زندگی

سبک زندگی، آشپزی، شیرینی پزی، مد و لباس، خانه داری، دکوراسیون

13 اردیبهشت 1395

افراد هنرپرور، گروهی از مردم هستند که استعدادهای خلاقانه آنها، خیره‌کننده و همراه با نجابت و وقاری است که توجه مردم عادی را به خود جلب می‌کند.

15علتی که فقط افراد واقعاً هنرپرور آنها را درک می‌کنند

«من 30 سال زحمت کشیدم که تحقیق کنم افراد خلاق چگونه زندگی و کار می‌کنند و فرآیند مرموز و اسرارآمیزی که بدان وسیله، ایده‌ها و چیزهای جدید را ارائه می کنند قابل فهم‌تر کنم. اگر قرار باشد من در یک کلمه بیان کنم که چه چیزی است که شخصیت آنها را از دیگران متمایز می کند، آن کلمه «پیچیدگی» است. آنها تفکرات و کارهایی از خود نشان می‌دهند که در اکثر مردم پیدا نمی‌شود. آنهادارای خصوصیات متناقض بیش از اندازه‌ای هستند. بجای آنکه یک نفر باشند، هر کدام از آنها، یک جمعیت هستند.»

12 اردیبهشت 1395

موفقیت
دوست نداریم  از دیگران کمک بخواهیم زیرا نگرانیم که فکر کنند ، نالایق هستیم.

10نشانه که در افراد سخت گیر وجود دارد

همه ما در زمان هایی تحت فشار بوده و با این احساس آشناییم، مثل داشتن ضرب‌العجل‌هایی در کار، پیش آمدن حوادث ناگوار، تلاش برای رسیدن به اهداف رفیع و .....اما برای افراد سخت گیر مثل ما، بیشتر این فشارها از خود ما ناشی می‌شود. خود را برای داشتن زیاد و زیادتر ، تحت فشار قرا می دهیم ، فکر شکست به ما استرس وارد می کند و اغلب خود را در مورد چیزهای کوچک سرزنش می‌کنیم. اگر به خود سخت می‌گیرید، حتما این 10 نشانه در شما هم وجود دارد.

11 اردیبهشت 1395

موفقیت
حقیقت باید بیان شود ، مردم شاید شما را به طور جدی تشویق نکنند در حالی که شما هنوز جوان هستید ، ولی چیزهایی وجود دارد که فرد باید قطعا قبل از سن سی ، انجام دهد.

11 کاری که افراد موفق تا سن 30 سالگی انجام می دهند

موفقیت چیزی نیست که به راحتی بدست بیاید و شما انتظار نداشته باشید که یک شبه رخ دهد. به طرز تفکر ، تصمیم و البته سخت کوشی نیاز دارد . فقط خواسته برای موفقیت کافی نیست. ذکر این نکته اهمیت دارد که شما باید تا حد امکان روی موفقیت خود کار کنید. دوره ی زمانی ایده آل برای کامیابی شغلی بعد از دوران فارغ التحصیلی است در حالی که در سال های بین بیست تا سی قرار دارید. شما هنوز پر طروات ، پر از انرژی مثبت بوده و زمان زیادی برای تجربه و عبرت از اشتباه و بدست آوردن تجربه های زیاد دارید.

10 اردیبهشت 1395

موفقیت
هر کسی توانایی دارد که یک مهارت تغییر دهندۀ زندگی را نه در این سال، بلکه در 6 ماه آینده یاد بگیرد.

8 مهارت تغییر دهندۀ زندگی که می‌توانید در کمتر از 6 ماه یاد بگیرید

زبان اسپانیایی به عنوان سومین زبانی که در جهان بیشتر صحبت می شود.مهم نیست کجا زندگی می کنید، توانایی اسپانیایی صحبت کردن به شما اجازه می دهد که به بیشتر از 500 میلیون نفر در اطراف جهان دسترسی پیدا کنید. زبان اسپانیایی یکی از ساده ترین زبان ها برای یادگیری است. مطمئن باشید، چینی یک زبان مهم برای یادگیری است، اما یک زبان به طور باورنکردنی سخت است. اگر ما سطح اهمیت و زمان یادگیری را برای تمام زبان های در دسترس اندازه گیری کنیم، اسپانیایی می تواند در بالای فهرست قرار بگیرد.

8 اردیبهشت 1395

موفقیت
در کنار کسی که با شما با احترام رفتار نمی کند بلکه به تهدید و تحقیر شما می پردازد  بسیار مسموم کننده و برای توسعه و پیشرفت شما زیان آور است. 2. افرادحسود

افراد مسمومی که باید مراقب آنها باشید

در زندگی همه ما عوامل استرس زا وجود دارد. به منظور دستیابی به بهره وری هر چه بیشتر باید افراد سمی و عوامل استرس زا را از زندگیمان دور کنیم. تمرکز بر روی اولویت ها می تواند در حرکت رو به جلوی ما در زندگی بسیار مفید باشد. اما اول از همه لازم است که این افراد مسموم را بشناسیم.

قبل از اینکه به رازها بپردازیم، مهم ترین قانون زندگی را مطرح می کنیم، به عنوان یک زن خانه دار، مدیر عامل یک شرکت یا هر چیز دیگری: زیبایی طبیعی خود را افزایش دهید!.

