28 دی 1397

این ایده که تئوری ها باید قابل تعمیم باشند به نظر استوار می آید.
سیارک

انواع تئوری بخش دوم

این مقاله بخش دوم ادامه آموزش انواع تئوری می باشد : با این وجود، درک آکادمیک از تئوری باید فراتر از این دیدگاه همگانی برود تا بتواند توصیف سیتماتیک تری از آن چه را که تئوری پردازی در بر می گیرد، به دست دهد.

20 دی 1397

اگر تیغ ماهی در گلو گیر کرد چکار انجام ندهیم؟
سیارک

چگونه تیغ ماهی را از گلو خارج کنیم؟

ماهی غذای خوشمزه و سالمی است، اما تیغ های کوچک آن ممکن است باعث مشکلات فراوانی شود. بسیاری از مردم این احساس ناخوشایند را هنگامی که تیغ ماهی در گلو گیر کرده می دانند.  ما به شما می گویم که چگونه آن را بیرون بکشید.

در مورد منشاء این مجسمه های مگالیتی عجیب بحث های جدی زیادی می شود.
سیارک

مگالیت های اسرار آمیز: خرابه های باقی مانده از تمدن های ماقبل تاریخ یا تمسخر طبیعت؟

آیا می دانید در مکان های مختلف سیبری، این مجسمه های سنگی غول پیکر و عجیب و غریب را می توانید مشاهده کنید که معمولا مگالیت نامیده می شوند. مگالیت ها شبیه خرابه های برخی از ساختمان های باستانی هستند

16 دی 1397

تصمیم به مهاجرت دارید، میخواهید شانس دوباره ای را امتحان کنید.
سیارک

بهترین کشور برای مهاجرت - 7 کشور

تصمیم به مهاجرت دارید، میخواهید شانس دوباره ای را امتحان کنید، با انتخاب درست شانس موفقیت خود را بیشتر کنید، امنیت، رفاه و کیفیت زندگی ملاک انتخاب این کشور ها بوده است.

15 دی 1397

زیباترین زنان دنیا در کدام کشور ها هستند، زیبایی واقعی در سیرت انسان قرار دارد.
سیارک

10 کشور با زیباترین زنان

زیبایی واقعی در سیرت انسان هاست نه صورت آن ها، زیبایی ظاهری دائمی نیست و نباید ملاک انتخاب برای یک زندگی قرار بگیرد. ما در زیر کشورهایی با زیباترین زنان را انتخاب کردیم. البته زیبایی ظاهری

14 دی 1397

یکی از مهمترین آثار معماری قرن بیستم و از عجایب معماری محسوب می شود.
سیارک

عجایب معماری مدرن 5 مورد

همه ما در مورد عجایب معماری دنیای باستان از قبیل اهرام ثلاثه مصر، تاج محل یا برج پیزا شنیده ایم. با این حال، تعداد کمی از ما با ساختمان هایی که در طول صد سال گذشته طراحی شده اند، آشنا هستیم. در زیر لیستی از 5 عجایب برجسته معماری مدرن جهان آورده شده است.