویروس کرونا
 

به گفته کارشناسان ، نتیجه افراد آلوده تا حد زیادی به مشکلات بهداشتی موجود بستگی دارد.مدت هاست که پزشکان هشدار می دهند افراد مبتلا به بیماری های مزمن هنگام ابتلا به ویروس کرونا در معرض خطر خاصی هستند.اکنون مشخص شده است که خطر یک دوره شدید تا حد زیادی به آسیب شناسی های همزمان بستگی دارد.

 

و یکی از بزرگترین تهدیدها چاقی است. طبق نتیجه گیری کارشناسان  ، وجود چاقی خطر ابتلا به دوره شدید COVID-19 را هفت برابر افزایش می دهد . در همان زمان ، خطر مرگ نه برابر افزایش می یابد.

 

"شرایط وخیم" دیگری  در کرونا ویروس وجود دارد که پزشکان به آنها توجه می کنند. اینها کمبود ویتامین D  ، بیماری های قلبی عروقی ، هر عاملی است که باعث کاهش سیستم ایمنی بدن می شود. این ممکن است سن باشد ، بنابراین همه افراد بالای 65 سال و بیماری های مختلف مزمن: انکولوژی ، فرآیندهای التهابی در معرض خطر هستند.

واقعیت دیگر: کمبود ویتامین D در 71.3٪ افراد آلوده با عفونت کرونا ویروس تشخیص داده شد، در 36.3٪ - کمبود شدید. یعنی کمبود این ویتامین قطعاً در حساسیت به COVID-19 تأثیر دارد.

اکنون تعداد موارد عفونت در جهان بیش از 38.5 میلیون نفر است. بیش از یک میلیون نفر در حال حاضر قربانی همه گیری کرونا ویروس  شده اند.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید