27 اسفند 1397

این مقاله در ادامه رابطه والدین و کودکان برای تربیت و پرورش فرزندانی با انگیزه
والدین و کودکان

چگونه کودکانی با انگیزه تربیت کنیم

اینکه والدین چقدر در تشویق و حمایت کودکان تلاش می کند، مهم نیست؛ کودکان هر از گاهی  احساس بی کفایتی و دلسردی می کنند. گاهی اوقات آنها نقش خود را در موفقیت  نمی دانند. آنها می گویند: "کار آسانی بود" یا "شانس آوردم" یا " معلم کمکم کرد.

25 اسفند 1397

در مورد اینکه رنگ مو به طور هماهنگ با رنگ چشم انتخاب شده است
آرایش و زیبایی

چگونه رنگ مو با رنگ چشم هماهنگ شود

قبل از هر تغییری در مو ها، شما باید به رنگ چشم خود نگاه کنید و رنگ پوست را تعیین کنید.داده های طبیعی به انتخاب رنگ مو کمک می کند، که مخصوصا برای صورت بسیار مهم است. اگر میخواهید جوانتر دیده شوید، به رنگ طبیعی موی خود بازگردید، زمانی که 4 تا 5 ساله بودید وقتی موهای شما روشن تر بود.

24 اسفند 1397

sayarak.com  عکس تاتو هایی را انتخاب کرده که صاحبان آن حس خوبی از طنز و خود
سبک زندگی

10 تاتو که صاحبان آنها حس شوخ طبعی دارند

خالکوبی می تواند اهداف مختلفی داشته باشد. بعضی از تاتو ها زینتی برای بدن های عضلانی هستند، بعضی دیگر می توانند یادآور خاطرات دردناک باشند و بعضی از تاتو ها زخم هایی هستند که به چیزی زیبا تبدیل شده اند. اما یک خال کوبی وجود دارد که روند ایجاد آن بسیار غیر استاندارد است.

23 اسفند 1397

22 اسفند 1397

غذا های آذربایجانی بسیار شبیه به غذاهای مردم قفقاز است
آشپزی

غذا های آذربایجانی

در آتش کباب کردن، سرخ کردن، بخار پز شده و ... شما می توانید بی وقفه در مورد غذاهای ملی آذربایجان صحبت کنید. و در واقع بسیاری از آنها با غذاهای آشپزی دیگر همخوانی دارند؛ اما، روند آماده سازی و طرز تهیه غذا های آذربایجانی به طور قابل توجهی متفاوت است.

20 اسفند 1397

در کمد لباس هر دختر ی که بخواهد بدون توجه به روند فعلی مد، به روز بماند،باشد.
مد و لباس

لباس هایی که همیشه مد روز باقی می مانند

همانطور که می دانید دنیای مد و لباس همیشه فریبنده است ،اما چیزی که دیروز با مجموعه ای ازتلاش همه طراحان در فروشگاه های انبوه به عنوان مد روز به فروش می رسید، فردا می تواند به فراموشی سپرده شود.

19 اسفند 1397

18 اسفند 1397

گردشگران در کره شمالی عکس های شگفت انگیزی دراینستاگرام خود آپلود کردند.
سبک زندگی

10 عکس از کره شمالی

گردشگران در کره شمالی، شعار همه چیز را نمی توان در بیشتر کشورهای بسته شده در جهان عکس برداری کرد را کاملا با موفقیت شکسته اند.چه sayarak.com انجام داد؟ بیایید نگاهی به زندگی روزمره پیونگ یانگ از طریق چشم های  گردشگران بیندازیم که عکس های شگفت انگیزی دراینستاگرام خود آپلود کردند.

16 اسفند 1397

8 نوع از مردان که هرگز خانواده شادی را نخواهند ساخت.
سبک زندگی

این مردان هرگز خانواده شاد را نخواهند ساخت

sayarak.com سبک زندگی چندین نوع از مردان را مطالعه کرده است که زندگی خانوادگی طولانی و شادی نخواهند داشت. جزئیات مهم: تقریبا هر مرد دارای نشانه هایی از یک نوع یا دیگری است، اما ما در مورد ویژگی های به ظاهر بیان شده از شخصیتی صحبت می کنیم که قابل تغییر نیست اما شما می خواهید او را تغییر دهید.

15 اسفند 1397

14 اسفند 1397

13 اسفند 1397

کودکان چنین مشکلی دارند. آنها می توانند در هر کجا و به هر طریقی بخوابند.
سبک زندگی

کودکان می توانند در هر مکانی بدون بالش نرم بخوابند

در حالی که ما، بزرگسالان، نمی توانیم در شب راحت بخوابیم یا در مورد چیزهای مختلف فکر می کنیم و یا در اینترنت مشغول هستیم، کودکان چنین مشکلی دارند. آنها می توانند در هر کجا و به هر طریقی بخوابند.این عکس ها قطعا روحیه شما را برای خوابیدن راحت تر افزایش می دهد.

11 اسفند 1397

نوروز،  به معنای "روز جدید" یکی از قدیمی ترین جشن های روی زمین است.
سبک زندگی

لحظه تحویل سال ۹۸

هسته اصلی گسترش جشن نوروز ایران باستان بود. در دهه های اخیر، Navruz در بالکان، قفقاز شمالی، منطقه ولگا، غرب چین جشن گرفته شده است، در بسیاری از کشورها دارای یک تعطیلات ملی است.

8 اسفند 1397

اعتقاد بر این است که هر فرد دارای حداقل یک همتا یا یک همزاد است.
سبک زندگی

افراد مشهور که دارای همتایان تاریخی هستند 12 همزاد

ما در  sayarak.com عکس هایی از سلبریتی های کنونی با عکس از افراد مشهور تاریخی را مقایسه کردیم و به این نتیجه رسیدیم که آنها می توانند به خوبی اجداد مشترک داشته باشند، در غیر این صورت چگونه می توان این تشابه را توضیح داد؟