29 اردیبهشت 1398

27 اردیبهشت 1398

باغ لاله جاده چالوس گچسر

باغ لاله گچسر در کیلومتر 52 جاده چالوس قبل از شهر گچسر و در کنار رود کرج واقع شده است. این باغ کوچک دارای انواع زیبایی از لاله های رنگی است. لاله ها تقریبا هر سال 40 روز گل دارند که بهترین زمان برای بازدید در فصل بهار و ماه اردیبهشت است.

22 اردیبهشت 1398

برندون استارک یا برن سازنده یکی از مردان اولیه در عصر قهرمانان است.
سیارک

بازی تاج و تخت: برندون استارک

برندون استارک یا برن سازنده یا برندون سازنده یکی از مردان اولیه در عصر قهرمانان است. او سازنده خاندان استارک، اولین شاه شمال و اولین لرد وینترفل است. 

تمامی کشته شدگان سریال به ترتیب فصل و اپیزود
سیارک

بازی تاج و تخت: کشته شدگان

در این مقاله با ما همراه شوید تا همه کشته شدگان بازی تاج و تخت را بررسی کنیم، ببینم آیا به زندگی بر خواهند گشت؟ در بازی تاج و تخت راهی غیر از مردن برای حذف شخصیت ها وجود ندارد، تعداد کشته های این سریال قابل شمارش نیست!

21 اردیبهشت 1398

18 اردیبهشت 1398

14 اردیبهشت 1398

این بیماری  پس از آن که ناگهان ظاهر شد، شروع به کاهش کرد.
سیارک

مرموز ترین بیماری قرن بیستم که حل نشده باقی مانده است

این داستان یک بیماری وحشتناک، رمز و راز دار است که تا کنون حل نشده باقی مانده است. آیا می دانستید دانشمندان هنوز در مورد منشا بیماری همه گیر آنسفالیت که 5 میلیون نفر را کشت  و درمان آن چیزی پیدا نکرده اند! بله واقعا گیج کننده است!

11 اردیبهشت 1398

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال 2018 میلادی بیشتر از 2.4 میلیارد نفر است
سیارک

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی

طبق اطلاعات منتشر شده، تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال 2018 میلادی بیشتر از دو میلیارد و چهار صد میلیون نفر بوده است. کل جمعیت زمین 7 میلیارد و هفت صد میلیون نفر است. تقریبا یک سوم مردم جهان از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند.

روز اول ماه May یا 11 اردیبهشت روز جهانی کارگر است.
رخداد

روز کارگر مبارک

روز اول ماه May یا 11 اردیبهشت روز جهانی کارگر است. تاریخچه روز جهانی کارگر به اعتراض کارگران در شیکاگو آمریکا در سال 1886 برمیگردد. اعتصاب کنندگان خواستار کاهش ساعت کار روزانه از 10 ساعت به 8 ساعت بودند. بعد از درگیری و کشته شدن چندین نفر روز اول ماه مه یا 11 اردیبهشت روز کارگر نام گذاری شد.