30 دی 1397

موم صورت

موم یک محصول منحصر به فرد است. استفاده از موم برای صورت به طور گسترده ای در لوازم آرایش مخصوصا بصورت موم صورت کاربرد دارد.

27 دی 1397

بنابراین او نخستین روسری را با یک لوگو برای کسب و کار خود ساخت.
مد و لباس

هنرمندی که جان لنون و مرلین مونرو کارهایش را تحسین می کردند

ورا در جستجوی محصول جایگزین برای کسب و کار خود بود و سرگردان در مغازه ها به دنبال ایده های جدید می گشت که چتر نجات ابریشمی را دید. به این ترتیب، "روسری افسانه ای نویمان" متولد شد. شروع کسب و کار جدید او در زمینه مد روی روسری ابریشمی با امضای هنری "ورا" بود، بنابر این اولین روسری امضا دار در طول ...

کمه جوش را می توانید در وعده ناهار ، شام و به ندرت پیش غذا سرو کنید.
آشپزی

طرز تهیه كمه جوش سبزوار

کمه نوعی ماست سفت است که از جوشاندن دوغ بدست می آید.این ماست سفت و کمی شور در غذای پرطرفدار کمه جوش درشهر سبزوار استفاده می شود که بسیار خوشمزه است.

25 دی 1397

23 دی 1397

وقتی که انیشتین به طور ناگهانی خواسته هایش را مطرح کرد او شوکه شد
سبک زندگی

از دو جنگ، دو زن و هیتلر جان سالم به در بردم

انیشتین در زندگی روزمره طبعی بسیار دشوار داشت و زندگی همراه با او بسیار دشوار بود. او دو بار ازدواج کرد و هر دو همسرش مجبور بودند با بی دقتی، ناتوانی، فقدان اصول اخلاقی و نگرش عجیب و غریب او نسبت به ازدواج مواجه شوند.

21 دی 1397

هدف ایجاد حداکثر تقارن با استفاده از لوازم آرایش  است.
آرایش و زیبایی

با کمک ابرو ها چند سال جوانتر دیده شوید

ابروهای زیبا اساس آرایش کامل صورت است . با کمک اصلاح شکل ابرو، می توانید نسبت ابعاد صورت را تغییر دهید، توجه به چشم ها را جلب کنید. هر سن ویژگی های آرایش خود را دارد، و برای زنان بالای 40 سال، مراقبت از ابرو و نظارت بر تغییرات آن بسیار مهم است.

20 دی 1397

اگه قراره تخم مرغ بخورید پس داخل سوپ سیر اسپانیایی بخورید!
آشپزی

سوپ سیر اسپانیایی

سوپ سیر اسپانیایی بسیار ساده است و با کمترین مواد غذایی در کمترین زمان ممکن آماده می شود. مواد لازم تقریبا در هر آشپزخانه ای پیدا می شود.طرز تهیه بسیار ساده است.

19 دی 1397

روش پخت هر یک از سبزیجات منحصر به فرد است
آشپزی

راهنمای کامل برای پخت سبزیجات

راهنمای ما در مورد پخت سبزیجات کمک می کند تا بتوانید بهترین و باارزش ترین و مناسب ترین غذاها را با حفظ حداکثر طعم و مزه داشته باشید.این نکات آشپزی برای طرز تهیه سبزیجات پر مصرف آورده شده است 

18 دی 1397

17 دی 1397

بزرگان در مقابل خانه عروس برای جشن مراسم ازدواج جمع می شوند.
سبک زندگی

مراسم عجیب غریب ازدواج در سراسر جهان

ازدواج یک مراسم زیبا است که اتحاد دو نفر را نشان می دهد. هر فرهنگ جزئیات ازدواج خود را دارد، که به طور معمول باسبک زندگی، دین و سنت های یک منطقه خاص همراه است. و باید گفت که در میان تعداد زیادی از سنت های ازدواج، رک و پوست کنده بگوییم بعضی هاشان خیلی عجیب غریب هستند.

