13 اردیبهشت 1395

پس انداز پول خرید
موفقیت

10 روش ساده برای پس انداز

پول سخت بدست می آید حالا وقت آن رسیده که کمتر خرج کنید.مغازه ی خواروبار فروشی، روش خوب کاهش هزینه هاست. بیش از اندازه خرج غذاهای خوب و اقلام لاکجری کردن بدون درک آن، کار بسیار آسانی است. ایجاد تغییرات به سمت مغازه ی خوارو بار ، پس انداز زیادی برای شما ایجاد کرده و عادت های خوبی برایتان ایجاد می کند.

خورشت داوود پاشا قلقلی
آشپزی

طرز تهیه خورشت داوود پاشا

در ظرفی مناسب گوشت چرخکرده با 1 عدد پیاز رنده شده که آب آن گرفته شده،ادویه جات و نمک را خوب مخلوط و ورز دهید سپس با دست قلقلی هایی اندازه گردو درست کنید،در ظرفی مناسب گذاشته و داخل یخچال قرار دهید تا گوشت ها خودشان را بگیرند.

12 اردیبهشت 1395

در اینجا هشت نشانه برای یک شخصیت قوی آورده شده که امکان دارد برخی از افراد را بترساند.
موفقیت

8 نشانه برای یک شخصیت قوی

زمانی که مردم با شخصیت های قوی مواجه می شوند، رفتارهای آن شخص را که با آن سروکار دارند درک نمی کنند.برخی از افراد فکر می کنند آنها شخصیتی سلطه جو دارند . برخی فکر می کنند آنها فقط خشن هستند. اما هیچ یک از این ها حقیقت ندارد. این واژه ها واقعاً هیچ وقت شخصیت اشخاص قوی را تعریف نمی کند. در حقیقت، افراد قوی نمی خواهند برنده شوند، آن ها فقط اجازه نمیدهند که سایر افراد به سادگی بر آن ها پیروز شوند.برای بیشتر افراد این یک سوال است که چگونه آنها به تایید هیچ کس نیاز ندارند.

همراه با احساس هدف، شما به جاه طلبی نیز نیاز دارید. حقیقت این است که، حتی اگر شما هدفتان را هم بشناسید، باز هم هفت میلیارد نفر انسان در دنیا وحود دارند
موفقیت

8نشانه که شما را از میلیونر شدن دور نگه می دارد

برای هیچ کس میلیونر شدن مقدر نشده است.در حقیقت،برای هیچ کس مسیر تبدیل شدن به هرچیزی مشخص نشده است. پتانسیل یک فرد برای موفقیت می تواند با محلی که در آن متولد شده شروع شود، اما اینکه آیا آن شخص موفق می شود یا نه، به انتخابهایش و نوع زندگی که انتخاب می کند بستگی دارد.هر چندبرای برخی نسبت به برخی دیگر سخت تر است که مسیر ثروتمند شدن را طی کنند، قطعآ برای همه ی ما، زیستن به شیوه ای که پتانسیل ما برای کسب موفقیت را حداکثر کند، ممکن است.کسانی که میخواهند دلارها را در آینده ی خود ببینید باید از مسائل زیر اجتناب کنند.

11 اردیبهشت 1395

حقیقت باید بیان شود ، مردم شاید شما را به طور جدی تشویق نکنند در حالی که شما هنوز جوان هستید ، ولی چیزهایی وجود دارد که فرد باید قطعا قبل از سن سی ، انجام دهد.
موفقیت

11 کاری که افراد موفق تا سن 30 سالگی انجام می دهند

موفقیت چیزی نیست که به راحتی بدست بیاید و شما انتظار نداشته باشید که یک شبه رخ دهد. به طرز تفکر ، تصمیم و البته سخت کوشی نیاز دارد . فقط خواسته برای موفقیت کافی نیست. ذکر این نکته اهمیت دارد که شما باید تا حد امکان روی موفقیت خود کار کنید. دوره ی زمانی ایده آل برای کامیابی شغلی بعد از دوران فارغ التحصیلی است در حالی که در سال های بین بیست تا سی قرار دارید. شما هنوز پر طروات ، پر از انرژی مثبت بوده و زمان زیادی برای تجربه و عبرت از اشتباه و بدست آوردن تجربه های زیاد دارید.

10 اردیبهشت 1395

هر کسی توانایی دارد که یک مهارت تغییر دهندۀ زندگی را نه در این سال، بلکه در 6 ماه آینده یاد بگیرد.
موفقیت

8 مهارت تغییر دهندۀ زندگی که می‌توانید در کمتر از 6 ماه یاد بگیرید

زبان اسپانیایی به عنوان سومین زبانی که در جهان بیشتر صحبت می شود.مهم نیست کجا زندگی می کنید، توانایی اسپانیایی صحبت کردن به شما اجازه می دهد که به بیشتر از 500 میلیون نفر در اطراف جهان دسترسی پیدا کنید. زبان اسپانیایی یکی از ساده ترین زبان ها برای یادگیری است. مطمئن باشید، چینی یک زبان مهم برای یادگیری است، اما یک زبان به طور باورنکردنی سخت است. اگر ما سطح اهمیت و زمان یادگیری را برای تمام زبان های در دسترس اندازه گیری کنیم، اسپانیایی می تواند در بالای فهرست قرار بگیرد.

