28 تیر 1398

27 تیر 1398

خطوط هندوانه هر چه موازی تر و صاف تر و تیره تر باشد نشان دهنده رسیدگی میوه است.
سیارک

چگونه هندوانه را انتخاب کنیم

هندوانه، این میوه آبدار مخصوصا برای جوانان و نوجوانان بسیار مناسب است و منبع بسیار خوبی از ویتامین C ، A،  B6، B1 و منیزیم است، توصیه می شود درژیم غذایی آنها گنجانده شود.

21 تیر 1398

14 تیر 1398

معمولا هتل ارزان قیمت، مناسب برای صرف یک شب می باشد.
معنی

نکات ایمنی در هتل ارزان قیمت

پس از یک روز شلوغ، جاده ای پر ترافیک، تور یا جلسه کسب و کار، خواب به دلیل خستگی بسیار قوی است.پس چگونه ایمنی خود را در این هتل ارزان قیمت حفظ کنیم؟برای نکات ایمنی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

7 تیر 1398

6 تیر 1398

جراحان مغز و اعصاب می گویند اگر به مدت سه ساعت در معرض سکته مغزی قرار گیرند
معنی

سکته مغزی 4 نشانه

اگر دوستانش می دانستند که علائم بیماری سکته مغزی چیست، امروز می توانست زندگی کند. بعضی از مردم بلافاصله از سکته مغزی نمی میرند اغلب آنها خود را در وضعیتی احساس می کنند که هنوز می توانند برای مدت طولانی ادامه دهند

2 تیر 1398

در مورد این که کجا دیوید بویی دارای این ویژگی متمایز و عجیب شده است در این مقاله
رخداد

چگونه دیوید بویی صاحب چشمان دو رنگ شد

دیوید بویی نام مستعار است، نام واقعی این هنرمند موسیقیدان دیوید رابرت جونز است، و او در سال 1947 با چشمهای کاملا آبی به دنیا آمد. عکس 14 سالگی دیوید، نیز حفظ شده است که نشان می دهد که هر دو چشم او کاملا عادی و یکرنگ هستند. و تنها در سال 1942، زمانی که دیوید بویی 15 ساله شد، همه چیز تغییر کرد.

30 خرداد 1398

28 خرداد 1398

نمک زعفرانی در دره های جزیره هرمز به رودخانه طلا مشهور است
سیارک

نمک زعفرانی در رودخانه طلا

شنا در خلیج فارس در امتداد ساحل شنی رنگارنگ جزیره در آب و هوای پاییز یا بهار و غواصی در آبهای سطحی و مشاهده حیوانات و مرجان های آبزی، یک تجربه خوب است.نمک زعفرانی در دره های جزیره هرمز به رودخانه طلا معروف است. 

26 خرداد 1398

تخفیف ویژه طرح و ترافیک با رعایت چند نکته ساده
سیارک

طرح و ترافیک ارزان

برای ورود به منطقه زوج و فرد و منطقه طرح و ترافیک و منطقه جدید طرح و ترافیک تهران باید عوارض پرداخت کنید.

23 خرداد 1398

22 خرداد 1398

پودر ظرفشویی یکی از ملزومات زندگی امروزه است.
راهنمای خرید

پودر ظرفشویی فینیش تقلبی

پودر ظرفشویی یکی از ملزومات زندگی امروزه است. متاسفانه با گران شدن پودر ظرفشویی کلاهبرداران با عرضه پودر های تقلبی دردسرهای زیادی ایجاد کرده اند.

21 خرداد 1398

شاید برای شما هم این سوال زیاد پیش آمده باشد، "غذا چی درست کنم؟"
سیارک

غذا چی درست کنم؟

شاید برای شما هم این سوال زیاد پیش آمده باشد، "غذا چی درست کنم؟"، ما در زیر لیست تعداد زیادی از غذا های خوشمزه ایرانی و خارجی را تهیه کردیم که می توانید برای شروع نگاهی به آن بیندازید.