انواع رازهای زیبایی که زنان کارآفرین باید بدانند

هر روز تعداد بیشتری از زنان به مشاغل حرفه ای وارد می شوند و بسیاری از آنها از موفق شدن هم فراتر می روند، زیرا، ما می توانیم! علی رغم این باور عمومی که دنیای کسب و کار به مردان تعلق دارد، زنان در حال کسب جایگاههای بیشتر و بالاتری به عنوان مدیر هستند. آما آنها هدف تناقضات و تصورات غلطی هم هستند. موضوع ظاهر زنان در دفاتر کار بسیار بحث برانگیز است،آیا زنان مدیرعامل اجازه دارند جذاب و زنانه باشند؟ پاسخ بدون شک این است: بله، یک بله بزرگ!

7 اردیبهشت 1395

موفقیت
افراد موفق به صورت تصادفی وارد اخر هفته نمی شوند.

چگونه افراد موفق از آخر هفته خود بهترین استفاده را می برند؟

ما همه هفته را به امید جمعه کار می کنیم. آن چیزی که ما نمی خواهیم گذراندن جمعه در حال تماشای تلویزیون و یا خوابیدن در خماری است که دو هفتم عمر ما را هدر می دهد. افراد موفق می دانند که، اگر در اخر هفته در حال انجام کار زیادی نباشند،باز هم کار او موثر خواهند بود. به جای اینکه تمام اخر هفته به مبل بچسبند و تلویزیون تماشا کنند، سخت ترین کارها را انتخاب می کنند

ماست ترش کک و مک روزی یکبار

درمان کک و مک با ماسک ماست ترش

ماست ترش را روی صورت بمالید و اجازه دهید خشک شود و بجای اینکه با آب شستشو دهید با دستمال مرطوب به آرامی پاک کنید،اسید لاکتیک درون ماست ترش باعث می شود لایه ای نازک از روی پوست برداشته شود و باعث روشن شدن پوست می شود.

تاکید روی داشتن یک ساعت بدون روشن بودن هیچ گجتی داشته باشید.

چگونه از وابستگی نوجوانان به تکنولوژی جلوگیری نماییم؟

مرکز پژوهش پیو عنوان کرده که 56% از نوجوانان در سن 13 تا 17 سال چند بار در روز آنلاین می شوند،نوجوانان به چت کردن، متن نگاری، و تمام وقت آنلاین بودن معتاد شده اند. جستجو ی آنلاین برای اطلاعات ، و بازی برای پیشرفت آنها مفید است. اما جستجوی آنلاین برای مدتهای طولانی در شبانه روز باعث تضعیف مهارت های اجتماعی ، مشکلات جسمی به خاطر فقدان فعالیت فیزیکی، و نمرات بد در مدرسه میشود. بنابراین باید شما راهی مناسب ، برای کمک کردن به آن ها برای غلبه بر وابستگی به فناوری پیشنهاد دهید.

6 اردیبهشت 1395

تحقیقی در آمریکا می گوید که تقریبا یک میلیون مراجعه به پزشک، به خاطر عفونت چشم ناشی از لنزهای چشم می باشد. آیا هر فردی که از لنز استفاد می کند در خطر می باشد؟

لنزهای چشم تا چه حد ایمن هستند؟

تحقیقی در آمریکا می گوید که تقریبا یک میلیون مراجعه به پزشک، به خاطر عفونت چشم ناشی از لنزهای چشم می باشد. آیا هر فردی که از لنز استفاد می کند در خطر می باشد؟ بزرگترین مشکل لنزهای چشمی خود لنز نیست بلکه افرادی است که آنها را استفاده می کنند. تحقیق حاصل ازمرکز کنترل وبازداری از بیماریها در آمریکا نشان داد که تقریبا یک میلیون نفر روزانه به خاطر عفونت چشمی ناشی از لنزها به دکتر مراجعه می کنند.

5 اردیبهشت 1395

25 فروردین 1395

موفقیت
"ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند؛ ذهن های متوسط در مورد وقایع می اندیشند؛ ذهن های کوچک به افراد فکر می کنند."

نکات مفید برای کسب موفقیت

گاهی اوقات فقط کافی است که بر ترس های خود فائق آمده و خطرهای زندگی را بپذیرید. اگر از پذیرش خطر ممانعت کنید، پی به توانایی های خود نخواهید برد. هیچ گاه از شکست خوردن نهراسید، شکست برای یافتن موفقیت بسیار مهم است.

10 فروردین 1395

موفقیت
حال پرده ها افراشته شده اند، پس بیایید در مورد راه هایی حرف بزنیم که افراد موفق از آنها گذر می کنند و آنها را هیچ گاه به شما نمی گویند:

هفت کاری که افراد موفق انجام می دهند و هیچ گاه آن را به شما نمی گویند

شاید برخی از ما چیزهایی در مورد عادت های خواب و کار عجیب افراد موفق شنیده باشیم. در حالیکه برخی افراد موفق ایده های خلاقانه خود را در هنگام خواب توسعه می دهند برخی دیگر با نخوابیدن سعی در پیمودن پله های موفقیت دارند!