8 اردیبهشت 1395

خورشت چغاله بادام
آشپزی

طرز تهیه خورشت چغاله بادام

در فاصله پخت گوشت و چغاله، نعناع و جعفری را خرد کرده و در مقداری روغن تفت داده شود. بعد از آنکه گوشت خورش نیم پز شد، مخلوط نعنا و جعفری سرخ شده را به آن اضافه کنید و بگذارید خورش جا بیفتد.

پول در زندگی آینده شما چه نقشی بازی می کند؟ شما چگونه سرمایه گذاری، مخارج، و پس انداز  خود را متعادل نگه می دارید؟
موفقیت

چگونه برای پس انداز خود برنامه ریزی کنیم؟

پول یک ابزار است، نه یک هدف،به پول به عنوان ابزاری که شما را به مقصد مالی میرساند فکر کنید. شایدسخت باشد که به طور پیوسته پس انداز کنید اما، وقتی اهداف واضح را برای زندگیتان تعریف کنید، راه رسیدن به این اهداف پس انداز شما ست. در نطر بگیرید که با یک جفت صفر بیشتر در حساب بانکی چکار می کنید؟ شما می توانید به تعطیلاتی که رؤیایش را داشتید بروید یا به اشخاص نیازمند بدون دغدغه فکری کمک کنید.

7 اردیبهشت 1395

افراد موفق به صورت تصادفی وارد اخر هفته نمی شوند.
موفقیت

چگونه افراد موفق از آخر هفته خود بهترین استفاده را می برند؟

ما همه هفته را به امید جمعه کار می کنیم. آن چیزی که ما نمی خواهیم گذراندن جمعه در حال تماشای تلویزیون و یا خوابیدن در خماری است که دو هفتم عمر ما را هدر می دهد. افراد موفق می دانند که، اگر در اخر هفته در حال انجام کار زیادی نباشند،باز هم کار او موثر خواهند بود. به جای اینکه تمام اخر هفته به مبل بچسبند و تلویزیون تماشا کنند، سخت ترین کارها را انتخاب می کنند

6 اردیبهشت 1395

تحقیقی در آمریکا می گوید که تقریبا یک میلیون مراجعه به پزشک، به خاطر عفونت چشم ناشی از لنزهای چشم می باشد. آیا هر فردی که از لنز استفاد می کند در خطر می باشد؟
آرایش و زیبایی

لنزهای چشم تا چه حد ایمن هستند؟

تحقیقی در آمریکا می گوید که تقریبا یک میلیون مراجعه به پزشک، به خاطر عفونت چشم ناشی از لنزهای چشم می باشد. آیا هر فردی که از لنز استفاد می کند در خطر می باشد؟ بزرگترین مشکل لنزهای چشمی خود لنز نیست بلکه افرادی است که آنها را استفاده می کنند. تحقیق حاصل ازمرکز کنترل وبازداری از بیماریها در آمریکا نشان داد که تقریبا یک میلیون نفر روزانه به خاطر عفونت چشمی ناشی از لنزها به دکتر مراجعه می کنند.

5 اردیبهشت 1395

25 فروردین 1395

"ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند؛ ذهن های متوسط در مورد وقایع می اندیشند؛ ذهن های کوچک به افراد فکر می کنند."
موفقیت

نکات مفید برای کسب موفقیت

گاهی اوقات فقط کافی است که بر ترس های خود فائق آمده و خطرهای زندگی را بپذیرید. اگر از پذیرش خطر ممانعت کنید، پی به توانایی های خود نخواهید برد. هیچ گاه از شکست خوردن نهراسید، شکست برای یافتن موفقیت بسیار مهم است.

10 فروردین 1395

حال پرده ها افراشته شده اند، پس بیایید در مورد راه هایی حرف بزنیم که افراد موفق از آنها گذر می کنند و آنها را هیچ گاه به شما نمی گویند:
موفقیت

هفت کاری که افراد موفق انجام می دهند و هیچ گاه آن را به شما نمی گویند

شاید برخی از ما چیزهایی در مورد عادت های خواب و کار عجیب افراد موفق شنیده باشیم. در حالیکه برخی افراد موفق ایده های خلاقانه خود را در هنگام خواب توسعه می دهند برخی دیگر با نخوابیدن سعی در پیمودن پله های موفقیت دارند!