12 خرداد 1398

آیا می دانستید ساخت و ساز مترو اخباری از گذشته ی جهان را به ما ارائه می دهد.
رخداد

گور های دسته جمعی، مجسمه های ظریف و سایر موارد تصادفی که مترو سازان در کشورهای مختلف جهان پیدا کرده اند

در بررسی ما - نمونه هایی از جالب ترین یافته های باستانی، که در کشورهای مختلف تنها با توجه به ساخت و ساز مترو یافت شده از گور های دسته جمعی در لندن تا ماستودون ها که برای اولین بار 27 تا 30 میلیون سال پیش زنگی می کرده اند را برای شما جمع آوری کرده ایم.

9 خرداد 1398

هر شخصی متناسب با شرایطی که در آن قرار دارد ممکن است دروغ بگوید.
سیارک

زبان بدن: شناسایی دروغ

درنظر داشته باشید هر شخصی متناسب با شرایطی که در آن قرار دارد ممکن است دروغ بگوید. همه افراد ذاتا دروغگو یا راستگو نیستند. شرایط یکی از مهمترین پارامترها در دروغ گفتن است. ممکن است شخصی برای خوب جلو داده خود یا حتی کلاه برداری دروغ بگوید، آیا دروغ جرم است؟

29 اردیبهشت 1398

27 اردیبهشت 1398

باغ لاله جاده چالوس گچسر

باغ لاله گچسر در کیلومتر 52 جاده چالوس قبل از شهر گچسر و در کنار رود کرج واقع شده است. این باغ کوچک دارای انواع زیبایی از لاله های رنگی است. لاله ها تقریبا هر سال 40 روز گل دارند که بهترین زمان برای بازدید در فصل بهار و ماه اردیبهشت است.

22 اردیبهشت 1398

برندون استارک یا برن سازنده یکی از مردان اولیه در عصر قهرمانان است.
سیارک

بازی تاج و تخت: برندون استارک

برندون استارک یا برن سازنده یا برندون سازنده یکی از مردان اولیه در عصر قهرمانان است. او سازنده خاندان استارک، اولین شاه شمال و اولین لرد وینترفل است. 

تمامی کشته شدگان سریال به ترتیب فصل و اپیزود
سیارک

بازی تاج و تخت: کشته شدگان

در این مقاله با ما همراه شوید تا همه کشته شدگان بازی تاج و تخت را بررسی کنیم، ببینم آیا به زندگی بر خواهند گشت؟ در بازی تاج و تخت راهی غیر از مردن برای حذف شخصیت ها وجود ندارد، تعداد کشته های این سریال قابل شمارش نیست!

21 اردیبهشت 1398

18 اردیبهشت 1398

14 اردیبهشت 1398

این بیماری  پس از آن که ناگهان ظاهر شد، شروع به کاهش کرد.
سیارک

مرموز ترین بیماری قرن بیستم که حل نشده باقی مانده است

این داستان یک بیماری وحشتناک، رمز و راز دار است که تا کنون حل نشده باقی مانده است. آیا می دانستید دانشمندان هنوز در مورد منشا بیماری همه گیر آنسفالیت که 5 میلیون نفر را کشت  و درمان آن چیزی پیدا نکرده اند! بله واقعا گیج کننده است!

11 اردیبهشت 1398

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال 2018 میلادی بیشتر از 2.4 میلیارد نفر است
سیارک

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی

طبق اطلاعات منتشر شده، تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال 2018 میلادی بیشتر از دو میلیارد و چهار صد میلیون نفر بوده است. کل جمعیت زمین 7 میلیارد و هفت صد میلیون نفر است. تقریبا یک سوم مردم جهان از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند.

روز اول ماه May یا 11 اردیبهشت روز جهانی کارگر است.
رخداد

روز کارگر مبارک

روز اول ماه May یا 11 اردیبهشت روز جهانی کارگر است. تاریخچه روز جهانی کارگر به اعتراض کارگران در شیکاگو آمریکا در سال 1886 برمیگردد. اعتصاب کنندگان خواستار کاهش ساعت کار روزانه از 10 ساعت به 8 ساعت بودند. بعد از درگیری و کشته شدن چندین نفر روز اول ماه مه یا 11 اردیبهشت روز کارگر نام گذاری شد.