زندگی - صفحه 34

سبک زندگی، آشپزی، شیرینی پزی، مد و لباس، خانه داری، دکوراسیون

19 مرداد 1397

آشپزی
طرز تهیه ی شش نوشیدنی خنک تابستانی

نوشیدنی های خنک تابستانی 6 مورد

در این قسمت طرز تهیه ی شش نوع از خوشمزه ترین نوشیدنی هایی که می توانید در تابستان درست کنید را به شما آموزش می دهیم. با این نوشیدنی ها تابستان خودتان را خنک کنید. با ما همراه باشید.

18 مرداد 1397

تنها نمی توانید به داشتن ژن خوب اکتفا کنید و باید اقداماتی برای دست یابی به این مهم در پیش گیرید.

چگونه می توان تا صد سالگی زنده ماند؟

حدود هشتاد هزار فرد در ایالات متحده آمریکا وجود دارند که سن شان از مرز صد سال می گذرد؛ به عبارت دیگر می توان عنوان کرد که به ازای هر صد هزار نفر، بین ده تا بیست نفر سن شان از صد سال می گذرد.

آیا می دانید در چه مواردی در تربیت کودک اشتباه می کنید؟

راهنمای تربیت کودک بخش سیزدهم

در این مقاله قصد دارم مواردی را بیان کنم که در تربیت کودک نقش مهمی دارند و اشاره به رفتارهایی دارند که ما به اشتباه انجام می دهیم. یعنی در حین تربیت ناخواسته رفتارهایی انجام می دهیم که منجر به تربیت و ایجاد رفتار نامطلوب در فرزند مان می شود.

15 مرداد 1397

14 مرداد 1397

13 مرداد 1397

 بازی جزو طبیعت کودکان است

بازی تعادل با کودک

از دیدگاه روانشناسی بازی « راه میان بری است برای دسترسی به مسائل دنیا » و به قول عده ای «بازی عبارتست از ابراز وجود،بدون ترس.» بازی جزو طبیعت کودکان است و مثل آب و غذا در حکم یک نیاز غریزی قرار می گیرد.

12 مرداد 1397

خصوصیات منحصر به فردی در زنان وجود دارد که آن ها را متمایز کرده

پانزده دلیلی که نشان می دهد زن بودن بهتر است

شاید زن بودن بهتر از مرد بودن باشد. اما علت این مسئله چیست؟ پاسخ این سؤال و علت این مسئله به آن دسته از مشخصه های رفتاری و شخصیتی زنان باز می گردد که منحصر به خود آن ها است و در مردان مشاهده نمی شود و امکان بروز پیدا نمی کند.

11 مرداد 1397

9 مرداد 1397

اخیرا در هلند به کلاغ ها یاد داده اند که ته سیگار ها را از خیابان جمع آوری کنند.

راهنمای تربیت کودک (بخش دهم)

می خواهم این رفتار ها را در کودکان خردسال بررسی کنیم. کودک در ابتدا رفتارهای تصادفی و خود انگیخته ای را نشان می دهد. فقط برخی از این رفتار ها به وسیله ی والدین و یا اطرافیان مانند خواهر و برادر ها تقویت می شوند.

8 مرداد 1397

موفقیت
من تنها به زنده ماندن فکر می کردم.

افراد مشهوری که از فقر به قله های موفقیت رسیدند بخش دوم

در مصاحبه ای در سال 2013، جی زی عنوان کرده بود که برای گذران زندگی خود مجبور به فروش مواد مخدر در خیابان ها بوده؛ کاری که بعد ها به خاطر آن عذاب وجدان نیز پیدا کرده بود. البته شرایط زندگی اش به گونه ای بود که تنها راه کسب در آمد و زنده ماندن اش همین بود.

7 مرداد 1397

4 مرداد 1397

به نظر من هر فرد برای درک بهتر شرایط انسان در روزهایی که امید به زندگی کمتر از نصف آنچیزی بود که امروز وجود دارد، باید این ابیات را بخواند.

مردان و زنان گذشته را درک کنیم

قدرت بسیارزیاد مرگ برای محروم کردن مردم در ابتدای کارشان، نه تنها باعث شد زندگی متزلزل و پرمخاطره به نظر برسد و آن را مملو از غم واندوه کند، بلکه نیز به این معنی بود که اکثر افرادی که تمدنهای گذشته را ساختند، زمانیکه در این زمینه مشارکت می کردند جوان بودند.

2 مرداد 1397

تأثیرات تکنولوژی بر فرزندان.لپ تاپ های گیمینگ و پلی استیشن ها جای توپ و عروسک را گرفتند.

فرزندم و تکنولوژی

امروزه ورود تکنولوژی و گجت های رنگارنگ باعث شده است هر کودکی را که می بینیم ساعت ها وقت خود را با این ابزار ها می گذراند و برخی از والدین بدون این که احساس مسئولیت کنند این امکانات را بدون نظارت درست در اختیار فرزندشان قرار می دهند

آشپزی
از این نان بعنوان صبحانه و، عصرانه می توانید استفاده کنید به خاطر ارده بسیار مقوی و خوشمزه است.

طرز تهیه نان روغنی بدون نیاز به فر

یاد آن روزها بخیر . بچه که بودم آماده کردن خمیر توسط مادرم را تماشا می کردم همیشه مقداری خمیر ترش از خمیر روز قبل در گوشه سفره داشت . اما الان هر دفعه که بخواهم نان روغنی درست کنم برای راحتی کار یک یا 2 عدد خمیر از نانوایی می گیرم اینطوری هم راحت تر است و هم زمان برایم سیو می شود.

1 مرداد 1397

آشپزی
ساده ترین روش برای گرفتن بوی زخم ماهی

ساده ترین راه طعم دار کردن ماهی

ساده ترین روش که معمولا برای طعم دار کردن ماهی و گرفتن بوی زهم (بعضی ها بوی زخم بکار می برند ) استفاده می کنم و ماهی بسیار خوش طعم می شود به این صورت است

30 تیر 1397

29 تیر 1397

تنها چند باری که در طول روز کودک خود را در آغوش بکشید کافی است تا هر گونه تنش و احساس ناخوشایندی که دارد از بین برود

چگونه کودکانی موفق و مسئولیت پذیر داشته باشیم؟

نکته مهمی که در خصوص کودکان باید در نظر داشته باشیم این است که نباید آموزش دیدن آن ها را محدود به مدرسه و کلاس های درس کنیم. در حقیقت تنها کودکانی قادر خواهند بود به نسبت دیگران در زندگی خود موفق تر باشند که آموزشآنها پیش از ورود به مدرسه آغاز شده باشد.

26 تیر 1397

آشپزی
طرز تهیه انواع سس 13 مورد

طرز تهیه انواع سس 13 مورد

در این پست لینک 13 مدل سس برای استفاده راحتتر در آشپزی آورده شده است کاربران عزیز می توانند طرز تهیه سس های دیگر را در بخش نظرات به اشتراک بگذارند.

موفقیت
سواد مالی تصمیمات مالی آگاهانه را پیش بینی می کند، اما چه چیزی سواد مالی را توضیح می دهد؟

سواد مالی

بسیاری از تصمیم گیری های اقتصادی نیاز به آگاهی و دانش پایه ای از مفاهیم مالی، مانند نرخ بهره و تورم دارند. با این حال، بسیاری از مردم فاقد این نوع دانش هستند. میزان این کمبود به صورت سیستماتیک با استفاده از آزمون هایی که نمرات «سواد مالی» را جمع آوری می کنند، مورد بررسی و تحقیق قرار می گیرد.

23 تیر 1397