امیدوارم این به اصطلاح تفریح خطرناک دیگر تکرار نشود.
سبک زندگی

تفریح خطرناک 3 جوان بالای پل فلزی امروز 17 دی 97

نزدیک غروب است چراغ های پل تازه روشن شده که 3 جوان بصورت چار دست و پا از پل بالا می روند و از روی اتصالات دو طرف پل به اینور و آنور پل می روند، با همدیگر بالای پل که ارتفاع زیادی دارد شوخی های خطرناکی می کنند.امیدوارم این به اصطلاح تفریح خطرناک دیگر تکرار نشود. عکس این 3 جوان را ببینید.

16 دی 1397

رتبه 10 در لیست ثروتمندترین کودکان جهان می باشد.
سبک زندگی

10 کودک ثروتمند جهان

تعداد کمی از مردم خوش شانس در جهان وجود دارند که در زمان تولد و یا قبل از رسیدن به سن قانونی، دارای ثروتی نجومی  در زندگی شده اند. در این مقاله لیستی از ده تن از ثروتمندترین کودکان جهان را می بینید.

15 دی 1397

شیشه های رنگ آمیزی شده در قاب پنجره

شاید به همین دلیل است که شیشه های رنگی برای قرن ها در دکوراسیون کلیساها مورد استفاده قرار گرفتند. در ابتدای قرن بیستم،تزیین پنجره با طلق رنگی و پنجره های شیشه ای رنگ آمیزی شده، در حالیکه تجسم جدیدی از سبک نوآوری در آنها وجود داشت بین مردم و در دکوراسیون منازل پر طرفدار شد.

13 دی 1397

تاریخچه تولید شال های افسانه ای Pavlovo Posad، زمانی که توسط مردان بافته می شدند
مد و لباس

تاریخچه شال های افسانه ای Pavlovo Posad

این شال های افسانه ای حدود 200 سال توسط زنان پوشیده شده اند، مد تغییر کرده، نقشه ها ویرایش شده و تزئینات شال های Pavlovo posad به طور مداوم بهبود یافته، اما در عین حال سبک ها و سنت هایی که استادان قدیمی تهیه کرده اند به دقت نگهداری و حفظ شده اند.

11 دی 1397

چگونه صنعت جواهر سازی ترکمن، تمام جهان را فتح کرد
مد و لباس

چگونه صنعت جواهر سازی ترکمن، تمام جهان را فتح کرده است

در صنعت طلا و جواهر سازی، سبک بسیار جالب و قابل توجهی وجود دارد که متعلق به ترکمن ها است. زیور آلات ملی نقره ای این مردم، منحصر به فرد و قابل تشخیص هستند.ترکمن ها در طول قرن ها، استادان شرقی جهان را با هنر خود شگفت زده کرده اند

8 دی 1397

برای تهیه آش اول باید گلوله های اوماج را تهیه کنیم
آشپزی

طرز تهیه آش اوماج سبزواری

یکی دیگر از آش های محلی در سبزوار آش اوماج (عوماج) است که بسیار خوشمزه و طرز تهیه آن ساده می باشد البته در شهرهای دیگر ایران هم با تفاوت هایی آش اُماج را می پزند در شهرهایی مثل اصفهان، همدان، تبریز و اردبیل و ... 

4 دی 1397

در شهر میلان دو برج بزرگ به باغچه تبدیل شدند
سبک زندگی

جنگل عمودی راه مبارزه با آلودگی شهر

در شهر میلان دو برج بزرگ به باغچه تبدیل شدند، این جنگل عمودی دارای 900 درخت و بیش از 5000 بوته است. با افزایش جمعیت در آینده و متراکم تر شدن جمعیت در شهرها باید فکری به حال زیست انسان کرد، برج هایی به این شکل می توانند جای خالی فضای سبز را پر کنند. 

3 دی 1397

استودیوی عکس ونیزی بیش از 300 هزار نگاتیو ذخیره شده
سبک زندگی

عکس افراد مشهور در پیاده روهای ونیز سال 1950

پل نیومن، ارنست همینگوی، شون کانری، آلن دلون و دیگر افراد مشهور که در خیابان های ونیز راه می روند و در امتداد کانال های ونیز در اواسط قرن گذشته قدم می زنند امروزه در استودیوی عکس ونیزی بیش از 300 هزار نگاتیو ذخیره شده که توسط ویتوریو پاوان - صاحب استودیو گرفته شده است.