معرفی سایت به گوگل

اگر سایت شما توسط گوگل لیست نشده است یعنی بازدیدکننده ای از طرف بزرگترین موتور جستجوی دنیا دریافت نخواهید کرد. این برای سایت و تجارت شما بد خواهد بود. 

روش های مختلفی برای معرفی سایت به گوگل وجود دارد، 

- تبلیغات بنر یا متن، از طریق تبلیغات سایت را به مشتریان و موتورهای جستجو معرفی می کنید. بنر ها باید دارای لینک follow باشد.

رپورتاژ، در رپورتاژ سایت دیگری خدمات سایت شما را به صورت کامل شرح داده و لینکی به صفحه اصلی یا یکی از صفحات سایت شما می دهد. گوگل از طریق این لینک سایت شما را شناسایی می کند. لینک باید به صورت follow باشد.

تقریبا تمامی سایت های تفریحی امکان ارسال رپورتاژ در قالب مقاله را دارند. سایت سیارک این مقاله های رپورتاژ را با کمترین هزینه ارسال می کند. برای این کار ابتدا حساب کاربری بسازید و مقاله خود را ثبت کنید، بخش پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت.

لینک follow یعنی موتور جستجو اجازه پیگیری لینک را داشته باشد. در صورت یکه از لینک های rel="nofollow" استفاده شود گوگل لینک را نادیده خواهد گرفت.

 

- معرفی مستقیم به گوگل، با استفاده از ابزار google webmaster می توانید سایت خود را مستقیما به گوگل معرفی کنید. استفاده از google webmaster رایگان است و درحال حاضر به ایران خدمات می دهد.

حالا باید صبر کنید... متناسب با سرعت مرور سایتی که لینک داده ممکن است از 1 دقیقه تا چند ماه طول بکشد، اگر سایتی که از آنلینک میدهید صفحات زیادی نداشته باشد این فرایند زمان بر خواهد شد. البته در نهایت گوگل سایت شما را پیدا می کند.

با جستجوی site:yoursite.com، (بجای yoursite.com نشانی سایت خود را بنویسید) در گوگل از انجام درست معرفی سایت به گوگل مطمئن شوید.

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.