29 تیر 1398

این هدیه ها علاوه بر این که، دلیل ناخشنودی زنان نه تنها در 8 مارس، بلکه همچنین
سبک زندگی

اشتباهاتی در خرید هدیه برای دختران

با نظر خواهی از خانم ها sayarak.com امتیاز خود را از هدایایی تهیه کرده که بهتر است به دختران داده نشود و جزو اشتباهاتی در خرید هدیه برای دختران به حساب می آید و 13 عدد هدیه اشتباه را با شما به اشتراک گذاشته است.

28 تیر 1398

میت بال سوئدی بسیار لذیذ و خوشمزه و طرز تهیه آن ساده و راحت است.
آشپزی

طرز تهیه میت بال سوئدی

میت بال را می توانید بصورت فینگر فود سرو کنید و یا در کنار برنج و یا داخل ساندویج برای وعده ناهار و شام بگذارید. در همه حالت غذایی لذیذ و خوشمزه است.

چرا نگهداری از کودک توسط پدربزرگ و مادربزرگ خطرناک است

محققان نتیجه می گیرند که تمام این عوامل خطر ابتلا به مسمومیت تصادفی کودکان با دارو را افزایش می دهد. آنها تأکید می کنند که سن نوه ها چیزی را تغییر نمی دهد، زیرا اگر دسترسی آزاد به دارو ها وجود داشته باشد

26 تیر 1398

بسیاری از اسطوره ها در مورد آسیب از اثرات اجاق مایکروفر گفته شده است.
آشپزی

10 ترفند برای استفاده غیر معمول از مایکروفر

sayarak.com توصیه می کند سعی کنید چند راه غیر معمول برای استفاده از مایکروفر که زندگی را ساده تر می کند، استفاده کنید.در این پست 10 ترفند برای استفاده غیر معمول از مایکروویو در آشپزی و طرز تهیه وسایل مورد نیاز پخت و پز را آورده ایم.

22 تیر 1398

لباس سیاه ممکن است نشان دهنده مد نباشد بلکه مشکلات روحی یک فرد را نشان دهد.
مد و لباس

لباس سیاه ممکن است مشکلات روحی فرد را نشان دهد

رنگ های تیره در لباس محبوب ترین هستند. بعضی از افراد به شدت رنگ سیاه را در لباس را دوست دارند، اما به هر حال، اکثر مردم چند چیز را در سایه های سیاه و یا مشابه استفاده می کنند. با این حال، جزئیات کمد لباس سیاه ممکن است نشان دهنده مشکلات روحی فرد باشد.