29 اردیبهشت 1398

25 اردیبهشت 1398

21 اردیبهشت 1398

10 اسرار صنعت زیبایی که هیچ کس عجله ای برای به اشتراک گذاشتن آنها ندارد
آرایش و زیبایی

10 اسرار صنعت زیبایی

همه ما کمی حسادت می کنیم که چگونه افراد مشهور، علی رغم سن و اشتغال دائمی جوان تر به نظر می رسند ، پوست زیبایی دارند و البته، ما می دانیم که بدون کمک منظم بهترین متخصصین پوست و مراقبت از پوست، آنها کامل نیستند.

17 اردیبهشت 1398

دهانشویه که حاوی فلوراید و تریکلوسان هستند، یکی دیگر از مواد سرطان زا و
سبک زندگی

مواد سرطان زا که در بیشتر خانه ها وجود دارد 5 ماده

پنج محصول سرطان زا که نمی توانید در خانه نگهداری کنید.در این پست لیستی از مواردی را که باید از شر آنها خلاص شود، آمده(بهتر است تغییری در سبک زندگی خود بوجود بیاورید) قابل توجه است که این 5 مورد در نگاه اول از بی گناه ترین، موارد به نظر می رسد.

در حدود 200 هزار زوج این سبک زندگی را انتخاب کرده اند و در اتاق های مختلف ....
روابط عاطفی

چرا کارشناسان می گویند همسران در تخت های جداگانه بخوابند

کارشناسان توصیه می کنند که برای خدشه وارد نشدن به ازدواج و روابط عاطفی شان به طور جداگانه بخوابند. بر طبق آمار، ازدواج در خانواده ای قوی تر است که در آن زن و مرد در اتاق های مختلف زندگی می کنند. بنابراین آنها به اندازه کافی می خوابند و شب ها به قولی روی اعصاب یکدیگر نیستند.

16 اردیبهشت 1398

طبق آمار، حدود 60 درصد از افراد، مبتلا به بی خوابی روز جمعه هستند.
سبک زندگی

60 درصد از افراد مبتلا به بی خوابی در روز جمعه هستند

علاوه بر این، در روزهای پنج شنبه و جمعه، سبک زندگی اغلب  ما به این گونه است که به خودمان اجازه می دهیم تا شام بیشتر و دیرتر بخوریم.(برای آنهایی که پنج شنبه تعطیل هستند) به مهمانی برویم و تا دیر وقت بیدار باشیم و در مصرف غذا و نوشیدنی زیاده روی کنیم از این رو، ساعت بیولوژیکی بدن ما دچار گمراهی میشود.

9 اردیبهشت 1398

8 اردیبهشت 1398